Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1260. sayfa)

294.069
Cevap
4.739
Favori
47.858.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1061 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 12581259126012611262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Yorum ve bilgilendirmeleriniz için teşekkürler hocam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seat leonlardan teklif alan varmı güzel ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

arkadaslar desteginiz icin cok tesekkur ederim. foruma giris amacim bellidir her zamanda yardimci olmaya calisiyorum biliyorsunuz. evet arkadas hakli olabilir iddali bir cumle kullanmisim. özür dilerim.
    sirketin ayni zamanda genel müdürüyüm. yogunlukdan cevap veremediğim arkadaslar oluyor onlar ozellikle kusura bakmasin.
    Takılma hiç hocam keşke diğer markaların temsilcileri de senin gibi olup forumu kullansa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

astra hb 1,6 136 hp enjoy dizel otomatik son 1 adet kırmızı renk hurda bizden kampanyası ile 142,000 tl

30,000 tl 12 ay 0 faiz kampanyası kullanabiliriz
    Merhaba enjoy ile dynamic farkı nedir? Veya bu donanımlara detaylıca bakabileceğim yer var mı ? Ayrıca opel sitesinde fırsat araçlarına tıklayınca 131.000 tl den başlıyor diyor enjoy fiyatı bu araçlar nedir nasıl oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

kesinlikle bir sorun yaşamasssınız yıllarca denenmiş ve sorunları ortadan kaldırılmış bir motordur
    Milletin cok cani yandi hemde cok
    Bu motora hic kimse sorunsuz diyemez

• sıfır km mitsubishi asx için bikaç saat önce 169 bin tl fiyat aldım

2019 model. 2016-17 filan değil helal olsun temsa'ya 2016-17'yi satmış 2019'u getirmiş.
  • Peugeot 3008 prime edition 202 bin tl fiyat verdiler hurda indirimini onlar ayarliyormus cok geldi bana tutar. Farkli fiyat alan oldu mu ? Beklemeli miyim ? Bilemedim almayi cok istiyorum bu araci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknologi -- 21 Ağustos 2019; 19:21:41 >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Su eksiltme dışında ne problemi var ki A14NET lerin ? O da bildiğim kadarıyla su tesisatı(Genleşme kabı/devirdaim) yenilenince düzeliyor.
  • 1.4t sorunları saysak sübapa gelinceye kadar akşam olur. Piston kırma, conta yakma, vites p konumunda ilken kontağı vermeme, motor soğukken tekleme sonucu buji ve bobin değişimi vs vs....benim 3 yılda yaşadıklarım bunlardı.

• StByErdeM kullanıcısına yanıt
    +2 yıl garanti olayı varmış. Fiyat olarak orta paket, cam tavanlı falan dizel oto. için 205b gibi bir rakam telaffuz edildi.

• deathless66 D kullanıcısına yanıt
    Araç sıfır mıydı hocam?
    Kaç modeldi?

• 2014 modeldi 2016dan beri bendeydi.neyseki artık değil. 3 yılda lastik bakım muayene gibi rutin harcamalar dışında 13 bin masrafım oldu. İllallah ettim. Demin yazmayı unutmuşum bir de kontak iç mekanizması arızalanmıştı. 600 lira da ona bayılmıştım. Hatun telefon edince korkuyodum eyvah yine mi bozuldu diye. Sanayide benimkinden çok daha yeni araçları da gördüm 17 binde 30 binde motoru indirilen arabalarla dolu şaşmaz.

• deathless66 D kullanıcısına yanıt
    O zaman piyasada güvenip alabileceğim turbo benzinli otomatik kalmadı...
    Ya manuel Octavia, Golf ya da atmosferik otomatik LPG alacağım demektir...

Teşekkürler.

• erdoganb E kullanıcısına yanıt
    Aman deyim uzak dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: deathless66

Aman deyim uzak dur.
    Sağol hocam, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Su eksiltme dışında ne problemi var ki A14NET lerin ? O da bildiğim kadarıyla su tesisatı(Genleşme kabı/devirdaim) yenilenince düzeliyor.
    O motor basli basina sorun ya
    Sikayet vari ac bak millet neler yasadi

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Astra k kasadaki 1.4 turbo ile karıştırıyor olmayasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknologi

Peugeot 3008 prime edition 202 bin tl fiyat verdiler hurda indirimini onlar ayarliyormus cok geldi bana tutar. Farkli fiyat alan oldu mu ? Beklemeli miyim ? Bilemedim almayi cok istiyorum bu araci
    Benim de takibimde olan bir araç. Beklemedeyim ben de. 175-180 arasını bekliyorum. Ayrıca c5 aircross geldi Türkiye'ye, isterseniz inceleyin belki lansman fiyatı uygun olabilir. 3008 in kuzeni aynı platformda. Yoğunluktan dolayı gidemiyorum şu sıralar ama benim kafamda var incelemek. Bi de Peugeot geçen yılsonu çok güzel indirimler yapmıştı 308, 2008e, 3008 e fln; bu fiyata almak sonrasında üzebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: srvgn

+2 yıl garanti olayı varmış. Fiyat olarak orta paket, cam tavanlı falan dizel oto. için 205b gibi bir rakam telaffuz edildi.
    Az önceki mesajı yazarken görmemiştim bunu; açıkcası üzdü bu fiyat. Active prime edition 3008 le aynı fiyatı ki gayet dolu prime edition. Lansman fiyatı 180-175 olur belki bi ihtimal diyordum

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyim
    Suan ben de yil sonunu otv indirim vs icin

• 
Sayfa: önceki 12581259126012611262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.