Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Francis

Seat Leon 1.2 TSI DSG için fiyat teklifi alan arkadaşlar oldu mu? En uygunu hangisi?

Fiyat alan varsa bu modelin indirimli fiyatını bende merak ediyorum. Yazan olursa şimdiden teşekkürler.
  • Aşağıdaki aracı 118 bine aldım. 50 bin sıfır faizle.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 26 Eylül 2016; 0:54:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Doktor

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Aracı teslim aldınız mı? Biz de babama tucson düşünüyoruz. Yakıt tüketimi ilk kullanıma göre nasıl? Bayideki eleman 7bin tl civarı prins veya landirenzo tüp takılabildiğini %35 tasarruf olduğunu söyledi. Gerek var mıdır sizce?

Hocam haftaya cuma yada cts teslim aliyoruz insallah.Yakit tuketimi hakkinda cok bilgimiz yok ama sehir ici otomatik benzinlisi ortalama 11 12 litreyi gorur gibi geliyor bana.Yakit konusunda derdi olamayan dusunebilir.Bana gore cok yakiyor.Bizde garanti bitince tup dusunuyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 26 Eylül 2016; 1:11:49 >
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    dizel manuel hb lounge Fiat Egea geçen ay 75.000 TL fiyat almıştım Merzifon/Amasya bayisinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo84

Dostum ben nisana göre değil temmuz ağustos dönemine göre değerlendirdim,mesela octaviada temmuz ayında indirim yoktu 94 civarıyken,şuan 89 fiyat alan arkadaş oldu forumda ,1 ay daha geç alanların en az 4 bin liralık kârları oldu ,ki ben dahada olacağı kanısındayım.

Birçok markadada 0 faiz avantajları oldu ,sonuçta bu fiyat ve ödeme kolaylıkları geçen ay yoktu ama siz daha önceki tarihlerle kıyaslarsanız elbette daimi bir yükseliş var yani bundan 3 sene öncede araba fiyatları bu seviyede değildi.
    Benim amacım ; bu 1-3 aylık dönemde araç alacak arakadaşları uyarmak,yoksa o eski fiyatları düşünecek olursak zaten araç alamayız.
    Not: mesela bende octavia düşünüyorum;eğer style+dsg+dizel+cam tavan=85-87 civarına inerse alacağım ,inmez ise 2. El volvo s60 alacağim...

Bayram ve yaz doneminde almak hata dir .indirim yapmazlar zaten.kur farkini flaan ayri tutarsak.en iyi arac alma zamani kasim ayidir aralikda aracda bulunmaz renk donnaim versiyon az kalir artik ne cikarsa durumu olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: nqs

dizel manuel hb lounge Fiat Egea geçen ay 75.000 TL fiyat almıştım Merzifon/Amasya bayisinden

Hocam bende aynı bayiden düşünüyorum. Sanırım size liste fiyatından yaklaşık3 inmişler ben sedan 1.3 dizel manuel urban düşünüyorum liste fiyatı 65900 bakalım 63 falan derler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

Aşağıdaki aracı 118 bine aldım. 50 bin sıfır faizle.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sıfır değil mi

• necip türk milleti a3 attraction + advance paketleri tüketmiş durumda geriye kalan kol gibi üst paketler ise uçuk fiyatlara satılmakta. şayet fırsatı kaçırmayayım diye aslında attraction donanım seviyesiyle yetinecek alıcılar varsa şimdiden bu sevdadan vazgeçip 2017 makyajli kasa versiyonunun baz modellerine yönelsinler çünkü bu versiyonun multimedya özellikleri ve dış tasarımı çok daha iyi. fiyat listesine aldanmamakta fayda var 123 bin istedikleri araç için 111 bin olacak dediler. geçen sene de 107binlik attraction modele 95 bin demişlerdi. diğer modelleri bilmiyorum ancak a3 modellerinde liste fiyatı üzerine bir 12 bin lira düşüyorlar...

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Evet sıfır

• quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

Evet sıfır

Nasıl oldu hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Yeni a4 2.0 TDI Quatro standart paket + sunroof : İNDİRİMLİ FİYAT 195.000 + 90.000 Tl kredi 0.99 faiz 36 ay taksitle.

Pahalı...

Audi epey indirim yapar. Filo+özel müşteri+st nin özel indirimi+opsiyon indirimi ekletin ayrıca bakımlar da hediye olsun..

Kararlı olun. Eğer kararlı olursanız bu dediklerimi alırsınız.

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler eranyumm, daha iyileri sana olsun. 308 active icin once gittim., pazarlik vs. derken 1-2 gun dusunmek icin sure istedim, arac satildi. 208 icin pazarlik yaltim ve almaya gittim. 208 1.2 110 beygir eat6 tam otomatik, allure donanim ve cam tavan icin 58 e alacaktim. 308 de son dakika ek indirim yaptilar ve aldik. Neye niyet neye kismet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 26 Eylül 2016; 3:05:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekmaster

Tork olarak 308 dizel ile benzinli arasında çok fazla fark olmaması beni de 1.2 ye itmişti ama yakıt tüketiminin fazla olduğunu söyledikleri için biraz soğudum. Yani benzinli alırsam sadece tsi alırım, çünkü diğer motorlara göre yakıt tüketimi daha düşük. Yılda 18 bin civarı km yapacağım için kararsız kalıyorum. Bir yanım gözümü karartıp 308 allure 1.6 derken, diğer yanım da pejoya o para verilir mi diyor :)

Hocam 308 bizim 4. Peugeot aracimiz. 3 er yil 2 ayri 307 otomatik, 2 yili biraz gecen birnsure 208 otomatik kullandik. Hic bir sorun yasamadik cok sukur. Her arac baktigimizde her marka ve model bakiyoruz ama donup dolasip peugeot oluyor. Subaru xv 2. El bile ciddi pazarliklar yaptim. Biriyle direkten dondum hatta. Arac hosuma gidiyorsa alirim sahsen. Bazen burada onun sinifi bunun sinifi vs. yorumlari oluyor, sirket aracim var bu sebeple onemsemiyorum.

Tsi benzinli araclar icinde okudugum kadariyla en az yakani. Ama 308 ile tsi kullanici yorumlarina gore yarim lt fark var en fazla. Hadi 1 lt diyelim. Yilda 18 bin km icin yilda 400-800 tl ek yakit masrafiniz olur. Cift kavramada hic mekatronik sorunu yasamasaniz dahi en kotusundan 3 sene sonra kavrama degisir bu da rakamlari neredeyse esitler.

Dsg den cekindigim icin leondan vazgectim. Golf ise zaten daha pahali.

Sirket aracim astra ve opele hic bakmadim. Cikmayan sorun kalmadi.

Eger satilmadiysa 2015 ten kalan 308 1.6 dizel eat6 active arac vardi bayide. 73 diyorlardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 26 Eylül 2016; 3:21:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: djhayal

quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Seat Leon 1.2 TSI DSG için fiyat teklifi alan arkadaşlar oldu mu? En uygunu hangisi?

Fiyat alan varsa bu modelin indirimli fiyatını bende merak ediyorum. Yazan olursa şimdiden teşekkürler.

Leon 1.2 tsi manuel + advanced paket alor mavi liste fiyatı 65.700.tl için 63.500.tl ye anlaşıldı kapora verildi. Dsg için indirim aynı olur mu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yangsagan -- 26 Eylül 2016; 8:35:42 >
  • İstanbulda vw grubu araçları dışında volvo v40 t3, peugeot 308 eat6 benzinli, mitsubishi lancer, bmw 1.18, mazda 3 benzinli otomatik, kia ceed otomatik gibi farkli araçların fiyatlarini alan var mi?

• Ratt R kullanıcısına yanıt
    bayraktar otomotiv de kia ceed dizel otomatik üst donanım 86bin tl söylendi. pazarlıksız.
  • pcclock kullanıcısına yanıt
    Premium mu concept plus mi

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Tesekkurler eranyumm, daha iyileri sana olsun. 308 active icin once gittim., pazarlik vs. derken 1-2 gun dusunmek icin sure istedim, arac satildi. 208 icin pazarlik yaltim ve almaya gittim. 208 1.2 110 beygir eat6 tam otomatik, allure donanim ve cam tavan icin 58 e alacaktim. 308 de son dakika ek indirim yaptilar ve aldik. Neye niyet neye kismet.

Sakıncası yoksa 308'i aldığınızı fiyatı yazabilir misiniz?
  • Bilen Otomotivden 1 Temmuz 2016 da Fiat Egea Hatchback 1.4 Fire Urban Plus aracımı 56.500 TL den aldım. Liste fiyatı 58.900 TL idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: codemaster42

quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Sakıncası yoksa 308'i aldığınızı fiyatı yazabilir misiniz?

Tabiki . Birkac kez yazdim biktirmamak icin tekrarlamak istememistim. 2015 ten kalan arac. Garantisinde vs. Fark yok. Yaginida alirken degistirttim. 70 e aldim. 1.2 eat6 allure ve ek opsiyon yok, sedef beyaz. Bayinin elinde satilmadiysa active eat6 dizel de vardi 73 demisler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 26 Eylül 2016; 10:01:26 >

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.