Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shunter

Arkadaşlar sağlık raporu ile araç alırken doblo fiorino gibi ticari geçen araçlar alabiliyor muyum yoksa illa binek mi alacaksınız deniyor??

Alabilirsin ama onlarin otv si dusuk oldugu için digerlerine gore avantaji az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Çok kötü fakirleştik.başkanlık yarışı Clinton trump vs hepsi hikaye. Resmen Devalüasyon yaptılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazhochist

polo 1.2 tsi dsg 66.300 den 67.100 olmuş.

Oda bir sey mi honda jazzı 69 dan. 71 e çıkardı

• quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

quote:

Orijinalden alıntı: MALACANT

Aranızda; kasım ayında, makyajlı kasa Audi A3 sportback yada sedan için fiyat alan varmı (1.0 tfsi yada 1.6 tdi)

Yeni A3 1.0 Sedan 92750

alacak olan kaçırmasın yeni sene güzel ekmeğini yer ben ayın 1 inda 94.000 lira fiyat almıştım
  • Trump başkan seçiliyor Türkiyede kriz olup dolar fırlıyor.

Yandık arkadaşlar resmen devalüasyon.

• golf comfortline 1.2 tsi dsg 75.300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPİ26 -- 9 Kasım 2016; 10:14:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Dolar 3.30
    euro 3.70
    sterlin 4.11
    gram 139

Art arda yapılan zamların sebebi belli oldu. Daha FED var.

HAYELLER ALABORA
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Arkadaşlar sağlık raporu ile araç alırken doblo fiorino gibi ticari geçen araçlar alabiliyor muyum yoksa illa binek mi alacaksınız deniyor??

Alabilirsin ama onlarin otv si dusuk oldugu için digerlerine gore avantaji az.

Anladım hocam teşekkür ederim

• istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    O arabayı alan var mı hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Jazzı mı? Bence sınıfının en iyi aracı. Fiyatı diğerlerine 3-4 bin yüksek. ama Diğerlerine göre her seyi daha iyi

• istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Bu herşeye motoru da dahil mi?

• gorunen oki bunlar iyi günlerimiz. gerçekten acil araç ihtiyacı olanlar hemen almalı bence zira yeni kurlar ile cogu arac 55 bın ustunde kalacak. acil ihtiyaç yoksa elde mutlaka para tutulmalı. sabit gelir yoksa borç yapmayalım. devir kotu.. yakın gelecek biraz daha kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyma1972

Mercedes e200 amg donanım için 210 bin fiyat nasıl

Çok iyi

• coupant kullanıcısına yanıt
    Bence b sınıfın aracların tamamı sehir içi araçlardır micra corsa clio jazz vs vs. Bence motoru yeterli.

• seyma1972 S kullanıcısına yanıt
    çok iyi dostum kaçırma, 210,000 nedir :)
    Allah daha çok versin..bize de versin Rabbim...
  • i20 style+ otomatik metalik renk 55.350 16 ay 25.000₺ 0.03 faiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

şahıs üzerine mi bu fiyat yoksa filo üzerinden mi aldınız

Arkadaşlar forumda Süleyman beyin verdiği fiyatı gördüm.Aklımda hep astra vardı ancak fazlada param yoktu.fiyat çok uygun geldi.Ankarada olduğum için aynı fiyat ile Ankara dan aracı satın alabileceğimi düşünerek bayileri gezdim.Bırakın fiyat indirmeyi daha liste fiyatının üstünde fiyat söyleyip sonra indirim yapıyormuş ayağına liste fiyatına düştüler,dalga geçer gibi.Yeni Astra hb dizel 1.6 136 beygir manuel enjoy plus pakete 81 bin tl ye düştüklerini söylediler.Opel Ardenin buraya yazdığı fiyat 74500 tl idi.Dile kolay arada 6500 tl fark var.Bu kadar fark olması beni kıllandırdı etrafımdaki herkes bunlar dolandırıcı olabilir felan dedi.İyice araştırdım ve Uşağa gittim.Aracı almadan önce iyice inceledim.servisten Kaporta ustasını çağırdık ve ustadan boya kalınlığını ölçen aletle aracın boyasına baktık.Forumda yazan,klimadan gelen ıslık sesinden,lastiklerin basınç ölçen sensörünün çalışıp çalışmadığına,radyodan cızırtı gelip gelmediğine kadar tüm kronik sorunları kontrol ettim.Araçta hiç bir sıkıntı olmadığını görünce ödeme işlemine geçtik.Paranın bir kısmını cepten eft ile diğer kısmınıda opelin faizsiz kredi kampanyası ile bankadan ödedim.sıfır faziden de enaz 3 bin tl kar ettim.Yani neredeyse araç 71500 e geldi.Süleyman Torlak bey çok ilgilendi.Seher hanım ve diğer arkadaşlarda sağolsunlar,benim tüm güvensizliğime rağmen her istediğimi yaptılar.çok memnun kaldığım bir alış veriş oldu.hepsine Teşekkür ederim.Opel Ardeni sizede tavsiye ederim. Son olarak araç mükemmel.Müthiş bir hızlanması var.ortalama 4.8 lt yaktı.

• WinstonCode kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi hocam, bende elantra için alaşım jant ve multimedya sistemi opsiyonu düşünüyordum çok pahalı olmayacaksa diye :) . Fiyatlardan birbirimizi haberdar edelim. Bende boş olduğum bir zaman gideceğim bayilere. Malum işler yoğun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Jazzı mı? Bence sınıfının en iyi aracı. Fiyatı diğerlerine 3-4 bin yüksek. ama Diğerlerine göre her seyi daha iyi

Crv yi bilmem ama yeni civic ve hrv dahil hondanin en iyi malzeme ve iscilik kalitesi olan araci jazz. Fiyati pahali. 10 bin dusuk olmali.

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Sakin olalım. Trump politikasını takip etmişseniz faiz arttırımına karşı olduğunu görürsünüz. bu da doları destekleyen bir hareket değil. İlk korku geçtikten sonra muhtemelen doları tekrar aşağıya alacaklar(zaten euro karşısında indi bile)
  • 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.