Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.228
Cevap
232
Favori
314.927
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euro merkez bankası bu ay piyasaya basacağı para miktarını arttıracak. Faizleri de daha da indirecek. O nedenle ocak şubat gibi euro kesinlikle 3'ün altını görecek ki rus krizi patlamasaydı çokdan 3'ün altını kırmıştı piyasaya daha fazla euro basılacak haberleriyle.

O nedenle ben çok cazip fiyat görmediğim sürece bekleme taraftarıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [][][]

Bu fiyatlara araba maraba alınmaz, kdv yüzde 18, ek vergi 1.6 ve asagisi için yüzde 45,uzeri içinse yüzde 90. Tamamen elektrikli araçlar içinse vergi yüzde 15, ne zaman 140 beygir tamamen elektrikli araba piyasaya sürülür ve fiyatı 30 bin bandında olur. İşte o zaman araba alınır. Yok kardeşim param cebimde durmasın başkaları yesin diyenler buyursun 90 beygirlik arabaları 50 bin liraya alsın. ( beygiri referans almak istemeyen arkadaşlar 0-100 kmh hızlanma süresini 7 sn olarak referans alabilirler)

Edit: Dünya üzerinde benzinin fiyatının bizim ülkemizde birinci sırada olduğunu yazmayı unutmuşum.

30 bine düşmesini mi bekliyorsunuz?

Benzin pahalı peki toplu taşıma uygun mu? Eşinle çocuğunla toplu taşımaya mı bineceksin?

Evet vergiler yüksek. Bizim gibi otomobil markası olmayan, doğru düzgün markası olmayan, teknoloji üretmeyen bir ülke için normal değil mi bu durum?

Ayrıca bir de şu açıdan bakın. Evet arabalar çok pahalı ama ikinci eli bizim ülke kadar değerli başka bir ülke yok. Başka ülkelerde çok daha kolay bir şekilde araba alıyorsun ama satarken de zararın büyük oluyor. Arabanın yaşı büyüdükçe vergisi artıyor, 10 12 sene sonra da hurdaya ayrılıyor.

Bizde 20 yaşındaki arabalara 20bin lira istiyorlar. Alıyor bir sene kullanıyor fazla zarar etmeden satıyorsun. İlk alırken fazla ödesen bile satarken telafi ediyorsun. Fransada clio görmüştüm, 1000 euro, 800euro fiyatı vardı.

Bizdeki asıl sıkıntı mantıksız vergi sistemi. Kıytırık 1.2 1.6 hacimli arabalara binmek zorunda kalıyoruz.

• Euro yüksekken dünyanın zammı geldi şimdi euro geberdi nerde aynı oranda indirim ,fırsatçılık satıcıların kanında var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 2 Aralık 2015; 13:46:19 >
  • Opel Astra 1.6 edition sedan modelin fiyatıni 51.900 e çekmiş belki pazarlıkla 50.000 tl altina alınabilir (fiyat alan olursa paylasirsa sevinirim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kriz kapida.Nakit parasi olan tutsun almasin. Parasi olan degerli araba ev kriz sirasinda para etmiyor haberiniz olsun.
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Mersin Gedizler bayisi 50.000'e bırakıyormuş hocam.Telefonla soruldu.Belki yüz yüze görüşülürse dediğiniz gibi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

Mersin Gedizler bayisi 50.000'e bırakıyormuş hocam.Telefonla soruldu.Belki yüz yüze görüşülürse dediğiniz gibi olabilir.

Teşekkürler

• [Deleted by Admins]

• commandx C kullanıcısına yanıt
    eşinle cocuğun ile toplu taşımaya neden binilmesin? toplu taşımada bu ülkenin vatandaşı yok mu kardeşim? bu ülkenin insanlarından neden böyle tiksiniyorsunuz

elitist mi siniz?

sizin gibi elitistlerden çektiğini başkasından görmedi bu ülke

• SKODA Kampanyası 2015

1 Aralık 2015 tarihinden bir sonraki bilgilendirmeye kadar, Skoda Octavia modelinde 3.000 TL, Yeni Skoda Fabia, Skoda Rapid, Skoda Rapid Spaceback, Skoda Yeti ve Yeni Skoda Superb modelleri 2.000 TL indirimli özel avantaj paketi ve %0’a varan* kredi faiz avantajıyla ŠKODA showroomlarında satışa sunuluyor.

Skoda Kampanya Bilgisi:
    *Skoda Finans %0 ‘a varan avantajlı faiz oranları sunuyor.

2000 TL – 15.000 TL 12 ay vade için %0 faiz oranı, 30.000 TL 24 ay vade için % 0,92 , Skoda Garanti Plus veya Kredi Koruma Sigortalı krediler için % 0,89 , Avantaj Paketli krediler için %0,87 faiz oranı, 50.000 TL 36 ay vade için % 1,13 , Skoda Garanti Plus veya Kredi Koruma Sigortalı krediler için % 1,10 , Avantaj Paketli krediler için %1,08 faiz oranı.
  • Sıfır Km'ler bu fiyatlardan satılıyorsa bu kışta 2.el araç fiyatları düşmeyeceğe benziyor
    Hocam ben teşekkür ederim.Yalnız bir düzeltme yapmak istiyorum.Araç business donanımıymış.51.500 tl ye bırakılıyormuş dediğiniz donanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

Hocam ben teşekkür ederim.Yalnız bir düzeltme yapmak istiyorum.Araç business donanımıymış.51.500 tl ye bırakılıyormuş dediğiniz donanım.

Hocam business daha donanımlı dir edition en ucuz olanı.

• Fakirler boş yapmasın pahalı geliyorsa almaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    En baz olan modelmiş hocam. Tekrardan kusura bakmayın
  • Astranin 1.6 motorlarini iyi arastirinda alin arkadaslar. Olumsuz yonleri var. Bunlari goz onunde bulundurarak alin veya almayin

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

eşinle cocuğun ile toplu taşımaya neden binilmesin? toplu taşımada bu ülkenin vatandaşı yok mu kardeşim? bu ülkenin insanlarından neden böyle tiksiniyorsunuz

elitist mi siniz?

sizin gibi elitistlerden çektiğini başkasından görmedi bu ülke

Siz bindirebilirsiniz karınızı, çocuğunuzu. Ben bindirmiyorum, bindirmek de istemiyorum.

Ülkenin insanlarından tiksiniyorum çünkü cahil, saygısız, yobaz, fesat insan sayısı çok fazla.

+1000
    Bırakın eşimi çocuğumu, ben bile binmek istemiyorum. Elitlikle alakası yok otobüsü burda anlatmaya gerek yok sanırım. Bir de olayın maddi yönü var Ankarada eryamandan kızılaya iki kişi gidip gelmek 8,80 lira ortalama 50km yol. arabayla giderim mis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• E180 Edition E için 173bin TL fiyat çekiyor bayiler.O donanımda araç için rakibi 5.20i fiyatı göz önüne alındığında gayet iyi bir fiyat.
  • seat ibiza 1.0 reference 36800 TL, 1.2 tsi reference 39800 TL. Güzel fiyatlar, güzel araba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az yanaşın beyler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.