Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14757. sayfa)

5 sn
301.362
Cevap
4.866
Favori
49.078.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1083 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş
    Hocam hangi bayi babada mantıklı geldi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Butesl B kullanıcısına yanıt
    "Fiyatlar düşmüyor uydurmayın " grubunu kışkırtıcı bir bilgi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Enescelik69 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

GSR olmayan paketleri ikinci sahibi olarak satin alacaksiniz diye anladim, şöyle ki 0 araç satislarinda ilk sahipliği olacak sahislara bu donanim zorunlu olarak satabilecekler aksi halde araci kendi üstlerine alip oradan size satis yaparlar , sevgilerle

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Sanırım yaşınız büyük ve hayatınız bizimkine göre kolay, tercih meselesi değil. Eşim benden önce servisle işe gidiyor, siz hiç 2-3 yaşındaki çocuğu evden çıkarmaya çalıştınız mı? Okula gitmek istemiyorum dedi mi? Ona dediğiniz mi strese girmeyelim 10 dakika erken çıkalım sizi anladı mı? neyse konu dışına çıktık biraz affola.

• Kocaeli çetaş 408 allure cam tavan yok 1550

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 0.9turbo sandero vardı otomatik 90beygir. Şehir içi ama harbi şehir içi yani 15km iş ev arası maksimum 60km hız yaptığım hiç e5 teme çıkmadığım yolda ortalama 7.5-8 litre yakıyordum zaten. Otobana falan çıkınca 7.4 oluyordu.

Şimdi chery 180 beygirle 8-9 yakıyorsa buna çok demek saçma olur hatta bariz az yakıyormuş. Bakalm teslim sonrası göreceğiz.

Eski aracı da ben manuelde kullanıyordum bunu da öyle yaparım kendim vites düşürüp arttırmayı seviyorum. Bakalım Eco modda ne göreceğiz.

• Bmw x1 fiyati alan oldu mu? 250bin takas destegi var diyor sitesinde. Takasta eldeki araci cok kirarlar mi?

• ALMAN otomobil üreticisi Volkswagen, elektrik stratejisinde değişikliğe gitti. Volkswagen, ID.7 elektrikli sedanın Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki üçüncü çeyrekte yapılması planlanan lansmanı süresiz olarak erteledi.
    ( Kaynak : Automobilwoche )

Şöyle bir haber gördüm, VW bir türlü elektrikli araç işini toparlayamadı, hedefler sürekli erteleniyor. ID serisinin ülkemize gelişi de bir türlü gerçekleşmiyor.

• tnspionne T kullanıcısına yanıt

Kırıyorlar hocam en az %15-20 gibi

benim aracıma 2m verdiler takasta ben 2,3 e sattım

• Kia sportage için fiyat alabilen var mı?

• fr4m3 F kullanıcısına yanıt

sıfır faizli krediye de mi 1550

• deepkurt kullanıcısına yanıt

Elektrikli araçta rekabet yüksek. Talep beklendiği kadar yüksek değil. Toyota vw gibi az satış yapan markalar için kârlı değil. Piyasaya girip sönük kalmaktansa girmemesi daha mantıklı. Güçlü girmeyip tutulmayinca toparlayamıyor. Sırf piyasaya girmiş olmak için tesladan pahalı girecekse başarı yakalaması zor.

• ano16 kullanıcısına yanıt
    408 görünce damlamışsın yine. Senin çakma 4 piston Ferrari tercih edilmiyor diye zoruna mı gidiyor?
    https://twitter.com/eozpeynirci/status/1764614689269420077?t=3Z48u3XOVaMwGug1qeS-LQ&s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goygoy06 -- 26 Mayıs 2024; 14:48:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suggestions

Kırıyorlar hocam en az %15-20 gibi

benim aracıma 2m verdiler takasta ben 2,3 e sattım

Selamlar hocam, 2.3’e satılan araç nedir?

• deniz_86 kullanıcısına yanıt

Tesla model y

• quote:

Orijinalden alıntı: Butesl

Dün aldığım fiyatları, Şubatta alan arkadaşıma söylediğimde suratı değişti, bizde o zaman bekleseydik üst paket alırdık dedi
    Akli basinda arkadaslar bunlari hep seneler oncesinden yazdik:)

Simdi de konuyu satis temsilcileri basti. Pardon 60 milyonluk rolls royce'a, milyar dolarlik gemiye gore falan mantikli arabalar (satana kadar) :)

Kardeslerimizin arabalara ederinde erisebilmeleri icin mucadelem devam edecek

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Bir alman firması, asla düşük karla çalışmaz konu bir mühendislik ürünü ise. Elon deli, kafayı kırdım düşürdüm fiyatı der ama bir alman bunu asla yapmaz.. Hedef karliligi göremiyorlar ve pazar payı almak da büyük ümitleri yoksa, gerekirse hiç girmezler o topa.. Normal bir durum..
    Tesla, çin pazarlama stratejisi beklemesin kimse VW den..

• Tesla model Y long range 2023 model, 6000km arabayı ilanlarda 2.2 milyon tl ye görüyorum, liste fiyatı 3 milyon civarı. Tesla satışta yüksek indirim mi yapıyor? Bu fiyatlar neden bu kadar düşük? Yakın zamanda model Y almak istiyorum.

• commandx C kullanıcısına yanıt

gelecek denilen ID'lerin şekli şemali de iğrenç. göze hoş gelen bir tasarımı yok. fiyat avantajı sunmazsa bu kasaların milletimizde karşılığı olmaz.

• mghfreud M kullanıcısına yanıt

yüksek mtv nedeniyle artık tesla sahipleri düşük mtv li yeni gelecek tesla sr modele kayıyor

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.