Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14739. sayfa)

5 sn
318.415
Cevap
5.212
Favori
52.766.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1114 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

Çok iyi bir seçenek oldu, full olanı bile %10da kalmış. Hemen test edebilirim, stok var mıdır acaba, yoksa yine sıkıntı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Vw fan boyları olduktan sonra yakında ucuz egeayı da geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peripellatea -- 25 Mayıs 2024; 14:23:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Peugeot satışlar fena çakıldı.Bu gidişle sene sonuna kadar kötü zarar edecekler gibi vw hiç yoktan güzel kampanya dönemleri yapıyor alınabilir fiyatlar belirliyorlar.Skoda pek haz etmem ama onlarda fiyatları vw kadar olmasada biraz indirip 0 faiz kampanyaları yapıyorlar.

Guyaaaa 5008 2.610.000'den 2.190.000'e indirim oluyormuş :D arkada 2 tane koltuk var açılıyor bagajda sadece bagajı görüyor ne mantıkla yaptınız o koltukları :) Tiggo 8 pro avantgarde nin arka koltuklara bak birde buna allasen hemde 1.685 ve 300 bin sıfır faiz hiç şansları yok valla bu gidişle batacak bu peugeot ...

• alanis61 kullanıcısına yanıt
    Bu tamamen sizin beklentinizle alakalı. Tiggo 8 pro D segmenti ve 7 koltuklu. MG HS ise C segmenti. İçinize hangisi siniyorsa onu alın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cudjex C kullanıcısına yanıt
    Sordum hocam 1668 k dan başlıyor 1600 e araç yok

• peripellatea P kullanıcısına yanıt
    Anti yorum yapayım da beğeni kasayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D07B735AB -- 25 Mayıs 2024; 14:39:17 >
  • Chery şuanki piyasaya göre o kadar uygun kalmıyor.

Fiyat için tercih edilecek noktada değiller.

Hâla tiggo 4 ve tiggo9 u getirememiş olması da rüzgarı terse estiriyor...

VW tüketiciyi manipüle ederek ürün satıyor. Taigo hiç bir şekilde 1600 edecek bir araba zaten değildi... Golf 1650 zaten... B sınıfı taigonun ederi Polo dan bir tık üstte olmalı... Polo da clio ile aynı olmalı... hatta onun altında bile olabilir, Clio daha iyi bir araba...

Tüketici gerçekten doğru fiyat gelene kadar sabrettiği sürece fiyatlar geri gelmeye devam edecek...

Geçtiğimiz 1 yılda araba alıp kar eden kimse olmadı...

• TurkCA T kullanıcısına yanıt
    zaten olmasi gereken de kar etmemek degil mi :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt

Nisan ayında kamiq baya iyi satmış. 2008 ve vw'nin tüm b suv'larını satışlarda geçmiş . Foruma kalsa piyasasi yoktu ama maalesef forum gerçekleri ile gerçek hayat gerçekleri çok farklı .

Bu arada baya arkadaşıma kamiq aldırmışımdır çok memnunlar nazar değmesin inşallah .

• trmeto kullanıcısına yanıt
    Sıfır araba alıp 1 yıl kullanıp sonra da kar etme beklentisinde olmak da dünyada sadece bu ülkeye hastır herhalde

• Ebrar21 E kullanıcısına yanıt

Tiggo 8 pro exe paket hocam.

• kuser K kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi? Bir de yeni scala mı yoksa makyajsız mı? Yeni elite pakette anahtarsız giriş yok diye biliyorum. Yeniler elite premium monte carlo diye gidiyor. Eskiler comfort elite pre diye. Geçen hafta ben de 1270 fiyat almıştım fakat opsiyonluydu.

• YuXeXeX Y kullanıcısına yanıt
    Adamlar ay başında 1240a sattılar hocam ayaküstü 50 bin zam yapmışlar üste bir de 10 bin kamu indirimi diyorlar şaka gibi 😃

• Hocam böyle diye diye chery alınıyor işte 😀 o fiyatlara başka bişey yok faizsiz kredili

• Yalan birşey mi yazdım görünen köy belli arkadaş en çok satan araçların neden satıldığını yazmış bende vw nin yazdım

• peripellatea P kullanıcısına yanıt
    6 milyon fanboya selam olsun o zaman.

• mg hslere fiyat alan oldu mu

• mg hs luxury 1395
    taigo 1243
    sizce hangisini tercih etmeliyim?
    genellikle 2 kişilik kullanılacak. mg nin yakıtı düşündürüyor 5-6 km lik kasisli yolum var düzenli kullanacağım. 10 litre civarı yakacak gibi duruyor.
    önceliğim güvenlik ve yerden yüksek olması tavsiyeleriniz var mı

• ASJV06 A kullanıcısına yanıt

Gerçekten iyi fırsat aracı olabilir mi sizce? Şimdi sitesinden baktım araç fena değil gibi..

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.