Şimdi Ara

Sıfır araç kokusu arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlginç gelebilir evet ama bu koku çok hoşuma gidiyor. Araştırdım ama bulamadım. Nereden bulabilirim? (Derby,tiner linkleri paylaşmayın lütfen 😀)

• https://www.hepsiburada.com/glade-yeni-araba-kokusu-7-ml-pm-HB00000A0VLN

• cricet C kullanıcısına yanıt
    Yorumları okudum fakat içime sinmedi
  • Sıfır araba alan bir tanıdığından koltuklardan sökülmüş poşetleri alıyorsun bir güzel seriyorsun arabanın güneş alan yerlerine. Sonra bir plastik bardağa birazcık derby sıkıp onu da torpidonun üstüne koyup bir gün bu şekilde güneşte bekletiyorsun. Hayırlı olsun artık sıfır kokusu var aracında.

Not: Ciddiye alıp denemeyin
  • glade siyah renkli olanı hemen hemen aynı kokuyu veriyor
  • Bi aksilik olmazsa Pazartesi benim arabayı satacağım,parayı cebe koyduğumda sıfır alacam

Haftaya gel kokla

• Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman ayıptır sorması ne satıp ne alacaksınız?
  • Glade sifir araba kokusuna bosa para verme ben kullandim cöp tamamen. Koku farkli birsey ve kalici kokmuyor.

Arabaya ferah temizlik hissi veren 2 koku onerim olur. Biri wurth ocean digeri eyup sabri tuncerin oda kokusu sprey
  • Sıfır araba kokusu plasik kokusu olmuyor mu, yanlış mi biliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

Sıfır araba kokusu plasik kokusu olmuyor mu, yanlış mi biliyorum?
    Doğru biliyorsunuz hocam. Plastik ya da döşeme kokusu işte. Arabadan arabaya da değişir hem. Bazı arabalar kimyasal kokar, izolasyondan mıdır nedir. VW kokusu benim en sevdiğim. Uzun süre de çıkmamıştı içinden. Bu arada deri koltuklu araçların da -tabi kaliteli deri- kokusu da çok havalı oluyor. Volvo showroomunda ceylan derili V40 kokusu aklımı başımdan almıştı.
  • Ben bunu kullaniyordum. Fiyati da uygun. Tavsiye ederim.

Sıfır araç kokusu arıyorum
  • Plastik enjeksiyon makinesi al kendine:)

• Onurchik kullanıcısına yanıt
    İlk sıfır aracım fiestada almıştım o kokuyu, vw'de aynı kokuya sahip. Kimi zaman showroom'a gider ciğerleri neşelendiririm
  • İç lastik yani şamyel denilen lastikten alıp bagajda beklet bir kaç gün. Bisiklet iç lastiği falan da olur. Bir hafta o koku yeni hissiyatı verir.

• İlanlarda "sıfır kokusu" üzerinde diye bir sürü ilan var sormak lazım onlara:) 20 yıllık arabada nasıl oluyorsa oda ayrı sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtesHırsızı

Sıfır araba alan bir tanıdığından koltuklardan sökülmüş poşetleri alıyorsun bir güzel seriyorsun arabanın güneş alan yerlerine. Sonra bir plastik bardağa birazcık derby sıkıp onu da torpidonun üstüne koyup bir gün bu şekilde güneşte bekletiyorsun. Hayırlı olsun artık sıfır kokusu var aracında.

Not: Ciddiye alıp denemeyin

Opel sahipleri olarak bizim öyle bir problemimiz yok zaten :))

Araba biraz güneş altinda kalınca acayip güzel kokuyor sıfır kokusu gibi, bunu tüm corsa d sahiplerine sordum hepsi hemfikir :))

• Sıfır araç kokusu arıyorum Sıfır araç kokusu arıyorum 

• Ben opel kokusunun fanı değilim keza sıfır araç kokusu da sevmem Sıfır araç kokusu arıyorum , üstüne sıcak da binince kumandadan camları açıveriyorum arabaya inmeden, arabaya binince serin serin oturayım diyorum.

• kanser kokusu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.