Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14737. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 58 Misafir (12 Mobil) - 57 Masaüstü15 Mobil
5 sn
301.338
Cevap
4.866
Favori
49.072.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1084 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş
    Katılıyorum :) özellikle deri koltukta sıcakta koltuk soğutma yüzyılın icadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Subitak S kullanıcısına yanıt
    Olur ama takasta aracını düşük fiyattan alabilirler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bazinga23 B kullanıcısına yanıt

1290 a omoda 5 lux çift renk bugün teslim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeric -- 24 Mayıs 2024; 23:8:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün makyajlı Hyundai Tucsonu görmeye gittim. Bende de 2023 prime plus tucson var. Henüz test aracı yoktu. Ön tasarımı canlı canlı görünce pek beğenmedim eskisi daha güzel geldi. Yeni iç mekanı beğendim. Motorun 20hp gücünün azalması en büyük handikap. Sürüp göreceğim test aracı gelince.

Daha üst donanım paketli bir araca geçmek istiyorum.

Oradan çıkınca yakında Nissan bayii vardı bi girip bakayım dedim.

Qashqai e-Power Platinum Prime Dual Tone 190hp aracı 2.600.000tl liste fiyatından 2.095.000tl ye kadar indiler. Aracı beğendim ama kararsızım. Temmuzda makyajlı kasası gelecek Qashqai ninde.

VW ve benzer markalarada bi gidip bakacağım yarın.

• mob33 kullanıcısına yanıt
    Kapı kolu. Anahtar. Lastik ve motor. Bunları unutmuşsunuz.
    Ayrıca yazdığınız güvenlik donanımlarının önüne “arada sırada çalışan” eklerseniz doğru olacaktır.
    Sorunlu “ödüllü” motor, boya atmaları, konforsuzluk, polonun kırpılmış halinden bile berbat arada açılmayan mutimedia ekranı veeee en güzeli elektronik sorunları zaten söylemek ayıp olur 2+2=4 kadar bilinen bir gerçek.
    Bilen biliyor evet. İyi forumlar 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakolat -- 25 Mayıs 2024; 0:10:12 >
  • Bazinga23 B kullanıcısına yanıt
    Yanlış adama sormuşsunuz.

• Ben Pumayı sordum koç ailem indirimiyle bile 1275 TL dediler en son.Ayrıca teknolojik anlamda dolu demişiniz ancak konfor paket yoksa geri görüş kamerasını geçtim araçta arka park sensörü bile yok.Katlanır ayna zaten yok.Digital gösterge yok nasıl dolu anlamadım?Bu fiyatı ST Line paketinde almanız pek münkün olmadığına göre Style pakette bunların hiçbiri yok.

Ama aldığınız fiyata göre yinede iyi 300 bin 0 faiz olmasıda büyük avantaj tabi

• Deathstrokee kullanıcısına yanıt
    Joy comfort 1265, Touch 1365, icon 1465. 200 sıfır faiz.

• sarper26 kullanıcısına yanıt
    Comfort için fiyat aldınız mı hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarper26 kullanıcısına yanıt
    Omoda fiyatları B hatchback seviyesinde, çok kırıcı görünüyor 😬 böyle devam ederlerse ana markalar farklı stratejiler geliştirmek zorunda kalabilir. Bir şekilde fabrikalardan ucuz araç çekmek zorundalar.

• dryaka D kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kabaca 800/1.5 = nakit karşılığı 533 tl, yani araç 270 bin daha ucuza geliyor aslında. Nakit 1450 gibi. Ve güzel fiyat aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 24 Mayıs 2024; 23:48:22 >
  • reddistic R kullanıcısına yanıt
    O fiyata 2. El model y long range alırdım ben olsam, 500 beygir hem de bu araçların hepsinden daha dolu ve dev gibi bir araç alıyorsunuz.

• reddistic R kullanıcısına yanıt

Geçen aya kadar incelemediğimiz orta segment C-SUV araç kalmadı. Dış tasarım zevk meselesi ama iç tasarım ve kalitesinde yeni VW Tiguan önde diğerlerine göre. İncelemenizi tavsiye ederim. Sportage için niyetlenip Tiguan ı gördükten sonra kararımız değişti. 1 haftadır kullanıyoruz çok rahat ve konforlu araba.

• Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    Öyle ama 2 sene sonra satarken kafasında olanlar almıyor😁

• cherry bayileri takas alıyor mu araçlarda, alıyorsa trinksatın 930k saydığı arabayı kaça sayar?

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Ben de XC90 alacaktım ama bir arkadaşımın önerisiyle tiggo 8 pro inceledim. Volvodan daha üstün olduğunu gördüm açıkçası pek çok açıdan. Tercihimi ondan yana kullanacağım sanırım. :)

• 0 Km 2023 Ford Puma Konfor paket St Line Hibrit Cam tavan yok , Teknoloji Paket Yok (Kredili)1.520bin TL , 2024 Puma Style+Konfor Paket(Kredili) 1.370bin TL

• s_ezen kullanıcısına yanıt

Ford'a Puma için fiyat sormaya ben de gittim. ST-Line harici paketlerde geri dönüş kamerası bile yok. Hatırladığım kadarıyla kadran analog, el freni eski stil çekmeliydi. Otomatik viteste kademeler arası çıkıntıları da ekleselermiş tam olurmuş. ST'e Ford bu kafayla giderse işi zor deyip teşekkür ettim. Gerçekten de çağın gerisindeler. Corsa, i10 , polo aklınıza en baz hangisi geliyorsa teknolojik paketleri bunlardan ileride.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runelgna -- 25 Mayıs 2024; 0:46:30 >
  • Bugün skoda scala 1.0 elit için 10 bin kamu indirimiyle 1290 tl fiyat alındı. 250 bin faiszsiz kredi kullanıdırıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Bende yarın gidip bakacağım tiguana. Fiyat ne verecekler bakalım.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.