Şimdi Ara

5'de ağrı kesici içtim 7.30'da bira içmeye başladım bir şey olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
17.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başım çok ağrıyordu. Ağrı kesici içtiğimi unutmuşum. 7:30'da bira açtım hala bitmedi az bir şey kaldı dibinde.

• alkol oranı düşük olduğu için birşey olmaz büyük ihtimalle ancak antidepresanlar, ateş düşürücüler ve ağrı kesicilerle alkol kullanmak tehlikeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

alkol oranı düşük olduğu için birşey olmaz büyük ihtimalle ancak antidepresanlar, ateş düşürücüler ve ağrı kesicilerle alkol kullanmak tehlikeli

Hocam ilaç Majezik idi.
  • Bizim bi arkadas vardi o da boyle yapmisti. Gecen ay helvasini yedik maalesef. Baya da guzeldi helva yalniz boyle kutur kuturdu
  • @The Tenth Doctor hocam?
  • bir şey olmaz a
  • quote:

Orijinalden alıntı: watchfulprotector

@The Tenth Doctor hocam?

Hocam daha 1. sınıf bitti sakin

Pek bir şey olacağını sanmıyorum hocam kötü hissederseniz hastaneye gidersiniz bi anda öldürmez rahat olun bir daha yapmayın
  • The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    Hocam başım ağrımaya başladı.
  • quote:

yahu bişi yapmaz psikolojiktir o bişi yapsa tuvaletini kanlı yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. eneox

quote:

yahu bişi yapmaz psikolojiktir o bişi yapsa tuvaletini kanlı yaparsın

Bu sabah kanlı yaptım zaten
  • Dr. eneox kullanıcısına yanıt
    Hocam titreme de başladı
  • quote:

Hocam titreme de başladı

hocam teşhis koyamam ben daha fenalasırsanız hastaneye gidin derim ama psikolojik olabilir üstünüze bişi alıp yatın dinlenin
  • Konuda hala helvacı yok.

Kardeşim doktora görün. Majezik tek başına bile yeterince karaciğerin içine eder, bira da biradır. Alkol oranının düşük olması çok içince alkol almadığın anlamına gelmez.
  • Kafa mı buluyon la sen bizle bunlar başına gelse konu açmadan hastaneye gitmeyip buraya konu aciyosan psikiyatri bölümüne sevkedelim seni
  • Hocam bir şey olmaz. Çok yaptım alkollüyken apranax içtim vs. Hani tabii çok zararlı ama kısa vadede bir zararını görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

Kafa mı buluyon la sen bizle bunlar başına gelse konu açmadan hastaneye gitmeyip buraya konu aciyosan psikiyatri bölümüne sevkedelim seni

Evin yakınında hastaneye yok annemle babamı uyandırsam geber banane diye bağırırlar param da yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rauge

Konuda hala helvacı yok.

Kardeşim doktora görün. Majezik tek başına bile yeterince karaciğerin içine eder, bira da biradır. Alkol oranının düşük olması çok içince alkol almadığın anlamına gelmez.

Çok içmedim 500ml idi. 10da 1i kadarı kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pickle Rick

Hocam bir şey olmaz. Çok yaptım alkollüyken apranax içtim vs. Hani tabii çok zararlı ama kısa vadede bir zararını görmedim.

Hocam titriyorum istem dışı. Majezik daha kuvvetli

Yoğurt yesem geçmez mi
  • 10 yaşında mısın bilader? Ağrı kesici + alkol içince psikolojik olarak kendini bunalıma sokmuşsun. Titriyorsan git üstüne birşey giy. Hay allahım ya tiplere bak
  • Ben antidepresanla birlikte alkol alıyom şimdiye kadar ölmedim. Ama bu demek değil ki sen de alabileceksin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.