Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14736. sayfa)

22 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 107 Misafir (24 Mobil) - 98 Masaüstü31 Mobil2 Android
5 sn
318.416
Cevap
5.212
Favori
52.766.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1114 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

Premium paket var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar troll zaten niye laf anlatmaya çalışıyorsun ki? Cevap vermeyin yazsın dursunlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Beyttatar kullanıcısına yanıt

Doğru söze ne denir kiSIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 

• Espri yapıyorlar hocam 😀 Yoksa Chery; Volvo,Audi vs gibi araçlarla kıyaslanacak kalitede değil. Bu arada siz dün aracın görünmeyen kısımları ile alakalı çok güzel detaylar verdiniz. Hiç MG’yi de inceleme fırsatı buldunuz mu? Özellikle MG HS modelinde gözle görülmeyen kısımlarla alakalı müsait zamanınızda bir değerlendirme yapabilir misiniz?

• MG detaylı incelemedik tasarımı beğenmedi arkadaş MG ye yolum düşerse detaylı bir mekanik inceleme yapar yazarım

• 2024 model yeni donanımlı polo için 1070den anlaştık. Ancak kafamı eski donanımdaki hayalet ekran ve carplay karıştırıyor. Eski donanımlı aracı olan bayi var mı biliyor musunuz Ankara yakını. Bu tüm 2024 modeller için böyle değil sanırım. Birkaç aylık bir konu diye anlıyorum yazılanlardan

• Beyttatar kullanıcısına yanıt

abartanları dışarda bırakayım ama insanlar trollük peşinde değil,

geçen sene 10 senelik sürekli arıza veren en boş paket Qashqai satıp üzerine 200 bin koyarak araba yokluğunda

denk geldiği için hiç fikrimiz olmadan sırf arabasız kalmamak için Omoda 5 aldık,

Evde asıl araç DS7 ama zamanla Omoda 5'i DS ile kıyaslar olduk ve aradaki nerdeyse 3 kat fiyat farkını neye verdiğimizi sorgulamaya başladık,

İkisi denk araçlar demiyorum ama iki aracın arasında 3 kat fark edecek bir uçurum yok,

İnsanların bahsettiği bu aslında

• doubledalak kullanıcısına yanıt
    Hocam bulsanız da o fiyata verecekleriniz sanmıyorum forumda 1.140 gibi rakamlar konuşuldu. Tam hayalet ekran olsa iyi ama değmez bence fiyat farkına.

• quote:

Orijinalden alıntı: The_BUTZ

abartanları dışarda bırakayım ama insanlar trollük peşinde değil,

geçen sene 10 senelik sürekli arıza veren en boş paket Qashqai satıp üzerine 200 bin koyarak araba yokluğunda

denk geldiği için hiç fikrimiz olmadan sırf arabasız kalmamak için Omoda 5 aldık,

Evde asıl araç DS7 ama zamanla Omoda 5'i DS ile kıyaslar olduk ve aradaki nerdeyse 3 kat fiyat farkını neye verdiğimizi sorgulamaya başladık,

İkisi denk araçlar demiyorum ama iki aracın arasında 3 kat fark edecek bir uçurum yok,

İnsanların bahsettiği bu aslında

Ds7 3 kat mi?

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024

• DagustuN kullanıcısına yanıt
    Yer neresi hocam

• Çok teşekkür ederim

• kadircelk K kullanıcısına yanıt
    İstanbul.. 1375 fiyat veren bayi de olmuş onu dün öğrendim :) Alındı artık alan arkadaş memnun sıkıntı yok. Tüm bayileri fiyat için aramak lazım tek tek.

• umut5566 U kullanıcısına yanıt
    Fiyat düşme olayı o şekilde olmaz eldeki nakit paranı vadeli ye veya banka fonlarına yatır araba 6 ayda 300 artmışsa yatırım fonu 6 ayda 500 artar.
    yani onlarla karşılaştırdığında arabalardaki artışlar geride kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulturkusu -- 25 Mayıs 2024; 11:6:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yunsu Y kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam bende MG HS Luxury modeliyle ilgileniyorum, meslek grubu indirimiyle 1390 TL ye iyi bir rakam diye düşünüyorum, 1-2 eksiğine rağmen mantıklı bir seçim şu piyasa şartlarında, servis ve yedek parça tedariğiyle ilgili soru işaretleri var sadece kafamda, sizde durum nasıl ? Bu model olmazsa Chery dışında alternatif bir model ne olabilir ?

• Bu forumda bir kesimde gerçekten psikolojik sorun var.

Kendi aldığı malı en iyisi zannedip ölümüne savunma gibi.

Burada insanlar gerçeği yazdı diye kimsenin malının değeri düşmez.

Hayatı boyunca orta, orta-alt arabalara binmiş birisi cherye binince kendini çok mutlu hissedebilir.

Ama, zaten c ve d segmentlerinde bir AB hatta Kore arabasına binmiş birinin fiyatı ve modern donanımları hariç Chery'nin herhangi bir şeyini savunması gerçekten çok garip.

Adamla kavgalıyım beni engelledi hatta, eski motosiklet nickli yazar arkadaş, adam gitmiş görünmeyen yerleri ile ilgili sanayide birçok ustanın zaten söylediği gerçekleri yazmış. Ona bile saldırıyorlar.

Bu adamlara sorsan xiaomi telefon alır o en iyisidir apple alanlar maldır. Gider LCW kıyafet alır, ona göre Lacoste'dan, Beymen'den giyinen maldır. Çünkü ucuz ve aynı işi yapıyor.

şikayet var verilerine göre şikayet sayısı/son 2 yıllık satış adetlerinde açık ara hatta ikincinin 2 katından fazla şikayetle birinci marka. Bunu kabul etmez.

Mart ayında kredisiz 1850'ye sattıkları 8 pro avantgardı şu anda 1650'ye 300 kredili satıyorlar. Bu size işaret versin 2 sene sonra nolacak diyoruz. Buna bir savunma.

Ha günün sonunda tekrar diyorum ki bu şekilde benzer 2-3 mesaj attım son hafta, bütçeniz yetiyorsa 1350 peşin 300 12 ay sıfır faizle avantgarde paket 8pro, şu anda fırsat aracıdır. 3-4 yıl sonraki 2. el değer kaybı çok sıkıntınız olmayacaksa alın geçin.

• istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    15 gün kadar önce Araba alma olayını 1 yıl erteledim hanımın arabayla idare edeceğim araba için ayırdığım bütçeyi bir bankanın fonuna yatırdım bir yıl hiç dokunmayacağım bakalım ne olacak ))

• Chery fanları bi acayip gerçekten. Vw 90 yıllık firma hadi fanlarını bir tık anlıyorum ama chery e bu kadar kısa sürede bu kadar bağlanan bir kitle gerçekten şaşırtıyor beni.

• ASJV06 A kullanıcısına yanıt
    Görüşlerinize katılmakla birlikte başka markaları küçümseyerek aracının değer kazanacağını zanneden bir vw sahibi zorbalığı var. Araçla özdeşleşmiş bir vücut olmuş gibi gereğinden fazla itibar yarışına giriliyor.
    Şahsen ben chery almayı düşünmüyorum ama artık vw almayı hiç düşünmüyorum. Sanırım araçlarda karakter zaafiyeti yaşatan bir donanım var.

• kontin kullanıcısına yanıt
    Yeni tiguanın forum sayfasına arada bakıyorum. Yeni tiguan alanların neredeyse tamamı güncelleme bekliyor. Çok ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: EhtiyarKurt

Chery fanları bi acayip gerçekten. Vw 90 yıllık firma hadi fanlarını bir tık anlıyorum ama chery e bu kadar kısa sürede bu kadar bağlanan bir kitle gerçekten şaşırtıyor beni.
    Zaten genel olarak dar olan butcedeki yuklu paralar bir tuketim malina baglanmis, yani yanlis tercih opsiyonu olmayan bir tuketici kesiminin tercihi soz konusu olmus

Yani bu mal satarken deger kaybetmemek zorunda. Ustelik komsusu, is arkadasi, yoldaki diger suruculeri, forum kullanicilari herkes gordukce araca acik veya kapali kuscusu ve olumsuza yakin yorum yapiyor. Bu kitlenin bir kismi da tirnaklarini kemiriyor

Olumsuz yorum soz konusu olmadiginda bile bir kesim onden aksiyon alip reklam proparagandasi yapiyor. Bizim gibi fazla dogrucu davutlar birkac objektif yorum yapinca saldiriya maruz kaliyoruz

Daha once yazdigim notu duserek koruma kalkanimi giyineyim. Tiggo 7 180 bg motor, getrag cift kavrama, deri doseme, cam tavan, bagimsiz suspansiyon, ancap 5 yildiz ile 1 milyona duserse benden onay alir. Kisisel olarak 1.2-1.3 milyona onay verenler de olabilir, hayirli olsun

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.