Şimdi Ara

Sıfır İphone 12 Alınır MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rexmar -- 9 Ocak 2024; 22:52:52 >

• iphone istiyorum bütçe 13 ve üzerine çıkmıyor diyorsan alınır ama 128 al 64 katiyen alma.

• 2 sene sonra destek kesilecek, üstüne de X’den sonraki en arızalı seri. Bütçe zorlanıp 13 çekilmeli fakat başka çare yoksa alınır.

• kasası çok çirkin hiç sevmediğim iphone modelidir

başka seçeneğin yoksa alınır

• Uygun fiyata denk getirilirse gayette alınır. Kasa kötü diyenler olmuş ama 13-14 te aynı kasayı kullandı. 5G desteği var mis gibi 5G geldimi kullanırsınızda.
  • DelikanliCekirge kullanıcısına yanıt

yazılım desteği 7 yıl değil mi hocam 4 yıl sonra değil mi desteğin kesilmesi.

• bana da arkadaşım iphone 12 pro max modeli için 33 bin istedi bizden almak istiyorum bakalım anlaşabilirsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

bana da arkadaşım iphone 12 pro max modeli için 33 bin istedi bizden almak istiyorum bakalım anlaşabilirsek.

Pro serisinde 6 gb ram var, yani uzun süre performansta sıkıntı olacağını sanmam. Fakat güncelleme desteği 3 yıl sonra kesilir .
  • Alma...Alana inanma 12 serisi isinmayla şikayeti sayfasin da dolu aliyorsan 13 veya üstü 12 den vazgec
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt

4 yıl değil mi hocam 7 yıl güncelleme almayacak mı

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

4 yıl değil mi hocam 7 yıl güncelleme almayacak mı

Hayır 3 yılı kaldı. Kendisi ile gelen sürüm üzerine 5 yıl ekleniyor. 6S istisna.. bu arada illa iPhone olmayacaksa o fiyat aralığında S23 değerlendirilebilir.
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt

iphone istiyor hocam kardeşim ben s20 kullandım beğenmiyorum, çok kolay sıfır kondisyonunu terk ediyor, düğmeler felan ilk baştaki orijinalliğini kaybediyor, ben de iphone cu oldum tabi param olduğu müddetçe

• AlbatrosD.IIIFazılBey kullanıcısına yanıt

3 yıl ana sürüm güncelleme ve artı iki yılda market desteği var. Dolayısıyla 4 yıl daha çok rahat kullanılır, market desteğini düşünürsek 5 yıla bile çıkar. Ama 5. Yıl artık değiştirmeniz gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C. S -- 14 Ocak 2024; 21:43:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C. S

3 yıl ana sürüm güncelleme ve artı iki yılda market desteği var. Dolayısıyla 4 yıl daha çok rahat kullanılır, market desteğini düşünürsek 5 yıla bile çıkar. Ama 5. Yıl artık değiştirmeniz gerekir.

5 yıl ideal hocam, bakalım vazgeçmezse arkadaş 

• fiyat performans olarak gayet alınır alınmaz diyenlere bakma 1,5 asgari ücrete bir iphone alıyorsun bu fiyata bundan daha iyi bir kamera ve işlemci sunan başka bir telefon da bulamazsın 2026 eylül'de güncelleme desteği kesilecek bunu bilerek al ama

• İphone 13 128 gb Aldım. Yorum Yapıp Görüşlerini Belirten herkes'e Teşekkürler

• Rexmar kullanıcısına yanıt

Çok daha mantıklı bir seçim olmuş iyi günlerde kullanın

• Bu aslında tamamen sizin bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik bir durum, karşılaştırmalara da göz atmanızı öneririm buradaki bağlantıda detaylı faydalı bilgiler sağlamışlar belki işinize yarayabilir.

• Alınır f/p oranı gayet iyi. 128 gb almanı tavsiye ederim. 5 kasasında oled ekran daha nolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 25 Mart 2024; 5:19:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.