Şimdi Ara

SİGARAYI CHAMPIX İLE BIRAKANLAR, BIRAKMAYI DÜŞÜNENLER! (529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.580
Cevap
167
Favori
1.419.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhabalar elinde champix olan varmı kullanılmış yarım paket kullanılmamış hepsi olur var olan varsa bana mail atarmısınız parasını verip alcam hemen redsea_67@hotmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ©ursedkid © kullanıcısına yanıt

Vay be champix sayesinde neredeyse 8 yıl oldu ağzıma vurmadım sigarayı teşekkürler champix teşekkürler donanımhaber:)

• Merhaba. İstanbul içi elinde tarihi geçmemiş champix satacak olan arkadaşlar varsa alabilirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ©ursedkid © kullanıcısına yanıt
    Benimde aynen 8 yıl oldu

• ozgur81 kullanıcısına yanıt

yıl olmuş 2022 hala sigara içmiyorum ama +20 kg aldık

şimdi de diyetisyen peşinde koşuyoruz :) :)

• Tarihi geçmemiş, satacak olan varsa alabilirim

• Merhaba, son 15-20 sayfayı okudum.
    Google araştırmasından sonra ilacın piyasadan toplatıldığından bahsediliyordu.
    Son durum hakkında bilgisi olan var mı acaba?
    Seneler evvel (10 yıl) önce yine bu ilaç ile bırakmış ama 1 yıl kadar içmemiştim ve sonrasında başlamıştım.(Bu başlayış genellikle 1 puro ile başlıyor aman dikkat)
    Artık eşim ve çocukları bırakmamı çok istiyor.
    Sağlam bir tiryaki olarak ilaçsız bırakmam öümkü de değil.
    İlacın bulunamaması durumunu görünce moralim de çok bozuldu açıkçası.
    Belki bilgi alabilirim diye sizlere başvurdum.

• Merhaba güncel bilgi vermek istedim, 7 tıl önce champix ile ilacı bıraktım, hiç içmedim, gerçekten işe yarıyor, başarılar

• Bu ilacı kullanmaya başladığımından beri midemde kor alevi var gibi yanıyor, bu tarz bir şey yaşayan var mı acaba?

• Stelios_ kullanıcısına yanıt

hocam, sigarayı bırakmaya çalıştığımda oluyordu bu bana, ilaçtan olmayabilir. mide asetilkolin salgılamayınca şaşırıyordu ne yapacağını. Geç gördüm ama sakın sigaraya dönmeyin...

• 10 yılı geçtim.

Sigarasız hayat güzel, kim ne derse desin.

Asıl sıkıntı ne söyleyim, kafan bozulduğunda kahveni alıp balkona çıkmak komik oluyor, mutfakta içmek de aynı etkiyi vermiyor. Ya da sevindiğinde kendime bir portakal suyu sıkayım filan demiyorsun, çok saçma yani.

Özetle, 10 yılda sigaranın yerine koyacak birşey bulamadım ben, epey kilo aldım bu arayışta. Ama iyiyim.

Sigarayı bıraktığım için mutluyum, sigarayı düşününce şöyle garip bir his içindeyim sadece, sigaraya 16 yaşında başlayıp 32 yaşında bıraktım, sanki 16 yalındayke mahallenin kötü şöhretli kızına kalbimi kaptırmışım, peşinden koşmaktan hep zarar görmüşüm gibi, 16 yıl sonra yeter artık demişim gibi. Ama 16 yıl uzun, öyle kolay silinmiyor, şimdi bambaşka birisiyim, o zamanı hatırlayınca insan bir garip oluyor, bazen mahallenin kötü şöhretli kızını görüyorum olup olmadık yerde, "lan" diyorum, ve uzaklaşıyorum.

Champix işe yaradı bende. hep aynı şeyi söyleyip durdum:

"yan etki yazan şeylerin çoğu bendeki yoksunluk semptomplarıydı"

intihar etmek isteği yoksunluk semptomu, mide bulantısı yoksunluk, tiksinme bende olmadı hiç mesela yavaşça sessizce bıraktım,

özetle champix işe yarıyorsa deneyin, sigarayı da hayatınızdan çıkarın.

inat edin inat. o tek puroyu, o nargileyi, o mentollüyü filan içmeyin :)

• Beş yıl bıraktım ama başladım. İkinci kullanımında yan etki yaptı

• satmayı düşündüğü champix olan varsa, özel mesaj atabilir mi?

Satın almak isterim.

kullanılmış paket de olur, farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalle -- 31 Ağustos 2022; 11:21:6 >
  • Acil Champix arıyorum.

• Merhabalar, ben de champix aramaktayım. Elinde olup satmak isteyen varsa talibim. Veya nereden bulabileceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

• ELİNDE CHAMPİX OLAN VARSA SATIN ALABİLİRİM 0546 604 40 50

• marlon2000 kullanıcısına yanıt

Tam 10 yili gecnisim...

• Champix gitmiş.. alternatif var mı? Neyle destek alıp bırakacağız bu illeti?

• ugur.k U kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam şuan için sağlık bakanlığının verdiği Qsmok diye bir ilaç var. Ben kendim 1 kutu kullandım ilacı içerisinde 55 tane falan var sanırım. İlk 2-3 günde etkisini gördüm normalde belli bir süre sonra günde 2 tane içmek gerekiyordu ama benim başka rahatsızlıklarım olduğu için günde 1 tane içtim. Son ilaçları içerken çok bir fark hissetmedim. Ramazanın başlamasına 1 hafta kala tek tük içtim günde 1 belki ramazanın başından yerel seçime kadar içmedim yerel seçimde 1 tane içtim oda aşırı stresten. Dün de başıma talihsiz bir olay geldi aşırı sinirlendim 1 tane arkadaştan aldım içtim. Daha da ağzıma sürmedim. İlaç size tamamen sigarayı unutturmuyor ama ilk 15-20 gün sizi sigaradan tadı ile içimi ile iyice soğutuyor. Değerlendirmek isterseniz bilgilendirmek istedim.

• 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.