Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam araç astra k mi yoksa astra j mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReaLGz kullanıcısına yanıt
    Opel Astra 1.4 Benzin AT6 Enjoy + kış paketi 69.900
    olan hatcback ve otomatik ise iyi fiyat
  • yusufmet Y kullanıcısına yanıt
    Evet hocam otomatik hatchback, bu fiyat pazarlık edilmemiş hali, bence bir tık daha düşürülebilir 68500e kadar, ama malesef o kadar param yok. Olsa ciddi düşünürdüm.
  • Hangi bayi acaba?
    Yazdıysanız kaçırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmhzl -- 9 Kasım 2016; 13:03:14 >
  • 1 Kasımda Ataşehir Opel Değer bayiinden Insignia Cosmo beyaz renk 1.6 dizel otomatik + Çevre Görüş Paketi 2 104bin liraya satın aldım. Sade Cosmo'yu 100.500 TL'ye saydık, CGP2yide 3500 olarak ekledik. Cosmo düşünenler için referans olması açısından yazıyorum, 100bine zorlayabilirler fiyatı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supercharge

quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

şahıs üzerine mi bu fiyat yoksa filo üzerinden mi aldınız

Arkadaşlar forumda Süleyman beyin verdiği fiyatı gördüm.Aklımda hep astra vardı ancak fazlada param yoktu.fiyat çok uygun geldi.Ankarada olduğum için aynı fiyat ile Ankara dan aracı satın alabileceğimi düşünerek bayileri gezdim.Bırakın fiyat indirmeyi daha liste fiyatının üstünde fiyat söyleyip sonra indirim yapıyormuş ayağına liste fiyatına düştüler,dalga geçer gibi.Yeni Astra hb dizel 1.6 136 beygir manuel enjoy plus pakete 81 bin tl ye düştüklerini söylediler.Opel Ardenin buraya yazdığı fiyat 74500 tl idi.Dile kolay arada 6500 tl fark var.Bu kadar fark olması beni kıllandırdı etrafımdaki herkes bunlar dolandırıcı olabilir felan dedi.İyice araştırdım ve Uşağa gittim.Aracı almadan önce iyice inceledim.servisten Kaporta ustasını çağırdık ve ustadan boya kalınlığını ölçen aletle aracın boyasına baktık.Forumda yazan,klimadan gelen ıslık sesinden,lastiklerin basınç ölçen sensörünün çalışıp çalışmadığına,radyodan cızırtı gelip gelmediğine kadar tüm kronik sorunları kontrol ettim.Araçta hiç bir sıkıntı olmadığını görünce ödeme işlemine geçtik.Paranın bir kısmını cepten eft ile diğer kısmınıda opelin faizsiz kredi kampanyası ile bankadan ödedim.sıfır faziden de enaz 3 bin tl kar ettim.Yani neredeyse araç 71500 e geldi.Süleyman Torlak bey çok ilgilendi.Seher hanım ve diğer arkadaşlarda sağolsunlar,benim tüm güvensizliğime rağmen her istediğimi yaptılar.çok memnun kaldığım bir alış veriş oldu.hepsine Teşekkür ederim.Opel Ardeni sizede tavsiye ederim. Son olarak araç mükemmel.Müthiş bir hızlanması var.ortalama 4.8 lt yaktı.

Süleyman bey ekibi ve Opel Arden süperler gerçekten diğer Opel ve markaların vay haline çevre illerdekiler kepenk kapatırlarsa hiç şaşırmam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar herkese. Leon almayı düşünen varsa yarın zam gelecek. Bilginiz olsun
  • ekrem742 kullanıcısına yanıt
    merhabalar,308 için;

1.2 eat6 active (hem 2015 hem de 2016 fiyatı)

1.2 eat6 allure (hem 2015 hem de 2016 fiyatı) verebilir misiniz ?,düz veya + donanım olabilir

kolay gelsin
  • Beyler captur veya 2008 işe ilgilenen var mı. Aurisi satıp bu ikisinden birine geçmek istiyorum. Tavsiyeniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPİ26

golf comfortline 1.2 tsi dsg 75.300

Hangi bayiden ve ne zaman aldınız? Çok iyi fiyat çünkü

• Dizel otomatik astra fiyat varmı alan arkadaşlar.
  • ChineseTranslator kullanıcısına yanıt
    nerden almıştınız hocam?
  • en baba zammı skoda yapmış octavia 66 bin olmuş
  • 1,2 vw Polo tsi dsg Allstar günbatımı kırmızı + sunroof 65 bin liraya alındı. Bayi Çorum vw.

• Egea sedan için istanbulda hangi bayi aranır arkadaşlar ?? Öneriniz yada fiyat alanınız varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: XII

Beyler captur veya 2008 işe ilgilenen var mı. Aurisi satıp bu ikisinden birine geçmek istiyorum. Tavsiyeniz var mı?

Geçen pazar günü Peugeot 2008-3008*5008 inceledim. Malzeme kalitesi olarak 5008 diğer iki modele göre çok iyi durumda, 2015 model olmasına rağmen. 3008'in gt-line olan deneme sürüşündeki aracına baktım; "deri" diye söyledikleri kapı içlerindeki malzeme muşamba gibi birşeydi, tiftiklenmeye başlamış bile..yani gerçek deri değil.
    2008'in kapı içlerindeki plastikler çok kalitesiz ve ucuz görünüyor; hele kapı içlerindeki parlak nikelajlı gibi olan kolları zımparadan geçmemiş, pütür pütür.. üstünde boya atıkları kalmış gibi sanki.. şekil yapmışlar ama beni huzursuz etti..yanlışlıkla elini sürsen elini çizecek gibi. Açıkcası dıştan iyi görünüyor da yakından bakınca o kadar zevk vermedi.

Edit: Bu arada gittiğim yer Avcılar-Beylikdüzü arasında Peugeot bayisi Deniz Otomotiv. Orada 2015 model 5008 vardı. 2017'de kasa değişecekmiş, ellerinde tek kalmış diye fiyatını indirdiklerini söylediler: 99.900 TL. Son fiyat nedir dedim, 99.750 dahi olmaz dediler..kendilerine gelişi 104bin imiş.. ilgilenen varsa baksın derim. Citroen Picasso'ya göre donanım artısı çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capricorn79 -- 9 Kasım 2016; 17:05:44 >

• Bmw 520i 193bin 90bin 0 faiz
    3000 tl kapora verildi araç gemide.

• Golf alacak olanlar N11den alsınlar.
    83binlik araç 69bine verilecek.
  • Yaris 1.0 fiyatı alan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Golf alacak olanlar N11den alsınlar.
    83binlik araç 69bine verilecek.

Fiyatlar belli oldu mu n11 kampanyasındaki araçların ???
  • 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.