Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14759. sayfa)

304.467
Cevap
4.914
Favori
49.521.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1089 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

Mevcutta 2023 gla var bende hocam, bi tik boyutu buyutmek istiyorum. Onceki aracim da tiguandi. Eskiye donmek de istemiyorum. Glc de pahali kaciyor, yoksa ilk tercihim o olurdu zaten. 3m civarina baska ne olabilir, mumkunse sifir veya sifir muadili?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mvd23 M kullanıcısına yanıt

Bu haber 2 aydır dolaşıyor piyasada. Aynı fotoğraf surekli dönüp duruyor. Her gun boyle bir olay yasansa anlarim ama ayni olayin surekli pompalanmasindan anladığım karalama kampanyası.

• Bazinga23 B kullanıcısına yanıt

omoda 5 1390 ex kapora yolladım.

• Gazoz Kapağı G kullanıcısına yanıt
    Q3 almaya zorlayın volvonun xc40 modelide güzeldir ama audi audidir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • autindustry A kullanıcısına yanıt
    ST’lerde pes etmiş gibi duruyor, bi aralar ÖTV, Kur, seçim diyerek millete koşa koşa araba aldırdılar. Her postun altında uçanlar, kaçanlar, stoklar bitti, gelecek ay zam geliyor yaygarası azaldı

• yozgatspor66 Y kullanıcısına yanıt
    Uzun yola çıktıklarında baya uzun işiyorlar sanırım veya uzun yola çıktıklarında yıllık biriktirip işeme yapıyor olabilirler,bizim mola vermeden gittiğimiz yere 3-4 saat sonra gelmenin açıklaması bu olsa gerek

• Butesl B kullanıcısına yanıt
    Temmuz ayından sonra mevzuata uymayan arabalar elenince bu fiyatların üzerine çıkacaktır heralde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Paramedic-Tr kullanıcısına yanıt
    Clio ile aynı mantıkta bir e-tech ise şanzıman soru işareti. Dog teeth denen bir şanzıman var onda. Geri vites yok. Geri vites sadece elektrik motoru ile oluyor. Aynı zamanda kalkışlar da öyle sanırım. Geçişlerdeki sarsıntıyı da önlemek için 1-2 ayar yapmışlar ama kullanmadım bilemiyorum. Şanzımanın ömrü de soru işareti. İyi bakmak lazım bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Alt yapı olarak kesinlikle hazır değiliz. Kısa bir vadede de hazır olunamayacak. Firmalar bile elektrikli araç geçişini 2030 lardan 2040 civarlarına revize ediyor.

• abormen kullanıcısına yanıt
    Keske fiyatlar 2 milyon bandinda olsa

• hainz17 H kullanıcısına yanıt
    Megane yüzü çok eskidi. 2016 dan beri aynı. Bence öyle bir araca yatırım yapmayın derim.

• onkuba kullanıcısına yanıt
    Hocam ülke altyapımız yeterince iyi değil ama firmalar da bu teknolojiye geçmek de zorlanıyor. Toyota, Volkswagen falan dev firmalar ve kendini dönüştürmek de çok zorlanıyorlar. Böyle giderse pazarlarına da kaybedecekler zaten. Yeterli teknolojiyi üretemedikleri için Çinli firmalarla ortaklık kurmaya çalışıyorlar. İşleri zor. Bu dev firmaların orta vadede küçüleceğini düşünüyorum ben.

• yozgatspor66 Y kullanıcısına yanıt

1129bine lfp bataryalı mg4 varken tesla almam mesela. Hafifliği, aerodinamikligi sayesinde menzili de geri kalmaz bence.

2025 başlarında İspanya üretimli elektrikli omoda lar, Macaristan üretimli byd ler gelirse o zaman daha f/p modeller görebiliriz.

• fasttornado F kullanıcısına yanıt
    Çıkamayacağını düşünüyorum, eğer çıkarsa tamamen biter sektör ve hiç araç satamazlar. Satışlar daha çok yavaşladığında alternatif fırsatlar olabilir. Sabah bi arkadaş araç hesabını, ÖTV bayi marjı hesabını paylaştı, oradan ne kadar kârlı çalıştıklarını bakabilirsiniz

• ArthurDayne1 A kullanıcısına yanıt

Harika fiyat ben aynı bayiden omoda 5 lux çift rengi 1290 a aldım. Hayırlı olsun.

• Butesl B kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiyedeki mantık tüketici kazıklama odaklı. Arabaları dinamitle patlatır gene de bize uygun fiyata vermezler. :)

• Bugün Cherry ve 408 için ABC'ye gittim. Bu Cherry bu satışlarla giderse burnundan kıl aldırmaz. İndirimden önce 1630 denilen T8 Excellence'a ST 1680 dedi, Tanoto Yenimahalle. Sonra ben indirim gelmeden önce hemen yanınızdaki ST'den daha uygun fiyat aldım deyince, seramik falan yapıyoruz diye saçmalamaya başladı. Dedim şu an kampanyada 1594 zaten sıkıştırınca o gün gelmeyen ST'nin telefonunu verip sepetledi beni :)

Sonra ABC'ye geçtik, 408 GT için kararımızı verdik gibi ama foruma girince ne göreyim. 408 .oklanmaya başlamış bu sefer de :) Buraya az daha bakarsam araba alamayacağız sanırım.

• abormen kullanıcısına yanıt

Lexus ux 300e olabilir bence. 1920bin exclusive donanım. 15 hoparlörlü mark levinson ses sistemi vs üst düzey donanım.

Tabii şarj soketi sıkıntılı. Uzun yola çıkılmaz. Uzun yola araç kiralayıp çıkmak lazım. Kiralama noktasına bırak, kiralık araçla bas git daha iyi. Aracı uygun alacağınız için bu masraf göze batmamalı. Muadili benzinli X2, q3 vs 3 milyon üzerinde.

• runelgna kullanıcısına yanıt

Hocam t8 avantgarde'ı 1.7 milyon TL'ye veriyorlar, excellent için verilen fiyatta bir tuhaflık var

• commandx C kullanıcısına yanıt

Mg4, Tesla ile kıyaslanabilecek bir araç değil.

Yazılım konusunda aralarında dağlar kadar fark var. Onun dışında iç hacim, menzil, dc şarj hızı, beygir gücü, tork, azami hız, euro ncap test sonuçları vs. çok fark var. Bütçe yeterli değil ise Mg4 tercih edilmelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 26 Mayıs 2024; 17:4:30 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.