Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3.209
Cevap
257
Favori
289.010
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6155 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

quote:

Orijinalden alıntı: gozel2121

2014 astra edition var sıfır almıştım şehiriçi 9 lt yakar şehir disi6-6.5 lpgde arkadaşın dediği gibi subap eritme sıkıntısı var ben ayda 1000 km yapıyorum diğer araçlardan 10 kr fazla yakıyor ortalama buda benim için 100 tl fazla vermek demek ben bunu göze alarak aldım 2 senedirde memnunum hesabınızı iyi yapın

hocam 4 senedir astram var 2008 model 70 bin km yaptım lpg de sübap erimedi henüz çok inanmayın bence

Kullanmadan kullanmaya değişir. Motor devri düşükken vites atarsanız subap daha geç erir. Motoru bağırtarak kullanırsanız 30 40 bin km de de eriyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: AHATYAKUP

Hyundai accent blue benzinli 1.4 57 bin pazarlık payı var diyor...nasil..celik jantli.

O araca o para fazla. Astra ya da corolla alın bence.

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

Mersinde nerdeyse Bütün markaları gezdim nerdeyse auris astra hb mazda 3 hb leon tdi 308 egea hb. Hepsinde bişiler bişiler eksik fazla kafam karıştı hondaya da uğradım civic yeni kasa 2 ay ekimde gelecek dedi kesin mi dedim evet benzinli 1.5 turbo 1.6 atmsferik dedi şuan beklemeye kaldım o zamana kadar motosikletle idare edip civic alıcam :)

Fiyat aldiniz mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

inanmiyorsaniz arastirabilirsiniz, subabi eriyen bircok astra var. tabi cozumsuz bir problem degil, subaplar eridiginde, celik subaplar takilarak uzun yillar kullanabilirsiniz.

|
    |
    izmirlim21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eranyumm

inanmiyorsaniz arastirabilirsiniz, subabi eriyen bircok astra var. tabi cozumsuz bir problem degil, subaplar eridiginde, celik subaplar takilarak uzun yillar kullanabilirsiniz.

inanıp inanmamak meselesi değil forumlarda bende okudum bazı arkadaşların başına gelmiş ama hesap kitap yapılırsa zaten lpg de araç subap değişimi kendini 1 yılda amorti ediyor 1500 tl gibi bir rakama çelik subap takılıyor. burda anlatmak istediğim bu subap erimesi 40 bin km civarı olmuyor genelde biraz kullanıma bağlı ama 100 bin yapıp subap yapmamış olan da var bunu anlatmak istedim motorun performansından memnun depilim bu arada alacak arkadaşlar bunu da göz önünde bulundursun araç otobanda 130 km hıza yaklaşık 4000 devirde ulaşıyor benim aracım da sorun var mı diye arattım bütün 115 bg olan araçlar böyleymiş uzun yoldan soğudum açıkçası bilginize...
    |
    |

• Binbaşı
    1963 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

bende ayda 800-1000km yapıyorum sizde araca lpg taktırdınızmı?

lpg'li bir arac ile benzinli arac arasinda %50'ye yakin bir oranda sarfiyat farki var. benzinli arac km.de 40 kr. yakarsa, lpgli 20kr. yakar, arti az miktar benzin masrafi olur. buna gore hesabinizi yapabilirsiniz. benzin 4.32 lpg 2.10 .. tabi bir de lpg takilma maliyeti, amorti suresini de hesaba ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 30 Temmuz 2016; 13:05:35 >
    |
    |

Bu arac icin gördüğüm en iyi fiyat.

|
    |
    bkarat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: elitemre

Mazda 3 sedan otomatik refleks 74 tl fiyat aldim. Araci almakta kararsizim. Bu arac hakkinda bilgisi olan varmi

Almayacaksanız yerini söyleyin biz alalım

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

20 bin peşinat verip kalanı da aylık 1500 faizsiz ödeyebilceğim otomatik vites araç istiyorum yok mu arkadaşlar kaç aydır bekliyorum

Nissan Pulsar'da vardı, bir bakın isterseniz.

Orijinalden alıntı: Hdplus

quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

20 bin peşinat verip kalanı da aylık 1500 faizsiz ödeyebilceğim otomatik vites araç istiyorum yok mu arkadaşlar kaç aydır bekliyorum

Nissan Pulsar'da vardı, bir bakın isterseniz.

Pulsar için gittim, 30bin kredi için 20 ay, sıfır faiz çok iyi ama araç fiyatının arabası değil. En uygun otomatik modeli 67bin ve 67bin edecek araç değil. 61, 62bin olsa belki alınır.

|
    |
    elentra için fiyat alan oldu mu ?
    |
    |

Opel Astra Sedan 1.6 Edition Plus
    Navigasyonlu Ekran (Necwox Platinium modeli,usb bluetooth vs.)
    Park Sensörü
    Geri görüş kamerası
    Boya Koruma
    Karter Muhafaza

Buraya kadarki kısmı 56.500'e bıraktılar.

Ek olarak 1000 tl karşılığında:
    Krom nikelaj kaplamalar (Cam çerçeveleri ve sis farı çevreleri)
    Cam filmi
    Balık sırtı anten.

Bunların haricinde Edition Plus modelini ekstrasız almak isteyen olursa Opel Gtc bayii 54.250'ye bırakıyor. Ekstralar için daha fazla fiyat verdikleri için yazma gereği duymuyorum. Belki onlardan da boya koruma, karter muhafaza koparılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkarat -- 31 Temmuz 2016; 15:07:18 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polatlili06 -- 31 Temmuz 2016; 15:36:35 >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kimsenin iki gün sonrasını tahmin edemediği bir ülkede bir araca 150.000 ve üstünü bağlamak herkesin harcı değil. Belki onun için olabilir.

|
    |

Orijinalden alıntı: bkarat

Opel Astra Sedan'ı Opel Gerçek'ten aşağıdaki şekilde aldık. Düşünenler için faydalı olabilir.

Opel Astra Sedan 1.6 Edition Plus
    Navigasyonlu Ekran (Necwox Platinium modeli,usb bluetooth vs.)
    Park Sensörü
    Geri görüş kamerası
    Boya Koruma
    Karter Muhafaza

Buraya kadarki kısmı 56.500'e bıraktılar.

Ek olarak 1000 tl karşılığında:
    Krom nikelaj kaplamalar (Cam çerçeveleri ve sis farı çevreleri)
    Cam filmi
    Balık sırtı anten.

Bunların haricinde Edition Plus modelini ekstrasız almak isteyen olursa Opel Gtc bayii 54.250'ye bırakıyor. Ekstralar için daha fazla fiyat verdikleri için yazma gereği duymuyorum. Belki onlardan da boya koruma, karter muhafaza koparılabilir.

Bu fiyat çok iyi değil mi acaba bana mı öyle geliyor arkadaşlar..

• Yüzbaşı
    509 Mesaj
    KIA RIO HB 1.5 CRDI var 2007 model, degistirmek istiyorum, evlilik olacak 4-5 ay icerisinde, cocuk vs. olur ileride, yani anlayacaginiz aldigim araba yine 8-10 sene kullanacagim, o yuzden daha oturakli bir arac almak istiyorum.

Aracim dizel su an ama 9 senede 113.000KM yaptim yani dizel icin cok az bi KM acikcasi yil suresine baktigimizda, o yuzden bu sefer dizel almaya gerek yok gibi diyorum.

Sizlerinde tavsiye edebileceginiz / onerebileceginiz marka / model varsa her teklife acigim, arastiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guzelyali -- 31 Temmuz 2016; 17:50:52 >

Orijinalden alıntı: polatlili06

Samsun Peugeot bayi 208 için en baz modeli bugüne özel 41.000 tl ye bırakacağını söyledi. Düşünen arkadaşlar için iyi fiyat gözüküyor.

Bana da dizelin için 47bin dediler ama araba donanım olarak çok zayıf. Aynalar bile elle ayarlamalı.

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
haberler
üniversite
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.