Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4713. sayfa)

5 sn
289.046
Cevap
4.621
Favori
47.029.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47114712471347144715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PSA grubunun geçenlerde Fıat chriysler grubu ile birleşmesi onaylandı. Günümüz dünyasında artık marka ya da ülke olayları bitti. Artık yeni şeyler söyleme zamanı.
  • alfa-x kullanıcısına yanıt

Manuel aracta adaptif hiz sabitleme kullanışlı olmuyor. Öndeki arac yavaşlayinca manuel vitesi dusurmeniz hızlanın manuel vitesi arttırmanız gerekiyor. Otomatik arac icin cok kullanışlı. O yuzden ekstra para verip almaya gerek yok bence.

• atesoku kullanıcısına yanıt
    Ekstra olarak ayrı bir opsiyon değil adaptif hız sabitleyici. Güvenlik paket adı altında diğer aktif güvenlik sistemleri ile beraber geliyor. Yani acc almayayım, şerit takip alayım gibi seçenekler yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbruz34

Bu mesaj silindi.

piyasa búyümüşte neye göre ? 2019 yılına göre

5-10 sene önceye göre küçülmüş nüfus artmasına rağmen

• Suv modellerinde Citroen C3 Aircross 1.2 Shine ile Seat arona 1.0 EcoTSI FR arasından hangisi tercih edilmeli?

• quote:

Orijinalden alıntı: MCXXXX

Suv modellerinde Citroen C3 Aircross 1.2 Shine ile Seat arona 1.0 EcoTSI FR arasından hangisi tercih edilmeli?

Tabi ki c3 aircross

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Hocam tr’de car play serit takibi birde tasarima bakiyorlar.

Gecen gun A3 ile 2008 savasinda A3 cruise kontrolu yok diye dandik cikti:)

Yani bizim milletin %90’i arabadan anlamaz.

Alıntıları Göster

Dandik diyen kendini bilmiyor ama koskoca premium bir markada CC koymayarak kendini bilmezlik yapıyor!

• Octavia 1.0 elite 230 a cok fena göz kırpıyor. Kamiq zaten 230. Beklemek lazim kur 8.50 olursa subat sonu cok büyük degisimler olabilir. Şuan tüm firmalar sıfır faiz çıkardı sevdiler tabi faizsiz kredi ile fiyat köklemeyi. Octavia elite 230 a direk alınır. Dışarda bir ton ozellik eklenebilir gg kamerasi, elektr bagaj, acc vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi road35 -- 10 Ocak 2021; 17:59:16 >
  • Merhaba arkadaslar.
    2020 model corollasi olan bayi bilen soran oldu mu acaba? elinde 2020 vision otm corolla olan bayi bilen yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbruz34

Bu mesaj silindi.

Ben olsam epey indirim yaparım. Özellikle alt seviye araçlarda indirim yaparım.

Şahin gibi arabaların yerini de Clio almalı. İnsanlar 5 hava yastıklı araçlarda seyahat etmeli. Asgari olarak Clio- Egea olmalı.

Sonuçta can taşıyoruz bu araçlarda.

• road35 R kullanıcısına yanıt

Kesinlikle haklısınız. Bunlar kur 9.60-9.70den giren araçlar.

Sadece 9 olsa bile dediğiniz seviyelere düşecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: MCXXXX

Suv modellerinde Citroen C3 Aircross 1.2 Shine ile Seat arona 1.0 EcoTSI FR arasından hangisi tercih edilmeli?

ben c3 aircross aldım (233 bin)..... Arona, Kamiq ve C3 Aircross arasında çok araştırma yapmıştım..... Özellikle kamiq'i bir kaç yere sordum ama sunrooflu paketiyle beraber 310 bin civarına fiyatlar aldım..... Arona'nın ise kokpit kısmını çok beğenemedim.....

C3 Aircross'a gelince; 1.2 shine paket nerdeyse full bir araç (başka bir markanın sırf katlanabilir aynalar, geri görüş kamerası ve navigasyon için her birine 5 ile 10 bin lira arasında istediği bir ortamda tam bir fiyat performans aracı olarak değerlendirdim... Evet iç malzeme kalitesi olarak tartışılıyor kullanılan malzemeler (sert plastik) ama bugün baktığımda arkadaşta bmw var, onlar bile maliyeti azaltmak için plastik kullanmışlar...

Son olarak aile genişse (biz 4 kişiyiz, 2 çocuğum var) gerçekten sınıfında en geniş bagaja sahip, arka kaydırılabilir bağımsız koltuklar gerçekten iyi düşünülmüş... açılabilir cam tavan özellikle çocuklar için çok keyifliymiş...

Fanboyluk yapmadan, hangisi içinize siniyorsa onu alın derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarkalkan -- 10 Ocak 2021; 18:21:30 >

• Yanlis anlamayın ama devleti yönetenlerin zerre umrunda değiliz niye vergi indirimi yapmazlar cari açık iyice zıvana dan çıkar ellerinden gelse vergiyi daha da artiracaklar devlet ne kadar vergi koyarsa koysun önemli olan yurt dışına döviz çıkmaması istediği kadar TL vergi alması önemli değil TL yi sonuçta basabiliyor matbaa da. Dövizi cikartmamasi lazım

• mvd23 M kullanıcısına yanıt
    Bu arada artık peugeot araçlarınında gizli özellikleri açılmaya başlandı.
    Geçen instagram da biri Rifter a 3008 in hayalet ekranını takmış,otomatik park ve viraj aydınlatmasını bilgisayardan açmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lionscoach -- 10 Ocak 2021; 18:25:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zylinderkopf

Fiat Egea CROSS (Sedan’ı bi kenara ayırıyorum) aralarında benimde bulunduğum en az 10.000 potansiyel müşteri için ölü doğmuş bir araçtır.

Hatchback ve Cross araç müşterilerinin %90’ı İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Antalya gibi büyük şehirlerde yaşayan otomatik vites araç kullacılarıdır.

Ne demek 4. çeyreğe kadar otomatik vites yok?

Ya 2021 yılında doğru düzgün bir otomatik vites yapamayacak kadar (yapamıyorsanız gidin ZF’ten alın, Aisin’den alın adamı deli etmeyin) başarısız bir firmasınız, ya da dünyanın en gerizekalı pazarlama ve satış yöneticilerine sahipsiniz...

ZF veya aisin kullanırsa maliyet çok artar Buda fiyata yansır.

• mdinc19851985 M kullanıcısına yanıt
    Hayır gerekmiyor belge, ildışı yasağı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: _üveys_

2021 Emisyon oranları engel diyorlar. 2021 ikinci yarısı siz sonu anlayın otomatik icin

2021 sonunda emisyon kriterleri değişecek mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

Merhaba arkadaslar.
    2020 model corollasi olan bayi bilen soran oldu mu acaba? elinde 2020 vision otm corolla olan bayi bilen yani.

istanbulda 3 bayiye sorduğumda yoktu ancak sarı sitede 2020 my liste fiyatında ya da aksesuarların fiyatı dahil olarak 0 km olarak bulunabilmekte.

kredi kampanyası kullanmayı planlamıyorsanız değerlendirilebilir.

• 208 fiyat beklentiniz nedir full paket?

• Arkadaşlar bir yakınımız sıfır Civic Eco elegance almak istiyorum

İzmir de ki bayilere sormuş Mart demişler

Bulabileceği başka bir bayi var mı ki

• 
Sayfa: önceki 47114712471347144715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.