Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2767. sayfa)

5 sn
289.130
Cevap
4.624
Favori
47.041.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 27652766276727682769
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    161 civarı (zamdan önceki fiyatları diyelim artık) dediğiniz bildiğimiz style donanım. Yani en boşu. Baya birşey yok eğer visio ile karşılaştırirsak..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtual

Hocam evet ama kaliteli olması çok çok önemli. Bir arkadaşım sıfır mercedese taktirdi. Verniği söktü 2 yıl sonra çıkarırken. Sacma sapan bir film yüzünden 5000 tl masraf etti üstüne araba boyalı oldu.
    Ultra dandik birşeydir o. Kac sefer yaptirdim hiç sorun yaşamadım. Bu arada filmi çıkarmakta güvenilir ellerle yapılmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Gerçek orijinal 3M dışında hiç bir yapışkan deydirmiyorum şahsen ben araç kaportasina artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nervo

Bahtsız Bedevi olmak ne zor. Altından zararım 10 bin lira daha da artıyor.
    Allah’ın gücüne gitmesin. Ama gerçekten hayatın çoğu yerinde yaşıyorum bu talihsizliği.

Ağustosta 5 bin lira artışı geçmeyeceğini düşünüyorum VAG grubunun
    Bu işler nasip inan. Ona bakarsan araba alacağın parayla gümüş alsaydın aynı arabadan şu an 2 tane aliyordun :) her şey nasip hayatta.

• Teşekkür ederim. Maalesef berbat piyasa var. İyi dileklerde bulunan herkese teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Bu işler nasip inan. Ona bakarsan araba alacağın parayla gümüş alsaydın aynı arabadan şu an 2 tane aliyordun :) her şey nasip hayatta.

Alıntıları Göster
    Oha gümüş daha da mı değerlendi? Vay be...

Hocam gerçekten bazen bu başlıkta benden bıktıklarını anlayabiliyorum ama dertleşebileceğim başka bir yer yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdr

hayırlı olsun. Ark oto batıyor diye haber çıkmış de özgür kocaeli gazetesinde. Demek ki aslı yokmuş. Allah işlerini güçlerini rast getirsin.

Alıntıları Göster
    Ark Otomotiv Kumanda Telleri şirketi vardı o battı. Volkswagen Bayisi devam ediyor. Orda hiç bir problem yok. Ark Oto 2 kardeş batan abileri.

• döviz kudurdu gene 10bin koyarlar hemen arabalara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bugün de ben aynı şoku yaşadım Mardin Beşer Skoda bayi bugün saat 13.30 kadar hep 1.0+ 3 opsiyonunlu aracın bana 233 e geleceğini limanda olduğunu söyledi ancak 13.30 da aradı satış temsilcisi demesin mi ÖTV %60 takıldı araç 260 bin almazsanız iptal edelim ben hayatımda bu kadar iğrenç bir durumla karşılaşmamıştım aracımı da satmıştım ağzıma geleni saymakla kaldım...

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Hb mi sedan mı ? Ek olarak hangi paket

• 0,49 olan kampanyalı araç kredisinde doğru düzgün marka kalmadı herhalde son çıkarılan 6 markada sonra. Bu oranda kredi kullanılacak hangi markalar kaldı bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.civanim

Cam tavansız xcellence 1.5 tsi dsg: 200 bin+3000 seramik+kaput koruma+cam filmi zorunlu kıldılar. Ağustos zammı yansıtılıcak.
    Fatura kesilene kadar yaptiricam diye oyalayin fatura kesildikten sonra dogusa sikayet edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 28 Temmuz 2020; 20:26:25 >
  • yarın direk görülüp alınabilir en uygun arabalar marka model fiyat bilgisi bilen var midir ? Adana veya mersin şehrinde

• Vitara gl+ 4x2 195bin
    4x4 230 bin
    Ekim ayı içerisinde teslim

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.civanim

Dün @sky__walker aracılığıyla leon kaporaladım. Kamiq kaporalamıştım 15 gün önce 1.0+ 3 lü opsiyonlu paket ancak fiyatın matrah atlayıp fahiş fiyata çıkması sebebiyle araçsız kalmaktan çekinmiştim doğrusu. Sağolsun kendisine araç alır gibi tek tek ilgilendi. Burda kendisine galerici fln diyenleri gördüm; bilip bilmeden insanların günahını almayın.. Bu arada dün akşam İzmir vosmer bayi 1.0 elite paket kırmızı renk ağustos sonu teslim scala boştaydı. Şuan boş mu bilmiyorum ama ilgilenen için söylemiş olayım. Bana kalırsa bu paranın 20-25 bin aşağısında olmalıydı hiç ilgilenmedim bile
    Bende leon düşünüyorum. Fakat yok ayagi çekiyorlar. Sky_walker ile nasil irtibata gecebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: trust_company

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu mesnetsiz suçlamalara cevap vermeyeceğim. Onun harici Yapılan islemler seramik koruma + 5 cam film + kaput koruma. Bu işlemler 300 tl mi tutuyor? Hadi diyelim öyle tutuyor, almayacaksın ozaman aracı. Yapılan fırsatçılık, ahlaki degil bu ayrı birsey. Bu yapilan şeye hirsizlik tavsiyesi vermek ve bunu savunmak ayrı birsey. Allah karşılaştırmasın senin gibilerle ne diyim..

Tek temennim bu dünyada kendin gibilerle karsilasmandir. İnşallah benim gibiler senin gibiler ile karsilasmaz. Ayrıca hiçbir zaman bu tarz satış yapan bir yerden arac almadım ve almam. En son geçen nisan ayında kodiaq alacakken benzer bir durumla karşılaştım ve gidip 5008 aldim.
    Başkasının cebindeki parayı karaborsa yöntemleriyle almaya çalışan zihniyeti savunman yaptığım suçlamaların yerine ulaştığını açıkça gösteriyor. Karaborsacilik bir suçtur ve cezası vardır, ve bu insanları savunan senin gibi insanlar da bu suça ortak olmaktadır.

Burada senin ne zihniyette olduğunu butun forum biliyor, o nedenle uzatmaya gerek yok.

• Arkadaşlar 3008 için fiyat alan oldu mu?
    1.2 allure dynamıc ya da gt dynamıc eat 8 bakıyoruz bir arkadaşa, hiçbir bayide yok.
    Bu konuda stok ya da fiyat teklifi alan oldu mu?
    Paylaşırsanız seviniriz.

İfşa oldun iyi mi
  • 1.4 ,2020 model egea urban plus sedan manuel.2800km..dusunen varsa 124bintl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 28 Temmuz 2020; 23:49:8 >
  • 
Sayfa: önceki 27652766276727682769
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.