Şimdi Ara

Sıfır araç fiyat araştırması maceram. Toplaşın!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
7
Favori
31.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araba fiyatları zaten uçuk. O konuda ekstra bir lafa dahi gerek yok. Ama bana yine de iyi geldi. Koltuklar rahat. Tasarımı geniş, güzel. İç mekan iç açıcı. Konsol ön malzeme güzel, üst malzeme sert diye eleştirenler olmuş. Tercih meselesi tabiki. Ama böyle de mantıklı. Önden ve arkadan duruşu bence çok hoş olmuş. Küçültülmüş tiguan havası vermiş. Ha ederi nedir derseniz hepimiz çok farklı fiyatlar dökeriz ortaya. Bence 150bin max olmalıydı. Honda HRV'nin de turbo motorlusu gelse idi o da gayet başarılı ve tercih edilebilir bir araç olacaktı...
  • Her markayı geç her bayiyi bile arayın bence. Aynı şehirdeki aynı markanın iki bayisi bile farklı fiyat veriyor.

Satıcı arkadaşın o tepkisinden sonra yapılacak 2 hareket var.

1. Eğer orada var ise bayinin müdürü ile vs. görüşüp sırf o hareket yüzünden aracı almaktan vaz geçtiğinizi ve bunu markanın genel merkezine şikayet edeceğinizi bildirin. Sonra o hesap makinesini o elemanın neresine monteliyorlar o düşünsün.

2. Bu hareketi kesinlikle markanın asıl merkezine bir mail ile bildirin. Çatır çatır hesabını sorarlar hiç merak etmeyin.

Not: o fiyatlara çıkacaksanız bence renegade falan bakın. en azından premium bir markaya binin
  • rockcash kullanıcısına yanıt
    Önceki hafta 184bin deyince bir bakayım dedim, içine girmemle çıkmam 10 saniye sürmedi. Bariz bir kalitesiz araç. Polo bile daha iyi iç mekan olarak. Benzer donanımlı a3 daha uyguna veriyorlar. Golf comfort 145binlere veriyorlar. İlla vw diyenler için bunlar daha mantıklı.

Hyundai kona var mantıklı olarak. 155bine cam tavanlı 1.5 dizel 120hp tam otomatik c4 cactus shine veriyorlar. t-roc da 150binlerde olmalı.
  • Crossover araç bakıyorsanız. Seat Arona'yı da atlamayın.

1.5 yıldır severek kullanıyoruz.
  • Benzer olay opel degerde basima geldi, kosarak kactim.
    Kredi oranlarinin bu derece inmesi tamamen devletin otomobil sektorunde hedefledigi ama toplayamadigi vergiyi sol cebinden cikarip sag cebine koyarak yilsonu hedeflerini tuttrmak. Temiz 2.el bulunabilirse tercih edilebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke bir kadjar baksanız derim ama dizel otomatigi bütçenizi aşar. Onun da içi geniştir dışı da yeni değişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 qq sky pack 160 bine alankar var şu anda 167 bin fiyatı size tekna öneririm 154 bine bitirirsiniz

• slowfood kullanıcısına yanıt
    Clio sembol, 98 model clio nun sedan versiyonuydu. Clio 3 un çıktığı yıllarda clio adini araçtan sildiler. Cunku kalite, kullanım olarak clio ile arasında dağlar kadar fark vardı ve clio adını lekeliyordu.

Bu yüzden clio sembol, duz sembol olalı 10 seneyi geçmiştir.

• Başka bayilere sordunuz mu ? Aradığınız fiyatlara bazen farklı bayilerden alabiliyorsunuz .

• Hyundai elentra da kampanya var bir bakin derim

• Dün tanıdığım bir bayiden fiyat aldım Renault Captur 1.2 turbo icon için 149,000 clio için 135,000 TL. Dün akşam 2013 model 60,000 km'de bir captur kullandım bu aracın iç mekan kalitesi sizi rahatsız etmiyorsa dikkate almanızı tavsiye ederim beni çok şaşırttı.

Bayide yaşananlara yorum: Gittiğim hiç bir yerde böyle bir muamele görmedim, yoğunluk sebebiyle 7 gün çalıştırılan temsilciler bazen tuhaf davranabiliyorlar kabul ediyorum ama ilgisiz bir temsilci yüzünden mi yoksa fiyat farkları yüzünden mi markayı komple pas ettiniz anlamadım. Zaten alıcı değilmişsiniz ve temsilci de bunu algılayabilecek kadar tecrübeliymiş bana kalırsa en azından Honda ve bayisi açısından bu böyle.
  • Hocam HRV benimde babamlar için baktığım gerçekten güzel bir araç. 2. el olarak neden değerlendirmiyorsunuz. 150-160 civarı hatasız 20 bin km civarı yetkili servis bakımlı bir HRV de alabilirsiniz. Garantili araçlar sonuçta.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-honda-ilk-sahibi-bayandan-cok-temiz%2Chasarsiz-honda-hrv-executive-ov-745078687/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu ben anlamıyorum adamlar bize muhtaç biz alacağız ki araba para kazanacaklar marka çok honda dan almam da toyota dan alırım wolkswagen den alırım şu tavırlara sinirlenmemek elde değil sonuç olarak

sen neye karar verdin artı pejo ve seat ı neden atladınız bilmek isterim
  • bazı modelleri 2 bayiden de fiyat aldım. aşağı yukarı aynı fiyat veriyorlar. ama honda üzülerek öldü benim için... :/
  • yok hocam, müdürü olduğunu iddaa eden kişi de baş ucunda çay topluyordu(ilginç değil mi?) yazımda da belirttiğim gibi, özellikle en son gittim. HRV hakkında biraz şöyle iyidir böyle kötüdür yorumu yapmasını bekledim (çünkü her bayi arabasını anlatırken iyi ve kötü yönünü söyler). beni ikna edip etmemesine göre civic veya HRV almaktı niyetim. ama daha hoş geldin sana fiyatlar katmerli dedikleri zaman hayal kırıklığı ile ortamdan ayrıldım. benden önce giren bir çift te aynı şekilde dışarda homur homur söylenerek ayrıldı bayiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagun@

Dün tanıdığım bir bayiden fiyat aldım Renault Captur 1.2 turbo icon için 149,000 clio için 135,000 TL. Dün akşam 2013 model 60,000 km'de bir captur kullandım bu aracın iç mekan kalitesi sizi rahatsız etmiyorsa dikkate almanızı tavsiye ederim beni çok şaşırttı.

Bayide yaşananlara yorum: Gittiğim hiç bir yerde böyle bir muamele görmedim, yoğunluk sebebiyle 7 gün çalıştırılan temsilciler bazen tuhaf davranabiliyorlar kabul ediyorum ama ilgisiz bir temsilci yüzünden mi yoksa fiyat farkları yüzünden mi markayı komple pas ettiniz anlamadım. Zaten alıcı değilmişsiniz ve temsilci de bunu algılayabilecek kadar tecrübeliymiş bana kalırsa en azından Honda ve bayisi açısından bu böyle.
    Sıfır araç fiyat araştırması maceram. Toplaşın!!!

• sabitokuyucu kullanıcısına yanıt
    fiyatları özellikle merak edenler ve almayı düşünenler için belirttim. seat ve pejoya uğrama fırsatım olmadı. Hyundai bayini de ekleyerek belki bi fiyat araştırması daha yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

Hocam HRV benimde babamlar için baktığım gerçekten güzel bir araç. 2. el olarak neden değerlendirmiyorsunuz. 150-160 civarı hatasız 20 bin km civarı yetkili servis bakımlı bir HRV de alabilirsiniz. Garantili araçlar sonuçta.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-honda-ilk-sahibi-bayandan-cok-temiz%2Chasarsiz-honda-hrv-executive-ov-745078687/detay
    Hrv nasıl bir araçtır? Ben de maksimum 150 160 Bin bütçe ile OTOMATİK vites SUV araç almak istiyorum....
    Yılda maksimum 10 yada 12 Bin KM yalnız full şehir içi Kullanım için olacak...
    Bu hrv ler şehir içi yakıt tüketimi açısından nasıl olur?
    Donanım paketi olarak en düşükten yükseğe doğru bilgi verebilir misiniz lütfen?
    Bakım maliyetleri, servis bakım aralıkları, kronik arızası, şanzıman kullanışlılık, 2. El değer kaybı, konfor vs....... Aklınıza gelebilecek her anlamda nasıl bir araçtır?

Bu bütçe ile Nissan Qashqai, CR-V, hrv, Duster, TOYOTA chr, Renault KADJAR, Nissan x trail vb...

Ne almak lazım?

• sizinle benzer amaçtan golfü satıp crosover suv bakalım dedik. sırf vw türkiye politikasından tiguan dizel comfortlinelar cam tavanlı olarak getirtilmekte ve bu yüzden fiyatı beyaz rengi için 195150tl hani 184bin tl idi bu araç geçen ay...
    2. el denen kavram ise al-satçıların eline geçmiş 2016 üretim dizel araçlara 170-180 istenmekte. bu arada tiguan comfortlinelarda midled far sistemi standart oldu. buna rağmen yüksek meblağlar istiyorlar.
    highlinelar ise hard komedi sıfırı 205lere gitti üstelik baya baya dolu iken fakat 2. ellerine 220 istenmekte hemi de boşşş...

1.4 benzinli manuel tiguanlar ise dizeli gibi muamele görmekte. la bu araçlar 3 ay önce full paketleri 135e anca alıcı buluyordu. sıfırları nın artış oranından daha da fazla zamlandırmak nedir Allahınızdan bulun adiler.

1.5 dizel manuel tekna kaşkai 190 skypack 200... la havle...
  • yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası babamlar yıllarca civic kullandı, honda ya alışkınlar, hem yerden biraz yüksek hem daha kısa hem de şehiriçi aktif fren desteği vs olması sebebiyle biraz araştırdım. Aracı henüz satın almadık ama araştırmalarımda gördüğüm şeylerden yorumda bulunabilirim. Donanım sıralamasını bilmiyorum ama en üst paket executive, sedana göre biraz yüksek diğer suv lar gibi değil, bahsettiğiniz suvlara nazaran daha küçük hacimli bizimkiler yılda 3 bin km yi geçmediği için yakıt olayını araştırmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.