Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.5dci kırmızı manuel 50.250

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dürüstmezarci kullanıcısına yanıt
    ne zaman gelecek?

• Hocam verdiğiniz rakamlar (50k, 150K) vergisiz çıkış fiyatları sanırım. Yani 50 bin tl ye araç almışsanız yaklaşık 13500 ÖTV 5500 kdv toplam 19000 tl si vergidir. 31000 tl si bayinin karlı satış fiyatıdır. Toplam 31000+19000 50.000 tl müşterinin ödemesidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: WinstonCode

astra sedan edition plus
    focus sedan trend x
    araçlarına fiyat alan var mı arkadaşlar

Hocam fiyatlardan beni de haberdar edin. Astra sedan için işyerinden bir arkadaş liste fiyatından 2 bin altına almış. Kendisi öyle dedi (edition plus).

Ek olarak elantra 1.6 ve megane 1.6 joy a da bakın Hocam. Bu ikisi sizin yazdığınız ikisinden daha iyi geldi bana. Tabi baz donanımlarını test edemedik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aagir

quote:

Orijinalden alıntı: abormen

Ben 1 yıl oldu golf alalı 65 bin liraya aldım bayiden. Şuan aracı satılığa çıkarsam 67 bin liraya satarım, 66 bin liraya elimi öpene satarım.

Peugeot 308 almış olsaydım sanırım şuan hem satmakta zorlanırdım hemde en az % 20 değer kaybederdi. Heleki bayisi satış yapamadığı için kapanmış bir anadolu şehrinde iseniz.

Volkswagen babamızın oğlu değil tabiki kimsenin savunucusuda değilim ama bizler aracı alırken satacağımızı düşünerek alıyoruz ve kolay satılan, değeri düşmeyen araçlar tercih ediyoruz bunlarıda sıralama yaparsanız eğer peugeot, citroen maalesef listeye sondan girebiliyorlar bunda araçların yıllar içinde oluşmuş marka imajlarınında etkisi var distribütörlerinde etkisi var.

Maalesef kabul etsenizde etmeseniz de bu böyle kardeşim

Sizin görüşünüz de doğru ancak şöyle bir durum var.
    Golf alarak 30 lira vererek 20 birimlik kaliteyi satın alıyorsunuz.
    308 alan 25 lira vererek 20 birimlik kaliteyi alıyor.
    Ama siz satarken 31 liraya satıyorsunuz,308 alansa 27 liraya daha uzun süre bekleyerek satıyor.
    Kısacası şu kısa ömründe daha az paraya aynı kalitege ulaşıyor.
    Bu forumda 70 bin TL ye 308 benzinli otomatik full alan var. Golf de aynı paraya ne alabilir düşünün.

Aynen katiliyorum. Verdiginiz ornek sanirim benim. 1,5 ay kadar once 70 bin tl ye sifir 308 1.2 eat6 allure aldim. Benzer donanimda baska bir araci almak imkansiz. Tabiki bircok araci test ettim, detaya girmeye gerek yok. Test videolarini izlemek bile yeterli. En sevdigim "otopark" isimli sitenin testleri, youtubeta var. Ayni sitenin 308, golf, leon testleri izlenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: theoden_00

quote:

Orijinalden alıntı: WinstonCode

astra sedan edition plus
    focus sedan trend x
    araçlarına fiyat alan var mı arkadaşlar

Hocam fiyatlardan beni de haberdar edin. Astra sedan için işyerinden bir arkadaş liste fiyatından 2 bin altına almış. Kendisi öyle dedi (edition plus).

Ek olarak elantra 1.6 ve megane 1.6 joy a da bakın Hocam. Bu ikisi sizin yazdığınız ikisinden daha iyi geldi bana. Tabi baz donanımlarını test edemedik.

yarın bayilere bakıcam haber veririm dostum yanlız ford a gitmeyi dahi düşünmüyorum 67 bin liste fiyatı var şaka gibi ..
  • Geçtiğimiz Cumartesi Trabzon bayisinden 52.500 tl fiyat alındı.

• quote:

Orijinalden alıntı: etnaxy

Araç alacaklara tavsiyem,kriz kapıda ABD yılbaşında resesyona giriyor,boşuna elimizdekini arabaya yatırmayın,en azından yıl sonunu bekleyin.Türkiye bu krizi daha hasarlı geçirecek,bizim iç dinamikler ve savaş riskiyle.Ayrıca Bu sözde Yeni vergi sistemininde 2 yıl içinde hayata geçme şansı yok.Saygılar herkese.

sıfır araç alıp paranızı sokağa atmayın, önümüzdeki krizde bu para lazım olacak. herkes elindeki mevcut aracıyla devam etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

quote:

Orijinalden alıntı: riderman

Merhabalar.
    Dacia sandero stepway icin fiyat bilgisi olan varmi arkadaslar

Makyajlanan kasayı bekliyoruz

Bellimidir gelis tarihi acaba

• aagir kullanıcısına yanıt
    Yalniz basamak sistemi bu sekilde islemiyor. Belli bir fiyata gore belli bir oran, ustune belli bir oran seklinde. Atiyorum 55.000'e kadar olan kisim icin %45 55.000den sonraki kisim %74 olmali.
    Burada oyle bir duzenleme yok o yuzden basamak sisteminden bahsedemeyiz.

• WinstonCode kullanıcısına yanıt
    Hocam sordum akşam arkadaşa, astra sedan edition plus, Surtaşdan almış 1 hafta önce, 57 000 TL. Park sensörü, paspas, bagaj havuzu hediye etmişler.

Benim izlenimim focus gereksiz pahalı. Elantra uygun gözüküyor şimdilik (astradan daha iyi). Megane sedan 1.6 joy denemedim. Onuda görmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theoden_00

Hocam sordum akşam arkadaşa, astra sedan edition plus, Surtaşdan almış 1 hafta önce, 57 000 TL. Park sensörü, paspas, bagaj havuzu hediye etmişler.

Benim izlenimim focus gereksiz pahalı. Elantra uygun gözüküyor şimdilik (astradan daha iyi). Megane sedan 1.6 joy denemedim. Onuda görmek lazım.

elantrada ve megane de jant kapak olduğu için hiç içime sinmiyor bir üst paket alalım desen fiyat çok yukarılara fırlıyor astra iyidir ya biraz hantal olacağı kesin elantra ve megane göre ama olsun j kasa sedanlar eskimesine rağmen benim hala çok hoşuma gidiyor
  • Dolar 3.30
    euro 3.70
    sterlin 4.11
    gram 139

Art arda yapılan zamların sebebi belli oldu. Daha FED var.

• Toyota Yaris Cool Hybrid +metalik renk + arka park sensörü Bursa bayisinden 61.000 alındı.
  • ravenous R kullanıcısına yanıt
    polo 1.2 tsi dsg 66.300 den 67.100 olmuş.
  • polkas P kullanıcısına yanıt
    gönül rahatlığıyla alabilirsin. Geçen hafta aldım kullanıyorum
  • 1.16D , 1.18 İ için fiyat alan var mı ?
  • Arkadaşlar sağlık raporu ile araç alırken doblo fiorino gibi ticari geçen araçlar alabiliyor muyum yoksa illa binek mi alacaksınız deniyor??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes e200 amg donanım için 210 bin fiyat nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_73

Daha önce yazılmış olabilir. Insignia 136bg dizel otomatik cosmo paket 103750 aldım.

hocam hangi bayii den aldınız. Birde insignia sport içnide fiyat alma şansınız oldu mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.