Şimdi Ara

Whatsapp'ta ki şikayet butonu ne işe yarıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Whatsapp'ta birilerini şikayet edebilme özelliği var. Mesajları uçtan uca şifreleme ile iletiyoruz diyorlar. Yani kendileri dahil üçüncü şahıslar görmüyor. O zaman birisini whatsapp'ta şikayet etmemizin nedeni ne? Engellemek tamam ama şikayeti neye göre değelendirecekler?

Diyebilirsiniz ki, çok şikayet alan hesapları askıya alıyorlardır. Bir grup insan troll amaçlı birisinin hesabını kullanmasını engelleyebilirler. Zamanında inci sözlüktekilerin yaptıkları trollükler malum. Olmayacak bir şey değil.

Eğer şikayet etmenin tek sonucu bu ise bir güvenlik sorunu. Bir kaç gün önce, sms onayı yerine whatsapp onayı getirileceğini okumuştum. Var mıdır bir açıklaması?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fake hesaplar için ortada bir numara olmadığı halde whatsapp olan çok hesap var. Hatta whatsapp daha öncelerde bununla mücadele etmeye başladı onun için fake olduğunu düşünüyorsanız şikayet edin
  • bütün mesajlarınız okunuyor

evet o nudelara bakıyolar
  • Mesaj içeriğini görmüyor whatsapp yetkilileri. Uçtan uca şifrelemenin gerçekten doğru olduğunu ve çalıştığını varsayalım. Nasıl fake hesap olduğunu, spam/reklam mesajları atıldığını analayacak o zaman?

• Pizza Steve kullanıcısına yanıt
    şikayet ettiğinde konuşmalarıda gönderiyorsun

quote:

Şikayet etme
    Bilinmeyen bir numaradan ilk defa mesaj aldığınızda doğrudan sohbetin içinden numarayı şikayet etme seçeneğiniz vardır. Bu şikayet raporu her zamanki gibi sohbetteki en yeni mesajları WhatsApp’ta gönderir.

https://faq.whatsapp.com/21197244/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 6 Mayıs 2019; 0:19:33 >
  • Organismus O kullanıcısına yanıt
    Ben bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    şanslısın reyiz hazır şuan çıblağım yolla numaranı gönderiyim nudemi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.