Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4716. sayfa)

5 sn
289.001
Cevap
4.621
Favori
47.026.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47144715471647174718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BoygaKhan

1.4 sert eleştiriliyor üstad özellikle uzun yolda dağ yollarında yoruyor diye. Ben çok uzun yol yaparım yeri gelir 2200 rakıma çıkarım. Sizce uygun mu bu 1.4 fire olan versiyon benim için. Yoksa 1.6 130 luk olanı mı düşünmeliyim. Bende manuel almak istemiyorum otomatiği bekleyeceğim. Ama korkum o ki lounge otomatik gelirse %80 lik dilime girecek ve fiyatı direk 280 e yükselecek. Böyle olursa imkanı yok alamam.

Sizi sıkabilir motor. Ben hanıma şehiriçi diye aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan5408 H kullanıcısına yanıt
    Pek mumkun degil diye düşünüyorum o fiyatlara ama tabi emin degilim bilen varsa insallah yazar
  • rdksr725 R kullanıcısına yanıt
    İyi hoş diyorsunuz haklı yanlarınız var o da tamam ama sadece B sınıfı mı ederinin üstünde satılan. Ederinde satılan araç sayısı bir elin beş parmağını geçmez
  • Duster 1.0 TCE için kampanyalı fiyat bilgisi alan var mı?

1.6 ecoG modeli yaklaşık 10.000 TL indirimle satılıyor. 1.0 motorda da indirim var mı acaba?

• rdksr725 R kullanıcısına yanıt

Kısa zaman önce polo almış biri olarak yanıtlayayım; marttan bu yana araç almaya çalışıyordum eşimle benim güvenle seyahat edebileceğim sorun çıkarmayan bir araç bu iş için 100 bin ayırmıştık piyasada bakmaya başladım ilk aracım olacaktı ve tek isteğim eli yüzü düzgün sanayi yüzü göstermeyecek bir araç ama piyasada çöp araçlara 100 binden fazla istenildiği için kafama yatan bir araç bulamadım ozaman sıfır alalm dedik ama demez olaydık bir türlü araç bulamadık bulduğumuzda da liste fiyatından fazla isteyen bayiler satıcılar karşımıza çıktı insan kalitemizin bu kadar düştüğünü de bu vesileyle bir kez daha anlamış olduk. Gel zaman git zaman bir türlü araç alamadık ta ki iki hafta öncesine kadar sonunda aradığım bir bayi evet kredisi onaylanmayan birinin aracı var dedi düşündük evet bu paralar verilmez dedik, dedik ama o kadar acil bir ihtiyaç ki almadan da olmuyor lanet olsun dedik aldık. Yani anlayacağın aldığım ilk aracım ve ben mutlu bile olamadım 200 bin verip aldığımız araç polo... mecburiyetten alınan A noktasından B noktasına gitmek için verilen 200 bin papel.. ne yapalım kaderimizde bunları yaşamakta varmış.

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt

ÖTV artışı uzak bir ihtimal ama erken seçim sinyalleri verilmeye başlandı. Bu durum dövizi hareketlendirebilir.

• Yeni sıfır araba almak isteyenler için liste fiyatı muhabbetini anlatmak gerekirse: Diyelim Civic in liste fiyatı şu an 290.000 ₺, bayii bunu satarken 230.000 ₺ fatura kesip(banka hesabına havale) sonra sizden elden aksesuar parası 15.000 ₺ alıp 245.000 ₺ ye satıyor.

1 ay sonra ise bu araçların liste fiyatına zam geliyor ve fiyat 300.000 ₺ oluyor. Bu seferde bayii 230.000 ₺ fatura kesip elden 25.000 ₺ aksesuar parası alarak 255.000 ₺ ye satmaya başlıyor.

Arabayı alan adam bu sefer ulan 300.000 ₺ idi 255.000 ₺ ye aldım yine de kardayız deyip yoluna devam ediyor. Aynı muhabbette ikinci elde sarı sitede fiyatlarda haliyle her ay artmaya devam ediyor.

Bu düzen değişirde fiyatlar komple 200.000 ₺ bandına gelir mi diyecek olursanız o yönde hiç umudum yok.
  • pailo99 P kullanıcısına yanıt

C5 AIRCROSS 1.5 BlueHDİ (Dizel) Shine Bold yılbaşından önce 385 fiyat almıştım. istanldaki bayilerden. 378 bin shine + 7 bin bold

• road35 R kullanıcısına yanıt

230 mu siz vergi dilimi değişse bile o fiyatlara satacaklarını düşünüyor musunuz gerçekten hala

• Benim merakim golf 8 1.5 150hplik motorla kac tlden gelecek?

• Bu talep ve satış devam ederse neden olmasın. Bedavadan gelir, itiraz eden edebilen yok. Herkes kızsada gidip alıyor. Herşey olabilir. Aralıkta 105bin araç satılmış bu çok büyük bir rakam. Bunu hazine maliye bakanlığı iyi takip ediyordur. Memura emekliye yüzde 8 zam verecek kasa boş artık para basılamıyor vergiye yüklen.

Bayiler 10aydır zaten darphane gibi para bastı kolay kolay eksiye düşmezler. Kazandıkları yeter bir yıl.

Buraya bir kişi civic 240, kamiq 230bin yazsın herkes bayi adını söyle der.

Mesela ne olduda 31 ağustosta yüzde 50den 80e çıktı. Bu 90da olur 100de olur 120de. Ne zaman ki talep azalır satışlar düşer işte o zaman ötv yükselmez diyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Tabi ki c3 aircross

Alıntıları Göster

Neden hocam?

Detaylı yazabilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berbatov19

hocam bugün sordum 262K fiyat dediler.

Alıntıları Göster

Hangi bayi hocam hazır araç mı

Aksesuar falan almak zorundamı alıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: mrc92

Yeni sıfır araba almak isteyenler için liste fiyatı muhabbetini anlatmak gerekirse: Diyelim Civic in liste fiyatı şu an 290.000 ₺, bayii bunu satarken 230.000 ₺ fatura kesip(banka hesabına havale) sonra sizden elden aksesuar parası 15.000 ₺ alıp 245.000 ₺ ye satıyor.

1 ay sonra ise bu araçların liste fiyatına zam geliyor ve fiyat 300.000 ₺ oluyor. Bu seferde bayii 230.000 ₺ fatura kesip elden 25.000 ₺ aksesuar parası alarak 255.000 ₺ ye satmaya başlıyor.

Arabayı alan adam bu sefer ulan 300.000 ₺ idi 255.000 ₺ ye aldım yine de kardayız deyip yoluna devam ediyor. Aynı muhabbette ikinci elde sarı sitede fiyatlarda haliyle her ay artmaya devam ediyor.

Bu düzen değişirde fiyatlar komple 200.000 ₺ bandına gelir mi diyecek olursanız o yönde hiç umudum yok.

Herkesin bildiğini devletin resmi kurumları da çok iyi biliyor. Herkes gayet mutlu , vatandaşı da sallayan yok zaten. DEVAM

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Hangi bayi hocam hazır araç mı

Aksesuar falan almak zorundamı alıcı

Alıntıları Göster

Yok hocam 1 sonra için fiyat garantisi yok tabi (Aksesuar zorunlu)

Çorum meroto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbatov19 -- 10 Ocak 2021; 22:20:39 >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt

Dsg olursa 350+ bekliyorum.

• Merhaba yakin zamanda tiguan rline teklifi alan oldu mu?

• Cevabınız için teşekkür ederim. Ben Clio 1.3 130 a yoğunlaşayım o zaman. Çünkü şimdi Egea 1.6 ya yönelsem birde Loung paket desem %80 lik dilime zıplıyor. Fiyat olarakta Clio daha mantıklı gibi.

• yobiyoo Y kullanıcısına yanıt
    1) Olmaz ancak garanti uzatmayı mecbur tutabilirler.
    2) Uzaklaşmıyor aksine yaklaşıyoruz.
    3) Fena değil düşünülebilir. Sonuçta 1.5 150 iyi kombinasyon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 47144715471647174718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.