Şimdi Ara

Sıfır araç fiyat araştırması maceram. Toplaşın!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
7
Favori
31.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hrv o motorla sadece şehir içinde gezer. Çok beğendiğim bir araç var 40 bin ucuza dizel otomatik kona. 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

fiyatlara bak

Ulan gülüyorum ama sinirden

Bu fiyatlarda avrupada galeri açarsın ev fiyatına araba heytt maşallah be yardırmaya devam ortadoğuda..

fiyata bakarmısın deliricem şimdi

adamlar kendi parasıyla 30 bın tl'ye mercedes bmw mustang jaguar camaro show ediyor..bizim yaptığımız muhabbetlere bak

Arabalar pahalı değil, evler ucuz...

Yss köprüsü pahalı değil , diğer köprüler ucuz deyip, bogazici ve FSM köprülerine zam yapıldı bu ülkede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

bir kamyon para verip araç alacaksın
    şu gördüğün muameleye bak
    Ne yani paranın size saygınlık mi kazandıracağını sandınız paran olsa zaten araç almaya gitmez böyle olumsuzluklar yaşanmazdı.

• Hocam Megane neden düşünmediniz ? dizel dolu paket bir megane gerçekten işinizi görcektri hem donanım hem motor olarak.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    düzgünce çalışıp namusuyla para kazanan vatandaşa yazık ediyorlar.

• mustyblack kullanıcısına yanıt
    donanımhaberin her bir sayfasında "galerici vahşeti" başlıklı konulardan sonra ben dahil bir çok insan galericilere güvenmiyordur. 2 adet volkswagen bayiinden aldım fiyatı. galeriyle (kimse kusura bakmasın) işim olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Ne yani paranın size saygınlık mi kazandıracağını sandınız paran olsa zaten araç almaya gitmez böyle olumsuzluklar yaşanmazdı.

Alıntıları Göster
    ne saygınlığından bahsediyorsunuz siz
    adam araç almak için gidiyor
    karşılaştığı muameleyi eleştiriyoruz
    "paran olsa zaten araç almaya gitmez bunlar yaşanmazdı" ne demek ?
  • Ben satış temsilcisini haklı buldum.

Adamlar satarken ilgilenmiyorlar,sattıktan sonra ilgilenmiyorlar...

Hak ettiginiz(mız) muameleyi görüyoruz.adamlarin suçu ne.

• quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

Eskiden 50 bin lira gibi bir parayla sıfır araba alınabiliyordu şimdi ekonomik olsun diye alınan arabalar bile 100 bini geçmiş.
    Daha ne günler göreceğiz bakalım...
    100 BİN'e Duster bile alınamıyor artık...

• kickergls K kullanıcısına yanıt
    yorumların çoğunu okudum. ancak konu hep farklı noktalara gitti sanırım. tercihim crossover/suv. şimdi golf ile t roc kıyaslamak bence yanlış. civic ile hrv kıyaslamak ta yanlış. golfe de bindim t roc a da. golf tabiki yılların modeli rahat geniş ve güzel. ancak crossover isteyen bir insan için t roc kötü denmeyecek kadar güzel. koltukları geniş ve rahat. motoru gayet güzel. bence tasarımı da harika. sert/yumuşak plastik olayı bana garip geliyor. koku yapan sert plastikleri ben de sevmiyorum ama t roc kokmuyor. ayrıca t roc 'ta standart bi vw rahatlığı mevcut. bu kıyası troc vs golf, yada o paraya passat vardı diyerek troc vs passat yapmak çok yanlış. troc kıyaslanacak arabalar benzinli crossoverlardır. ki bu da hrv, arona, ecosport' tur(şuan aklıma başka gelmedi). bunların arasında bence en başarılı motor troc, en başarılı tasarım troc, en başarılı bagaj hrv, en başarılı iç hacim hrv.. bundan sonrası yine tercih sebebi.

ha bu arada 183bine araç almak isteyenlere müjde; golf highline yerine mercedes a180d de alabilirsiniz. o zaman bu mantıkta şunu da söyleyelim; troc neya git mercedes al...

dostlarım, kardeşlerim; buradaki amaç/araç meselesi yüksek, rahat, benzinli, ve crossover olması. paylaştığım fiyatları araç alacak arkadaşlar bilerek gitsin, kullansın diye paylaştım. ac-steyşın ile ac-heyçbeg kıyaslamayın artık lütfen yada ac-sedan :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockcash -- 24 Ekim 2019; 10:51:29 >

• Ahlaksız satıcıyı hem bayiye hem de Honda’ya şikayet ediniz böyle ahlaksızlık kabul edilemez. Zaten ülkede otomotiv Sektörü bitmek üzere aç kalmadan kendisini düzeltmesi lazım.

• rockcash kullanıcısına yanıt
    hocam dediklerinizde haklı olabilirsiniz fakat T-ROC un boyutlara iç hacmine baktığımız zaman VW Golf den izler taşıyor e haliyle insan VW Golf kalitesi bekliyor.Skoda kadarmı olamadılar .VW bariz belli o sınıfta Skoda ya rakip olmak istemiyor.Karoq T-ROC ile aynı sınıf (muhtemelen aynı şaşi üzerine oturtulmuşki aynı ölçülere sahipler) olmasına rağmen Karoq dışardan 1-2 eksiği var ama iç malzeme kalitesi T-ROC dan daha iyi

ben şahsen dediğim gibi Golf kullanan biri olarak T-ROC da hayal kırıklığına uğradım.Aynı hayal kırıklığını Q2 De de yaşamıştım.Birde HRV hariç saydığınız diğer 2 araç bu aracın rakipleri değil .HRV,Karoq,Q2 harici bu araca henüz bir rakip bulamadım.Biraz CSUV tarzı birşey
  • kickergls K kullanıcısına yanıt
    evet c suv kategorisinde. ölçüleri kontrol edince de c segment boyutlarında. hatta bi önceki mesajımda yazdığım gibi ruhsata ac-steyşın diye işlediklerini biliyorum. karoq mantıklı bir rakip doğru, haklısınız. troc zaten kasa olarak nerdeyse q2 ye çok benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockcash -- 24 Ekim 2019; 12:31:10 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.