Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Desenize artık otomobil bayileri buranında suyunu çıkardı.Süleyman beyinizi de alın defolun şu konudan.Burdan size ekmek çıkmaz.

Ben de gayet kendisinden ınsignia+ kış paketi aldım beyaz 101500. Mesaj yalan reklam değil ben de fake değilim aç bak mesajlarıma.

Suleyman bey iyidir iyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII

Beyler captur veya 2008 işe ilgilenen var mı. Aurisi satıp bu ikisinden birine geçmek istiyorum. Tavsiyeniz var mı?

Iki aractan birisini dusunuyordum, ikisiylede test surusu yaptim, fiyatlar aldim, ancak vazgectim, baska arac aldik.

Acikcasi biraz yuksek olmaktan baska bir avantaji yok iki aracinda bana gore, her ikisininde ic yapisi hosuma gitmedi pek, ozensiz kalitesiz geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruab

merhabalar,308 için;

1.2 eat6 active (hem 2015 hem de 2016 fiyatı)

1.2 eat6 allure (hem 2015 hem de 2016 fiyatı) verebilir misiniz ?,düz veya + donanım olabilir

kolay gelsin

Aynen ben de fiyat bekliyorum hangi bayiye sorsak benzinli otomatik yok dizel otomatik var deniyor.
    308 1.2 eat6 alure varsa?

• djhayal D kullanıcısına yanıt
    69bin golf 1.4 tsi DSG metalik renkli
    Hatta kuponla birleştirilince 1000tl daha ucuza alınır gibi

• reallist55 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de öyle düşünmüştüm ama kampanya kuponlar ile birleştirilemez yazıyor altta minik sevimli bir yazıyla :D

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

69bin golf 1.4 tsi DSG metalik renkli
    Hatta kuponla birleştirilince 1000tl daha ucuza alınır gibi

valla fiyat süper hocam 70.000 için bile fiyat süper çünkü liste fiyatı 85.000 yazıyor vw sitesinde hemde dsg param olsa ibizaya 60 vereceğime buna 70 veririm ama internetten araba alma olayı nasıl olur bilemem.

• N11 de 10 golf tek var yrn 14 30 makyajlı golf tanıtılacak YouTube da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    Alınır hocam en azından denenir
    Zaten n11de doğuşun sattıkları araçları kendi getiriyorlar

• nosfecagri N kullanıcısına yanıt
    İyi olabilir ona bişey dediğim yok ancak 100-200 mesajlı fake hesaplarla burada reklam yapmaya çalışıyorlar kendilerince

• Toyota Corolla Advance dizel ootomatik 85.100
    Honda Civic Elegance Eco otomatik 86.600 (lliste ffiyatı1 krş inmedi)

Daha düşük ffiyat alan oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: supercharge

quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

şahıs üzerine mi bu fiyat yoksa filo üzerinden mi aldınız

Arkadaşlar forumda Süleyman beyin verdiği fiyatı gördüm.Aklımda hep astra vardı ancak fazlada param yoktu.fiyat çok uygun geldi.Ankarada olduğum için aynı fiyat ile Ankara dan aracı satın alabileceğimi düşünerek bayileri gezdim.Bırakın fiyat indirmeyi daha liste fiyatının üstünde fiyat söyleyip sonra indirim yapıyormuş ayağına liste fiyatına düştüler,dalga geçer gibi.Yeni Astra hb dizel 1.6 136 beygir manuel enjoy plus pakete 81 bin tl ye düştüklerini söylediler.Opel Ardenin buraya yazdığı fiyat 74500 tl idi.Dile kolay arada 6500 tl fark var.Bu kadar fark olması beni kıllandırdı etrafımdaki herkes bunlar dolandırıcı olabilir felan dedi.İyice araştırdım ve Uşağa gittim.Aracı almadan önce iyice inceledim.servisten Kaporta ustasını çağırdık ve ustadan boya kalınlığını ölçen aletle aracın boyasına baktık.Forumda yazan,klimadan gelen ıslık sesinden,lastiklerin basınç ölçen sensörünün çalışıp çalışmadığına,radyodan cızırtı gelip gelmediğine kadar tüm kronik sorunları kontrol ettim.Araçta hiç bir sıkıntı olmadığını görünce ödeme işlemine geçtik.Paranın bir kısmını cepten eft ile diğer kısmınıda opelin faizsiz kredi kampanyası ile bankadan ödedim.sıfır faziden de enaz 3 bin tl kar ettim.Yani neredeyse araç 71500 e geldi.Süleyman Torlak bey çok ilgilendi.Seher hanım ve diğer arkadaşlarda sağolsunlar,benim tüm güvensizliğime rağmen her istediğimi yaptılar.çok memnun kaldığım bir alış veriş oldu.hepsine Teşekkür ederim.Opel Ardeni sizede tavsiye ederim. Son olarak araç mükemmel.Müthiş bir hızlanması var.ortalama 4.8 lt yaktı.

Uşak arden opel bayiyi bende buradaki fiyatları görerek aradım ve 500 tl kapora gönderdim. Başka bayi ile olan telefon görüşmemi aynen öğrenip bana geri döndüler Nasıl bir şebekeyse, o şokla zaten şaşırdım ve siparişi iptal ettim sonra arayarak. Velhasıl benim 500 tl mi zapt ettiler siz siz olun alacaksanız gidin parasını verin alın kimsenin ekmeğine mani olmam lafla da olsa böyle onlar gibi milletin parasına göz dikmem ben, böyle para toplayıp ucuza veriyorlar aracı demek, ha fake hesap muhabbetleri var sa 10 senedir üyeyim bu anı mı bekledim 5. mesajım bu, zaten cevap verirlerse kapora iadesi makbuzu koyarım mesele tatlıya bağlanır doğruluğu ortaya çıkar yoksa boşuna konuşmasınlar yaptıkları ticari ahlaka sığan bir şey değildi ve resmen banka kanalı ile göndersidiğim 500 tl mi zapt ettiler. Başka bayiyi arayamıyacak mıyız yani ? Opel türkiye kaç gündür cevap bile vermedi. 500 tl ile bir kez daha opele bulaşmama ve bu insasnlara daha fazla para kazandırmama satın aldım. Ben yandım siz yanmayın dikkat edin.

• slmhzl S kullanıcısına yanıt
    Gerçek Oto Beşiktaş, 2 katlı üstü Nissan altı Opeldi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

tskrler o halde clio dci alsak ayni isi fazlasiyla gorecektir bosu bosuna marka logosuna o kadar para bayilmaya gerek yok,ztn yazidaki renonun dci yi mercedesin cdi yi oldu yazilmasi cok cok manidar

şaka mı bu? şakaysa çok yavan bi espri, yok ciddiye alınacaksa neresinden başlamalı ki?
    mutfak su ısıtıcısı almıyorsun ki aynı işi görüyor diyebilesin, ki kettle alırken bile iyisi kötüsü arasında ciddi fark var alırken 50 liralık sinbo yerine 100 liralık arçelik alıyorsun.

biz arabadan bahsediyoruz burda, motor haricinde mekanik binbir türlü aksamı var + ayrıca aksesuarı iç dış malzemesi var + en az bunlar kadar önemli işçilik var.
    dizayn, sürüş dinamikleri vs. girmedim bile.

reno istese mercedes kalitesinde araba yapabilir mi? Belki, kimbilir.
    Peki reno mercedes kalitesinde araba yapıyor mu? Tabiki hayır.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Bmw 520i 193bin 90bin 0 faiz
    3000 tl kapora verildi araç gemide.

Hangi donanım paket?

• Hocam siparişi siz iptal etmissiniz kaparo ne demek tir. Ben siparişimi iptal etmeyeceğim edersem bu para yansın demektir. Ben sıkıntı nerede onu anlayamadım.

• Ratt R kullanıcısına yanıt
    Konya bayiinde var

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPİ26

golf comfortline 1.2 tsi dsg 75.300

Kardeşim bi cevap versen hangi bayi bu?
  • Özelden araç sordum cevap vermedi, iyidir hoştur ama insan okuduğu mesaja karşılık bir şey yazar, bir de çok mu çok eski hesap, az çok forum adabı vardır diye düşündüm...
    Zaten opel servisleri yüzünden vazgeçtik Astra'dan iyi de oldu cevap vermediği; almak zorunda hissederdim kendimi :)
  • İyi ki insigniayı almışım. Bugün opelden aradılar astra hb 1200 insignialar 1500₺ zam yemiş. Aslında şimdi düşünüyorum yatırımlık a3 sedan 1.0 tsi mı alsaydım diye :)) şubatda yüksekten sat gitsin

• REVENT0N kullanıcısına yanıt
    Hala a3 satıyorlarmı 85e filan
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.