Şimdi Ara

İPhone 13 alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babama telefon alacağım. İosdan başka kullanamıyor. iPhone 6s kullanıyor ve artık telefon beni ne olur göm diye ağlıyor her gün. İphone 13 alayım diyorum. Babam telefonu alınca gittiği yere kadar kullananlardan. Sizce almak mantıklı 22k ya.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Alınır tabi ki, niye alınmasın? Babanız 5 yıl hatta daha fazla kullanır muhtemelen. 14 çıkacak bekle diyenler olacaktır. 14 alacak bütçe yoksa hemen 13 almak lazım. Döviz fırlar mırlar, bu sefer 12 alayım mı dersiniz.

Yalnız neden can çekişiyor dediğinizi anlayamadım. Bende 1. nesil SE, eşimde de 6S+ var. Her ihtiyacımızı karşılıyor. Tabi ki babanızın kullandığı uygulamalara göre yorum yapmak gerekiyor ama bizde öyle can çekişiyor değiller. Halen her uygulamayı oldukça sorunsuz çalıştırıyorlar. Elbette 7-8 yıllık oldular ve güncel modellerdeki gibi kusursuz çalışmalarını beklemiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuratbanK kullanıcısına yanıt
    Telefon kullanım şeklinden dolayı. Telefon aşırı dolu ve artık kasmaya başladı. Bu telefon gelsin zaten bir format atacağım bakalım o zaman nasıl çalışacak 😂

• Bence alınır hem zam gelme durumu da olabilir bir daha hemde maddi durumu zorlamayacaksa alınabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kutmando kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada sağolsun akbank ile anlaşmışlar faizsiz kredi veriyor ve 3 ay taksitli olarak. Öyle aylık 7300 e aldım.

• zeroseven07 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi o zaman hocam Hayırlı olsun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende düşünüyorum ama iphone 14 ile arasında çok fazla fiyat farkı olmaz diye duyuyorum. Tabi ne kadar doğru bilmiyorum. Yada dahada zam yer. Risk alıp beklemeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.