Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2581. sayfa)

5 sn
288.949
Cevap
4.621
Favori
47.019.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 25792580258125822583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sıfır Opel araçlarında da fırsatlar var kampanyalara ara ara denk geliyorum. İlgilenen arkadaşlara tavsiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polo77777

Teslimat tarihindeki güncel liste fiyatı üzerinden 157800 TL guncel liste fiyatı idi geçen ay liste aynı kalırsa 157500 e anlaşmıştık.
    Ben şubat aracını martın 6 sında almıştım çok bekledim diyordum. Demek üretim cidden düşmüş.
    Yanlız fiyat sabitleme yapmamaıza rağmen 4bin tl fark ödemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-G

Cift renk cam tavan tumerik sarisi 255k, temmuz 24 te teslim alacagim araci

Alıntıları Göster
    Güzel araç Fiyat çok çok iyi, hayırlı olsun şimdiden.
  • YawuzS Y kullanıcısına yanıt
    Sabah bir çok bayiyi bu araç için aradım. Sipariş ile üretiliyor dediler. Ortalama bana ulaşması 3 4 ay sürebilirmiş. Fiyat sabitlemiyorlar ( tamamını dahi teklif ettim). Geldiği gün ki fiyat listesinden alabilirsiniz dediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Leon 1.5 için bayilerle görüşen var mıdır? Ne zaman geleceği muamma, fiyat da sabitlenmiyor.

• bgkn kullanıcısına yanıt
    Samsun da var.
  • Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt
    Aradım. 1.0 style visio varmış. 1.5 ağustos civarı gelecek diyor.

Leon 1.5 dsg style Kocaeli'de ayın 15i teslim şeklinde 3 araç vardı pazar günü fiyat 187bin. Şehirleri hatırlamıyorum ama birkaç bayi daha aynı cevabı vermişti. Bayileri bir arayın isterseniz
    Sabah stokta vardı. Sanırım satılmış. 1.5 DSG style vardı.
  • satışalr artıyor denilior ortada araba yok. millet de sıfır araba alanlara kızıyor. almayın düşecek diye. almayın diyenler kesinlikle al satçı ya da galerici. sahsen 2. el almaya gücü yetmediği için sıfır alıcam. opel astra arıyorum ama hiç bir bayide yok allah yok. en sonunda nalet olsun arabasına da deyip almıcam.

opel astra sedan beyaz otomatik 1.4t sport yada elegance arıyorum. arayıpta elimde var diyen bayi varsa opel arayan arkadaşlar yazabilir mi ? ya da 175k ya kadar önrebileceğiniz benzer özelliklerde araç var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 6 Temmuz 2020; 17:0:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerzami

Güzel araç Fiyat çok çok iyi, hayırlı olsun şimdiden.

Alıntıları Göster
    Tesekkurler, daha iyileri sizlerin olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stokta egea 1.4 urban plus olan bayii var mı bildiğiniz?

• uTqx U kullanıcısına yanıt
    bunu alan var mı :) dostum yerinde olsam kaçırmazdım, bu eylül ayına kadar ki son araç. eylül ayında 230 a bulursan alırsın.

maalesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

satışalr artıyor denilior ortada araba yok. millet de sıfır araba alanlara kızıyor. almayın düşecek diye. almayın diyenler kesinlikle al satçı ya da galerici. sahsen 2. el almaya gücü yetmediği için sıfır alıcam. opel astra arıyorum ama hiç bir bayide yok allah yok. en sonunda nalet olsun arabasına da deyip almıcam.

opel astra sedan beyaz otomatik 1.4t sport yada elegance arıyorum. arayıpta elimde var diyen bayi varsa opel arayan arkadaşlar yazabilir mi ? ya da 175k ya kadar önrebileceğiniz benzer özelliklerde araç var mı ?
    Almayın düşecek diyenler yıllardan beri var. Sırf bu konuda değil, her konuda var. TV den tutun, telefona, bilgisayar parçalarına, emlak piyasasına herşeyde var. Bu insanlar forumun virüsü maalesef. Biri de bana çıksın desin ben şunu aldım 3 yıl önce ama değeri düştü. Nedir bu ürün bir benimle paylaşabilirler mi? 2017 yılında 82 bin TL ye Leon FR aldım bayiden sıfır, 2018 yılında Golf 1.0 Highline aldım sıfır 130 bin TL ye, işlemci aldım geçen sene 9900k 3.000 TL ye, Sony 75" tv aldım 3 yıl evel 12.500 TL ye.. bunu onlarca şekilde çeşitlendirebilirim.. Burda olay zaten değeri artmak değil, yerine koyma maliyeti denen birşey var sonuçta, burdaki olay alım gücünün çok üzerinde bir hızla tüm ürünlerin zamlanması. Dolayısıyla bugün alabildiğiniz şeyi, seneye alamamak yada çok daha fazla para vererek almaktan bahsediyorum.

Şu anda araç alımı, aynı ev alımı gibi bir yerde yatırımdır. Bu düzenli artan kur, düzenli artan vergiler ile ithal edilen hiçbir ürünün fiyatının düşmesi mümkün değil. Dolayısıyla bu boş beleş insanların ne dediğini önemsemeyin, kafanıza yatan ne varsa alın. Alan Türkiye'de kazanıyor.

Değerini yitiren tek şey var bu ülkede o da Türk lirası maalesef.

• Duster 1.0 Comfort 131.000, 1.6 Comfort 137.500 fiyat aldım. Arka camlar manuel olmasa güzel fiyat aslında
  • Değeri yitiren bir şey daha var o da bu ülkenin resmi vatandaşının hayatı. Özellikle resmi vatandaş diyorum.

Geçen sene temmuz kurları ile bugün ki kurları karşılaştırın yüzde 20 artış var. Peki araç fiyatları yüzde 20 mi arttı? Bayilerdekilerin ağzında bi kur lafı ona kur buna kur. Dolar euro kaç aydır aynı yerinde duruyor neden her ay hatta 20 güne bir zam geliyor. Avrupa da her ay zam geliyor mu geliyorsa ne kadar geliyor çok merak ediyorum. Şimdi Avrupa deyince yine e senin ülkende kur yerinde durmuyor ki. E duruyor 2 aydır nerdeyse aynı yerinde. Ben şuna inanıyorum Euro 1 tl de olsa bizdeki araç fiyatları düşmez.

Burada Opel Arden Otomotiv var bize açıklasın mesela opel 11 haziranda zam yaptı ardından 1 temmuzda da zam yaptı. Ne oldu kur mu yükseldi ? Ocak ile temmuz döviz fiyatlarına bakalım çok mu arttı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 6 Temmuz 2020; 17:58:55 >
  • coner C kullanıcısına yanıt
    200’lü fiyatlara Corsa almakta ne bileyim :) 208i beklerim ya da ikinci el alırım ama o paraları bu arabalara vermem, verenin de tekerine taş değmesin, iyi günlerde kullansın.

• Merhaba, Honda Civic Hatchback 1.5L Sport+ Güvenlik Paketi Otomatik için yakın zamanda fiyat alan oldu mu? Honda için bayiler ne kadarlık temin süresi veriyorlar? Aksesuar zorunlu tutma her bayide oluyor mu?

• 208 için sene sonu diyorlar fakat o çıkana kadar fiyatlar her ay üstüne koyuyor. Kaldıki 208 ile corsa motor ve şanzıman olarak aynı zaten. 208 tasarım olarak daha güzel tabi.

• maliokan kullanıcısına yanıt
    Eylülden önce teslimat yapan duymadım.
    5-10 bin tl arası aksesuar paketi kitliyorlar zorunlu.
  • 
Sayfa: önceki 25792580258125822583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.