Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4715. sayfa)

21 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 66 Misafir (26 Mobil) - 49 Masaüstü38 Mobil4 iOS1 Android
5 sn
289.007
Cevap
4.621
Favori
47.026.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47134714471547164717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yuh be hocam. Bu kadar olmaz gerçekten. Yarın arayıp bayilere fiyat soracağım. Bakalım ne diyecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Arkadaşlar bir yakınımız sıfır Civic Eco elegance almak istiyorum

İzmir de ki bayilere sormuş Mart demişler

Bulabileceği başka bir bayi var mı ki

hocam bugün sordum 262K fiyat dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

cross 1.6mjet harici otomatik versiyonu gelmeyecekmis dogru mu bu

Sadece cross değil tüm 1.6 mjetler için dct gelecekmiş.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

425 bin ile 430 bin tl arası 1.5 tsı dsg elegance passat.

Euro 8.70 olursa gümrükten öyle çekersek, 420 415 bandinda verebileceklerini söyledi doğuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet sabır -- 10 Ocak 2021; 20:32:6 >
  • -spawn- kullanıcısına yanıt

Zam geldiği yok hocam. Kampanyalı fiyatlar 2020 MY fiyatı olmuş, kampanyasız liste fiyatlarına 2021 MY fiyatı yazmışlar. Millet hiç takip etmiyor galiba, 20 bin zam geldi sanıyor. 2 aydır böyle bu fiyatlar zaten.

• Mehmet sabır M kullanıcısına yanıt

elegans hemde.

• fiyatlar uygun olmaz o zaman arona kamiq falan alınır mı beklemek yerıne

• 20 bın lıralık guncellemeyı burada yazmıstım. demedıgını bırakmamıstı kendılerını bılırler. umarım gelmez. oysakı euro da dusmustu gel me mesi lazımdı.

• SwordLegend kullanıcısına yanıt

Sitenin yalan haberi....fiyatlarda bir değişiklik yok....ayrıca liste fiyatlari da hikaye listenin çok altına veriyorlar....

• aydinsukru kullanıcısına yanıt
    1.4 e zaten olmayacağına göre 1.0 ve dizel seçeceği kaliyor, dizel ı %50 de tutmak zor olduğundan tek seçenek 1.0 kalıyor , gelirse tabi
  • nakit 180 bin oılmazsa olmaz otomatik olması=>

seçenek 1: 2020 polo dsg comfortline 200.000 yani 20 bin kredi çekilecek

seçenek 2:2020 pejo 308 puretech style 225.000 avantajı 50 bin 0,99 faiz kampanyası

terchiniz ne olur ?

• Burda geçen ay sürekli t roc konuşuluyordu birden kesildi. En donanımlısı cam tavan artı paketlerle fiyat alan oldu mu
  • texmo kullanıcısına yanıt

bilmiyorum tofas yetkilisi 1.6mjet haricinde otomatik versiyon gelmeyecegini soylemis sanirim umarim gelir baska versiyonlar

• lionscoach L kullanıcısına yanıt

Psa grubu araçlarda yazmış olduğunuz özellikleri diagbox adlı cihaz ile bağlayıp yapıyorlar. Hayalet ekranı ise takıp aktif ediyorlar.

• mendebur52 M kullanıcısına yanıt

Peugeot 308 allure sport 230 bin bandında alanlar var İki araç arasında allure sport olmak kaydı ile bence Peugeot alınır

• devlet kanadında korkutucu bir sessizlik var. yeni bir ÖTV düzenlemesi(zammı) için sanki esnafın elindeki araçları eritmesini bekliyorlar gibi geldi. umarım yanılırım.

• Benim anlamadığım b segment araçlara 200 binleri 230 binleri çok kolay nasıl veriyorsunuz. Parayı çok mu kolay kazanıyorsunuz yoksa hiç bir şey yemeden içmeden arabaya mı gömüyorsunuz anlamadım. Almayın abi TL'nin değer kayıplarını bile oranlasak kalbur üstü b segment araçların full paketlerinin 170-180 bini geçmemesi lazım neden ederinden 30-50 bin tl fazla veriyorsunuz..

• Ruined One kullanıcısına yanıt

Liste fiyatına 290k yazarlar, faturayı 235k keserler, 15k - 20k aksesuarla 255k e satarlar. Alanlar da 290k a almadım diye sevinirler.

GT Line da olsa GT de olsa B Hatchback bir aracı şu anda 280k'dan satamazsınız. Döviz ne kadar daha düşer bilemiyorum. Benim düşüncem 225 - 235 arası yazacaklar ve lansmanla 3 - 5 altına verecekler. Corsa Ultimate gibi olur. Ultimate ek opsiyonlarla bir ara %80 e giriyor gibi oldu ama %80 den kaç araç satıldı ki ? Dolu bir B Suv fiyatına çıkamaz. 2008 Allure Cam Tavan ( 295 - 305 arası ) ile aynı olmaz diye düşünüyorum .

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt

Hocam eğer ötv zammı olursa devlet otomotiv sektörünü öldürür.. alım gücü iyiden iyiye zaten düştü birde tekrardan zam yönünde düzenleme bu sektörde çığ gibi işsizlik ve şirket iflaslarını getirir ayrıca satış olmayacağı için vergi gelirinden de olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED15FB90

20 bın lıralık guncellemeyı burada yazmıstım. demedıgını bırakmamıstı kendılerını bılırler. umarım gelmez. oysakı euro da dusmustu gel me mesi lazımdı.

2021’e zam yapmis gibi gosterecek ki 2020’leri satabilsin.

Suanda cogu distributor bozulan yukselis algisindan ciddi derecede rahatsiz.1 2 ay daha ugrasacaklar ama nafile martta 2021 modeller geldiginde akibet gun gibi ortaya cikacak.

Cogu b crossover ve yerli c sinifinin %50’ye donusunu kacinilmaz goruyorum.

• 
Sayfa: önceki 47134714471547164717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.