Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2765. sayfa)

5 sn
288.944
Cevap
4.621
Favori
47.018.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 27632764276527662767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam ben alırka Clio 5 yok diyorlardı elimizde ama clio 4 ellerinde vardı. Ama aradan 2 hafta geçtiği için güncel durum hakkında bilgim yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

hangi bayiden verdiniz ? ne zaman teslim

Alıntıları Göster
    Agustos ici - eylul basi diye muhabbet oldu. Demir citroen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zykon kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi ben İzmir Ermat'ı aradım 1 saat kadar önce. Onlar da ellerinde Clio 5 olmadığını ancak Ağustos'ta geleceğini söylediler. Fiyat garantisi de veremiyorlar maalesef. Bayram sonunda kapora bırakırsınız, Ağustos'ta da fiyatta anlaşırız dediler. Clio 4'a yönelmek daha mantıklı geliyor şu aşamada. Fakat yine de bayileri gezip Clio 5 sorgulamakta fayda var.

Siz aracı teslim aldınız mı? Aldıysanız, yakıt kullanımı vesaire nasıl acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spontaneously -- 28 Temmuz 2020; 16:9:59 >
  • Arkadaşlar 300-400 bin tl paraları nerden buluyorsunuz akıl alır gibi değil maaşlı çalışan bir kişi 10 senede zor biriktirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zykon

Hocam ben 0.9 tce modeli için 15 temmuzda 105.500 fiyata anlaştım. Ben aldığımda liste fiyatı 112.400 dü, şuan 110.900 , o yüzden belki daha fazla indirim yapabilirler.

Alıntıları Göster
    Bence de 104 000 e verirler muhtemelen haziranda da fiyat buydu. Yani çok iyi fiyat.
  • Adaletsiz dünya işte kimisi clio egea bakıyor 110bine kimide a3 bakıyor 350bine vay be. Demek 350bin ne kadar küçük para bana çok görünüyor.

• Skoda scala PS DSG Elite paketi için bayiden fiyat alan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 28 Temmuz 2020; 16:32:59 >
  • diciotto kullanıcısına yanıt
    Trafik te canlı gördüm 1 saat önce Adana da 34 plakalı egea hatcback e benziyor arkadan araç ama sanırım 1:5 tsi dı akıp gittiydi 🥳

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Bu mesaj silindi.
    Satilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Spontaneously

Dediğim gibi ben İzmir Ermat'ı aradım 1 saat kadar önce. Onlar da ellerinde Clio 5 olmadığını ancak Ağustos'ta geleceğini söylediler. Fiyat garantisi de veremiyorlar maalesef. Bayram sonunda kapora bırakırsınız, Ağustos'ta da fiyatta anlaşırız dediler. Clio 4'a yönelmek daha mantıklı geliyor şu aşamada. Fakat yine de bayileri gezip Clio 5 sorgulamakta fayda var.

Siz aracı teslim aldınız mı? Aldıysanız, yakıt kullanımı vesaire nasıl acaba?
    Clio4 var mı dediler hocam ellerinde? Bir ara clio 4 yoktu özellikle clio 5 1.0 72bg Sce modeli kaynıyordu etrafta.
  • diciotto kullanıcısına yanıt
    Dün fiyatlar belli olunca Kocaeli bayisini arayıp opsiyonlattim. 196bin 1.0 motor elite versiyonu. Sonra Vazgeçtik yıl sonunu beklemeye karar verdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutlu18 -- 28 Temmuz 2020; 16:47:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutlu18

Dün fiyatlar belli olunca Kocaeli bayisini arayıp opsiyonlattim. 196bin 1.0 motor elite versiyonu. Sonra Vazgeçtik yıl sonunu beklemeye karar verdik.
    keşke alsaymışsınız.
  • Nervo kullanıcısına yanıt
    Clio 4'ü sormadım ancak Clio 5'in herhangi bir donanımının olmadığını, Ağustos'ta olacağını söylediler. Şimdi benim aklımda da şu soru işareti kaldı; Clio 4 0.9 TCe yerine Clio 5 1.0 SCe daha mantıklı olabilir mi? Hem yeni kasa hem de iç donanımı daha hoş görünüyor. İnternet sitesindeki fiyatı 121.000 Clio 5 1.0 SCe'nin.
  • Spontaneously S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam maalesef hala teslimat bekliyorum. Bayramdan sonra tahminen 7-8 ağustosta teslim ederiz dediler. Birde bende 25 bin ödemeniz halinde fiyat sabitliyoruz demişlerdi. Size fiyat garantisi vermemeleri kötü olmuş.
  • Nervo kullanıcısına yanıt
    Şu anda 2017 model bir aracım var. Bütçemizi fazla zorlamak istemedik

• umutlu18 U kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatı 189.900 gözüküyor liste fiyatının üstüne satılıyor demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zykon

Yok hocam maalesef hala teslimat bekliyorum. Bayramdan sonra tahminen 7-8 ağustosta teslim ederiz dediler. Birde bende 25 bin ödemeniz halinde fiyat sabitliyoruz demişlerdi. Size fiyat garantisi vermemeleri kötü olmuş.
    Motoru turbolu olmaması sıkıntı sadece

• Zykon kullanıcısına yanıt
    1.0 SCe'nin incelemelerine baktım da 10.000 TL fazla ödeyip yeni kasaya binmek daha kafi gibi görünüyor. Bu hafta bayi gezmek farz oldu
  • 2020 model 1.4 egea benzinli almak isteyen varmi 0dan farksiz.bin km de.124 bin.tl

• Dün @sky__walker aracılığıyla leon kaporaladım. Kamiq kaporalamıştım 15 gün önce 1.0+ 3 lü opsiyonlu paket ancak fiyatın matrah atlayıp fahiş fiyata çıkması sebebiyle araçsız kalmaktan çekinmiştim doğrusu. Sağolsun kendisine araç alır gibi tek tek ilgilendi. Burda kendisine galerici fln diyenleri gördüm; bilip bilmeden insanların günahını almayın.. Bu arada dün akşam İzmir vosmer bayi 1.0 elite paket kırmızı renk ağustos sonu teslim scala boştaydı. Şuan boş mu bilmiyorum ama ilgilenen için söylemiş olayım. Bana kalırsa bu paranın 20-25 bin aşağısında olmalıydı hiç ilgilenmedim bile

• 
Sayfa: önceki 27632764276527662767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.