Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    56.5-57 civarı leon var o segmentte başka yok diğerleri b sınıfı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

Auris 1.33 liste fiyatı 55K diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: homebird

quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

Auris 1.33 liste fiyatı 55K diyor.

Bu liste fiyatı üzerinden bayilerin indirimlerini beklemek lazım, takipteyim bende Auris için. Fakat motorla ilgili ciddi terddütlerim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

Aşağıdaki aracı 118 bine aldım. 50 bin sıfır faizle.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sıfır değil mi

118 peşinat mı yoksa toplamda 118 mi ?

• homebird kullanıcısına yanıt
    Doğrudur bende alternatif olarak seat leon var diyorum hocam. Bu arada 53'e kadar inerler auriste. Ben leon tercih ettim bu ikilemde. Yıl olmuş 2016 arka camlar elle açılıyor.
  • Nissan Qashqai dCi 110 DİZEL DÜZ VİTES (M/T) BLACK EDITION ankara bayi 100 milyar a amcam aldı liste fiyatı 110400
    Nissan Qashqai dCi 130 DİZEL X-TRONIC (A/T) SKY PACK istanbul bayi 105 milyar a arkadaş aldı liste fiyatı 117750 2 side bu hafta içinde teslim aldılar araçlarını.

bende kendime almak istiyorum dci 130 dize x-tronik (a/t) almayı düşünüyorum fiyatlar biraz daha düşsün diye beklemedeyim fakat araç kalmıcak diyede korkuyorum
    benim alcağım modelin liste fiyatı 123550 110 un altına düşer mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraycan

Nissan Qashqai dCi 110 DİZEL DÜZ VİTES (M/T) BLACK EDITION ankara bayi 100 milyar a amcam aldı liste fiyatı 110400
    Nissan Qashqai dCi 130 DİZEL X-TRONIC (A/T) SKY PACK istanbul bayi 105 milyar a arkadaş aldı liste fiyatı 117750 2 side bu hafta içinde teslim aldılar araçlarını.

bende kendime almak istiyorum dci 130 dize x-tronik (a/t) almayı düşünüyorum fiyatlar biraz daha düşsün diye beklemedeyim fakat araç kalmıcak diyede korkuyorum
    benim alcağım modelin liste fiyatı 123550 110 un altına düşer mi acaba?

x1 düşündünüz mü ? Ya da q3 ?
  • Bugün acia bayinden 2016 model sandero stepway 1.5 dci 90 bg easy-r (metalik) için fiyat aldım. Navigasyonlu ve stepneli anahtar teslim fiyatı 56.437 tl çıkardılar. Ayrıca 24000tl 24 ay taksite imkanı sundular. Ayrıca oyak üyesiyim onun için bir indirim yaptığını düşünmüyorum. Başka fiyat soran oldu mu?
  • onuraycan O kullanıcısına yanıt
    Amcanız ve arkadaşınız nasıl o kadar indirim aldı, özel kampanya falan mı var ?

• Astra hatchback dizel otomatik dynamic 88'500
    Jazz elegance otomatik 70000.
    Ordu telefonda alınan fiyatlar.

• Rio Hatchback CONCEPT otomatik beyaz - 57.500 - liste fiyatı 60000.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disaster85

Astra hatchback dizel otomatik dynamic 88'500
    Jazz elegance otomatik 70000.
    Ordu telefonda alınan fiyatlar.

Jazz ic tasarim kaliteli duruyor. Hosuma gitmisti. Benzer tasarimi yeni civicte kullanmislar. Ama honda pahali. Ozellikle motor performansi olarak turbosuz olusu hosuma gitmedi. Jazz en az 10 bin tl pahali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 26 Eylül 2016; 18:43:26 >
  • Hocam hak veriyorum eleştirinize. Sunroof hariç jazz çok full bir araba misal yeni civic eleganceden dolu çok ironik.beni çelen budur biraz. 1,0. Turbo ile gelse bu fiyatı makul bulurdum ama gerçekten pahalı yine de ekim de sıfır faiz yada indirime girerse ciddi pazarlığına girebilirim.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    bayileri ararsanız 2-3 bin benim söylediğim rakamlardan fazla rakam söylüyorlar bayiye gelirseniz daha bişeyler yaparız diyorlar.

q3 veya x1 düşünmedim hocam quashqai benim için ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

quote:

Orijinalden alıntı: Deli Doktor

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Aracı teslim aldınız mı? Biz de babama tucson düşünüyoruz. Yakıt tüketimi ilk kullanıma göre nasıl? Bayideki eleman 7bin tl civarı prins veya landirenzo tüp takılabildiğini %35 tasarruf olduğunu söyledi. Gerek var mıdır sizce?

Hocam haftaya cuma yada cts teslim aliyoruz insallah.Yakit tuketimi hakkinda cok bilgimiz yok ama sehir ici otomatik benzinlisi ortalama 11 12 litreyi gorur gibi geliyor bana.Yakit konusunda derdi olamayan dusunebilir.Bana gore cok yakiyor.Bizde garanti bitince tup dusunuyoruz

Üstadım prins ve landirenzo marka lpg, aracı garanti kapsamı dışına çıkarmıyormuş. Yani şöyle ki bu markalar hyundai ile anlaşmışlar, sadece tüp takarken değişiklik yapılan yerler hyundai garantisi dışında kalıyormuş. Bu garanti dışı kalan yerin de garantisini prins veya landirenzo veriyormuş. Bilginiz olsun. İyi akşamlar.

• suleymaneren kullanıcısına yanıt
    trendine samsun bayi 80 dedi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

quote:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Aracı teslim aldınız mı? Biz de babama tucson düşünüyoruz. Yakıt tüketimi ilk kullanıma göre nasıl? Bayideki eleman 7bin tl civarı prins veya landirenzo tüp takılabildiğini %35 tasarruf olduğunu söyledi. Gerek var mıdır sizce?

Hocam haftaya cuma yada cts teslim aliyoruz insallah.Yakit tuketimi hakkinda cok bilgimiz yok ama sehir ici otomatik benzinlisi ortalama 11 12 litreyi gorur gibi geliyor bana.Yakit konusunda derdi olamayan dusunebilir.Bana gore cok yakiyor.Bizde garanti bitince tup dusunuyoruz

Üstadım prins ve landirenzo marka lpg, aracı garanti kapsamı dışına çıkarmıyormuş. Yani şöyle ki bu markalar hyundai ile anlaşmışlar, sadece tüp takarken değişiklik yapılan yerler hyundai garantisi dışında kalıyormuş. Bu garanti dışı kalan yerin de garantisini prins veya landirenzo veriyormuş. Bilginiz olsun. İyi akşamlar.

Eger bu sekilde bir durum soz konusuysa super.Cunku aracin yakiti insani yipratacak degerlerde :D

• gstez G kullanıcısına yanıt
    insigniya 1.6 dizel otomatik cosmo paket 105 e indi 103 e falan bırakıyorlar
  • 63 e dizel otomatik rapid noldu arayan oldu mu bayiyi?
  • izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    Sanırım o bir efsane olarak kalacak bu konuda 😊

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.