Şimdi Ara

SİGARAYI CHAMPIX İLE BIRAKANLAR, BIRAKMAYI DÜŞÜNENLER! (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.579
Cevap
167
Favori
1.419.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sigarayi birakan tum herkesi tebrik ediyorum. hic kolay bi is degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ilaci bulanlari ve devletimizi tebrik ediyorum. Ve kendimi de tabiii

• Arkadaş başlangıç paketini aldım kullandım devam paketi almaya gittim ilaç kalmamış, nezaman gelecek ? bilmiyoruz uzun zamandır yokmuş. Başlangıç paketi varmış, e onu verin tedavime devam edeyim? yok olmaz veremezmiş. İlçe ilçe gezdim ama İstanbul'da devam paketi kalmamış. Yani bir iş yapacaksınız onu da elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz. Yine mağduriyet hep mağduriyet.
  • ggunister kullanıcısına yanıt
    Maalesef bizim işlerimiz böyle hep yarım yamalak

Eczaneden alsan 211 tl

Artık sana kalmış, ya ilaçsız bırakmaya devam, yada eczaneden al. Ama sigaraya tekrar başlama.

• Merhaba ben 5 gündür zyban içiyorum ve sigara sayımda hiç azalma olmadı sizce normal mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gfb38

Merhaba ben 5 gündür zyban içiyorum ve sigara sayımda hiç azalma olmadı sizce normal mi ?

Normal
    10. günden sonra içmemeye başlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: gfb38

Merhaba ben 5 gündür zyban içiyorum ve sigara sayımda hiç azalma olmadı sizce normal mi ?

İlaca devam edin mutlaka etkisini gösterecektir. Ben zybanla bıraktım. 35 gün oldu. Sabah akşam devam edin.

• Çok teşekkür ederim cevaplariniz için inşaAllah bende bırakırım

• Konuyu biraz okudum fakat sanırım şuan devlette sıkıntı var 3. Ay sonraya randevu veriliyor yazılmış...

İlaç gerçekten ile yarıyor mu arkadaşlar...
    İlacı kullanıp tekrar başlayan var mı?

Özelden almak istesekte doktor kontrolü şart mı?
    Teşekkürler şimdiden yanıt verenlere

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Konuyu biraz okudum fakat sanırım şuan devlette sıkıntı var 3. Ay sonraya randevu veriliyor yazılmış...

Randevuları takip ederseniz 15 gün sonraya alırsınız. 3 ay diye bir şey yok.

İlaç krsinlikle işe yarıyor. %70 ilaç geri kalanı itiradeniz.. (Kendi adıma böyle oldu)

Dr ücretsiz veriyor. Mevcutta başka bir hastalığınız kalp şeker tansiyon vb yoksa alabilirsiniz.Dr bizede sadece ilaç yazıyor. Beklenmedik bir durumla karşılaşırsan gel diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: axi2934

quote:

Konuyu biraz okudum fakat sanırım şuan devlette sıkıntı var 3. Ay sonraya randevu veriliyor yazılmış...

Randevuları takip ederseniz 15 gün sonraya alırsınız. 3 ay diye bir şey yok.

İlaç krsinlikle işe yarıyor. %70 ilaç geri kalanı itiradeniz.. (Kendi adıma böyle oldu)

Dr ücretsiz veriyor. Mevcutta başka bir hastalığınız kalp şeker tansiyon vb yoksa alabilirsiniz.Dr bizede sadece ilaç yazıyor. Beklenmedik bir durumla karşılaşırsan gel diyor.

Hiçte öyle değil

Ben 25 Aralık 2015 de başvurdum, 01 şubat 2016 gününe randevu vermişlerdi

37 gün yani

• İstanbuldaki yoğunluktan olabilir...
    Ben gebzedeyim belki daha erken alabilirim...
    177 den arayıp alıyoruz değil mi randevuyu?
    En azından denemek istiyorum...
    Güngeçtikçe sigara içne oranım artıyor çünkü...
    Hastalık olarak bildiğim sorunum yok...
    Bakalım denemyi düşünüyorum...
    Teşekkürler...

• quote:

İstanbuldaki yoğunluktan olabilir...
    Ben gebzedeyim belki daha erken alabilirim...
    177 den arayıp alıyoruz değil mi randevuyu?
    En azından denemek istiyorum...
    Güngeçtikçe sigara içne oranım artıyor çünkü...
    Hastalık olarak bildiğim sorunum yok...
    Bakalım denemyi düşünüyorum...
    Teşekkürler...

Kesinlikle denemeye değer kaybedecek his bir şeyiniz yok. Ama beakırsanız kazançlarınız paha biçilemez.

• Aekadaslar bende bu ilaci almak istiyorum fakat ogrenciyim ve fiyati yuksek. Devletten ucretsiz nasil alabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakBey3545 -- 15 Mart 2016; 4:00:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BurakBey3545 B kullanıcısına yanıt
    Alo 171 sigara bırakma hattını ara.onlar ne yapman gerektiğini söyleyecekler.ben eczaneden para ile alıp 3 ay kullanmıştım.

verdiğim her kuruş helal olsun.bu ilaç olmasa sigaradan kurtulamazdım.yoksunluk ve acı çekmeden kurtulmayı sağlıyor.

SİGARASIZ 603.GÜN
  • İstanbuldakiler 2. paketi almak için boşuna randevu almayın... istanbul genelinde stoklarında ilaç yok. Hadi hayırlı işler...
  • Sigarayı bırakma kliniğinden (Halkalı'da oturuyorum fakat Beykoz Devlet Hastanesi'nde Randevu bulabildim.) online randevu almak biraz zor iş. Çünkü randevular dolu fakat azimle takip etmek lazım tüm hastaneleri :)))

Velhasıl Champix'e başlayalı 10, sigarayı bırakalı 2. günüm :)))

Champix'in sigara içme isteğini ortadan kaldırdığı (büyük ölçüde) kesin bir gerçek. Çünkü daha önce de bırakma denemelerim olmuştu fakat bıraktım dediğim ilk saniyeden geri başladığım saniyeye kadar aklımda, beynimde, kalbimde hep sigara vardı:)))

Şimdi öyle değil, hiç aklıma gelmiyor desem yalan olur ama hepte aklımda değil. 100'de 10 diyeyim ben bu orana. yani gayet başarılı gidiyor.

Yavaş yavaş ta sigarayı bırakabilmiş olmanın verdiği motivasyon oluşmaya başladı. Mümkün olduğu kadar sigara içerken ki alışkanlıklarımdan da uzak durmaya çalışıyorum.

Sigara içilen alanlara veya ortamlara pek girmiyorum.

Şimdilik çok iyi gidiyor. Sanırım bu sefer olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: ggunister

İstanbuldakiler 2. paketi almak için boşuna randevu almayın... istanbul genelinde stoklarında ilaç yok. Hadi hayırlı işler...

bir arkadaşım geçen hafta aldı 2. paketi...
  • 50 gün oldu arkadaşlar zaman zaman zorlasada yenilmicem bidaha,icerkende sigara içen insanları anormal buluyordum normal olan içmeyen insanlardı bana göre,Ben artık normal bir insan olmak istiyorum.

• Hapın 8.günündeyim.Hala sigara içiyorum.Eskisi kadar çok değil ama.Ne zaman bırakıcağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linksiz -- 17 Mart 2016; 16:19:45 >
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.