Binbaşı
10 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 141 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Değerli arkadaşlar merhaba yine bilmediğimiz bir konuda bilen arkadaşların fikirlerine ihtiyaç duydum.

elimde 2011 yılında aldığım dell 5030 marka gerçek çift çekirdekli olmayan laptop var, internete girmek ve borsa programını takip etme dışında kullanmıyorum işimi görüyor ama borsa programı 2 saatten sonra donma falan yapmaya başladı.batarya aldım 6 ay ancak gitti dolaylısıyla yeni bi laptop almayı düşünüyorum temiz ikinci ellerde ilgimi çekiyor. sormak istediğim uzun yıllar (en az 10 yıl) sorunsuz kullanmak için i3-i5-i7 lerden kaçıncı nesilden aşağısını almamalıyım (yine oyun falan oynamayacağım)

huavei nin 5-6-7 bin lira olan modeli çok satanlar arasında görüyorum bunu önerirmisiniz yoksa yine dell veya lenovo mu alayım.

Forumdaşlar 1 yıllık modem. Sadece power ışığı yanıyor 15 saniyede bir tüm ışıklar yanıp sönüyor. Bilgisayarda görmüyor. Reset düğmesine 40 saniye basılı tuttum değişen bişey olmadı. Sanırsam cortlamış ne dersiniz

kayıt olurken sağlıkçı olarak kayıt olmak gerekiyor sanırım, bi kurcalayın bakalım :))

https://www.unishopturkiye.com/login/

Film meraklısı dostlara bir sorum olacak; eski medeniyetlere ait filmler çoğunlukla yunan mitolojisi veya mısır mitojisi ile ilgili. Ben daha çok Maya, Aztek, İnka, Sümer, Babil, Asur, Hitit, Frig, Lidya, İyon, Urartu vd. medeniyet filmlerini izlemek istiyorum. Bu konuda önerilerinizi yazabilirmisiniz.

Merhaba arkadaşlar. İphone veya bilgisayar da iki videoyu tek video yapacağım sırayla oynayacak ama iki kare aynı anda ekranda görünecek. 1-10 saniye ilk video oynayacak 11-20 saniye 2. Video. Hangi programla yapabilirim.
merhaba arkadaşlar,

5030 modelinin işlemcisi yükseltilebilir mi? yoksa elden çıkarıp yenisine mi bakmalı?
merhaba arkadaşlar,

whatsap tatil modu özelliği getireceğini duyurmuştu ancak henüz bir gelişme olmadı. bilgisi olan varmı acaba.
bu özellik ne işe yarıyor diye soranlar olursa; arşive attığımız sohbetlere yeni mesaj gelirse yine en üstte çıkıyor ya onu engelleyen özellik. siz arşive attığınızda mesaj da gelse sonsuz kadar orada kalıyor telegram da olduğu gibi.
Merhaba arkadaşlar takip ettiğimiz veya takip etmediğimiz herhangi birisinin attığı tivitlerin ekran görüntüsünü alıp kayıt eden bir eklenti veya program var mı? twit atan kişi belli bir süre sonra tivitlerini siliyor ama biz attığı her tweeti daha sonra da olsa okumak istiyoruz.
Merhaba forumdaşlar;

1 hafta önce dd nitromix kombi taktırdım. Gayet güzel memnunum. Sorum şu; hiçbir musluk açık değilken kombinin içinden soğuk su geçiyormuş gibi ses geliyor 10 saniye falan sürüyor kontrol ettim ekranda alev işareti olmuyor (hatta o ses gelirken kombiyi kapattım değişen bişey olmadı) bu hareketi 2-3 dakika içinde arka arkaya 1-3 kez yapıyor sanki. Servise sormadım.
Merhaba arkadaşlar bulamadığım için başlık açayım dedim. Dün bimde satılan Samsung j4 plus telefondan aldım kurcalayınca şarjı 8 e düştü dolsun diye şarja taktım ancak çok yavaş şarj oluyor. Şarja takalı 3 saat falan oldu % 8 den % 41 olmuş dahada dolması için 4 saate yakın süre veriyor yani 7 saatte falan dolacak gibi.

Daha sim kart takmadım hızlı şarj özelliği de yok sanırım. İade etmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz.
Hakkında
Meslek: Mühendis
Forum İmzası:
Ne irfandır veren ahlâka yükseklik, ne
vicdandır;
Fazîlet hissi insanlarda Allah korkusundandır.
Forum İkinci El İmzası:
Ne irfandır veren ahlaka yükseklik, ne vijdan
Fazilet hissi insanlarda Allah korkusundandır.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS2
TV
Samsung
Notebook
Dell
GPS, Navigasyon
magellan explorist
Sabit Disk
Seagate
Kombi
Vailant
Beyaz Eşya
Arçelik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.737
İkinci El Bölümü Mesajları: 123
Konularının görüntülenme sayısı: 690.158 (Bu ay: 101)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 521 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.