Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (2758. sayfa)

302.628
Cevap
4.881
Favori
49.218.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1084 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 27562757275827592760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım style kalmamıştı. Bugün geldiği gibi vermişler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser25kan

Selamlar bugün Opel bayisine crossland x için gittim elerinde olmadığı Corsa 1.2 100 hb eat 8 varmış kaporasını verdim Ağustos ilk haftasında teslim alacağım iyimi ettim bilmem ama zaten hep corsam vardı yine Corsa aldık
    Hocam içi küçük müydü aracın?
    Birde manuel mi?
  • Merhaba, uzun süredir 2015 vw polo lounge aracımı büyütme niyetindeydim. Jettalara baktım uzun süre. 20-30 bin tl üzerine koymak gerekiyordu. Bugün seat bayisinde sıfır arona xcellence için opsiyon yaptım. Bugün zam gelmiş ve şimdi liste fiyatı 189.000 tl. 2 hafta sonra teslim edilecek araç. Fiyat o gün belli olacak dendi. Aracı şimdi satsam belki fiyat çok artacağı için alamaz isem ortada kalacağım. Kararsız kaldım açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

2013 ocakta 43bine mk2 fr almistim haziran gibide suanki guncel kasa gelmisti 52.500’den.7 senede 4 kat artti fiyatlar.
    7 senedir olan yavas yavas isitilan kurbaga hikayesine dondu.

Alıntıları Göster
    Hükümet sağolsun. Ben de meraklı değildim 2016’da yine sıfır almıştım 82.500’e, şimdi aldım 207’ye. Ekstraları ile bana neredeyse 215 bin TL’yi buldu. Aracım pert olmasaydı şu dönemde asla araba almazdım.

• Nervo kullanıcısına yanıt
    eat 8 otomatik şanzıman demek
    evet ben inceledim içi ve bagajı çok küçük
    arkadaş paket ve fiyat bilgisi de verseydi keşke
  • Manuel 100 bin TL kapora istedi

• siyasiyabend S kullanıcısına yanıt
    Makyajda kasada cok cok az degısıklık var tampon ve ızgara mınık degısmıs o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Halit G

Merhaba, uzun süredir 2015 vw polo lounge aracımı büyütme niyetindeydim. Jettalara baktım uzun süre. 20-30 bin tl üzerine koymak gerekiyordu. Bugün seat bayisinde sıfır arona xcellence için opsiyon yaptım. Bugün zam gelmiş ve şimdi liste fiyatı 189.000 tl. 2 hafta sonra teslim edilecek araç. Fiyat o gün belli olacak dendi. Aracı şimdi satsam belki fiyat çok artacağı için alamaz isem ortada kalacağım. Kararsız kaldım açıkçası.
    Agustos başına kadar bekleyin. Belli olunca kafanıza yatarsa satarsınız. Agustos basi açıklarlar tahminim.

Bayiye takas fiyati da sorun. Bu ara 2.el hareketli diye iyi fiyat verebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 27 Temmuz 2020; 22:41:52 >
  • Sıfır 1 serisi, 2. Elden ucuz. Bayide olmadigi icin filan mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hknn123kk

Civic elegance eco 196800 teslim aldım
    Hangi bayi hocam. Hemen mi aldınız yoksa daha önce kaporta mı vermiştiniz.

• Arkadaşlar herkes araç alıyor ancak şu anda 0 km bir araç seneden 15.000 km binilirse sigorta kasko bakım mtv lastik masrafları ne kadar harcanır herşey dahil ? Teşekkürler

• Yeni golfler sadece 1.5 tsi seçeneği ile mi gelecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Arkadaşlar herkes araç alıyor ancak şu anda 0 km bir araç seneden 15.000 km binilirse sigorta kasko bakım mtv lastik masrafları ne kadar harcanır herşey dahil ? Teşekkürler
    Trafik ve kasko da fark olmaz. Mtv motora göre değişir. bakım da markaya göre ve benzin dizele göre degisir.

1.4 ustu benzinli motor olsa , kasko ve trafik 2.000, mtv 1.000, bakım 1.200 -- 4.000-4.500 arası sabit gider yılda + yakıt.

• quote:

Merhaba, uzun süredir 2015 vw polo lounge aracımı büyütme niyetindeydim. Jettalara baktım uzun süre. 20-30 bin tl üzerine koymak gerekiyordu. Bugün seat bayisinde sıfır arona xcellence için opsiyon yaptım. Bugün zam gelmiş ve şimdi liste fiyatı 189.000 tl. 2 hafta sonra teslim edilecek araç. Fiyat o gün belli olacak dendi. Aracı şimdi satsam belki fiyat çok artacağı için alamaz isem ortada kalacağım. Kararsız kaldım açıkçası.
    2 haftadır 189 bin tl idi.
  • Araç fiyatı alanlar, kapora verenler veya aracı teslim alanlar neden net şekilde fiyat, sipariş tarihi ve teslim dönemini belirtmiyor? Ya hiç yazmayın ya da düzgünce bilgi verin.
  • quote:

Hangi bayiden acaba? Başka araç var mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: moradalpay

Seat leon için konuşuyorsanız mümkün değil hocam bayram sonrası anca dedi st
    Bir umut hocam ilk 1 hafta yapmasalar bari
  • GaeeF_06 G kullanıcısına yanıt
    Kapora vermiştim hemen al olayı yok malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: fblorenzo

Manuel 100 bin TL kapora istedi
    200-210'a otomatik style bulabilsem 100k kapora da verecegim ama bulunmuyor.

• ecay kullanıcısına yanıt
    Yok hocam böyle fiyat ta böyle araç ta yok, arkadaş büyük ihtimal liste fiyatına bakıp öyle yazmış, ben bugün araç teslim işlemleri için borusandaydım, gelecek araçların hepsi opsiyonlu, sıraya isim bile yazmıyorlar o derece yani. Arkadaşım 3 alacaktı resmen dil döktü satış temsilcisine, yok ama adam sıraya bile yazmıyor bırakın koporo almayı.
    Bu arada ağustosta zam geleceği kesinleşmiş, oran belli değil

• 
Sayfa: önceki 27562757275827592760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.