Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araba almamak mümkün mü bu hayat koşullarında, olmayan var mı? Ütopik tarafa kayıyorsun. Gerçekçi olalım dediğim ev araba alma yatırım yapma noktasında beklemenin ülkeye fayda değil zarar getireceğidir. Sadece Yabancı Para ile borçlanmayalım tl ile devam edersek daha iyi olur demek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkandr kullanıcısına yanıt
    125.000 dsg passat dizel comfortline bir ay önce kayseri aykan çok sıkı pazarlık edilmedi. İlave paket yok

• memo84 kullanıcısına yanıt
    Bende firmaların kurnazlığına dikkat çekmek istedim. Bahsettiğim tarih çok eski değil ki 5 ay öncesi. Millet kasım aralıkta araba bol alıcak diye basıyorlar zammı haziran temmuzda sonra eylül ekimde 0 faiz kasımda da belki dediğiniz gibi bir miktar indirimle satıyorlar. Ama yapacak bir şey yok. Octavia iner mi bilmem de volvo daha doğru tercih sanki.

Oktavia alırsanız dsg nin garantisini uzatıyorlar ya 5 yıla mı ne ücret karşılığı onu yaptırın.

• pcclock kullanıcısına yanıt
    Concept plus sanirim 88400 olan yani? V40 t3 icin 90 bin fiyat verdiler 30 bini faizsiz kredi nasıl fiyat peformans?

• BMW 1.18 için fiyat alan var mı?
  • Astra HB dinamic
    1.4 benzinli otomatik 75.500
    1.6 dizel otomatik 86.200 fiyat aldım.

Yakın zamanda fiyat alan varmı dır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

BMW 1.18 için fiyat alan var mı?

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

Aşağıdaki aracı 118 bine aldım. 50 bin sıfır faizle.
    Bu mesaja eklenen görseller:

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA

Sıfır değil mi

Hocam hangi bayiden ve ne zaman aldınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ratt

quote:

+1

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugrkrdmn kullanıcısına yanıt
    1.4 t benzinli yi 75 500 e aldık kayseri inciroğlu otomatik. Sıfır faizden yararlanıp. 20 gün oldu. Bin tl farkla istanbul bayisilerinden biri sunroof lu teklif etti de gidip alamadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkismail -- 26 Eylül 2016; 12:45:03 >
  • turkismail T kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi bayi olduğunu hatirlamiyorsunuz digilmi

• quote:

quote:

+1

+1
  • Fiyatlar aşırı yükseldi bu ne yahu hem ikinci el hem sıfır fiyatlar uçmuş durumda
  • 58700 olan 1.2 leonu en son kaça veriyorlar, 56700 yazan oldu varmı daha düşük fiyat alan? Forumda 55li rakamlar konuşuluyor bazı başlıklarda gerçekten o kadar inerlermi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Equris

quote:

quote:

+1

+1

Bende 116 yada 18 alacağım gibi gözüküyor A180 le çok arada kaldım açıkçası ve sanziman otomatik düşünüyorum acaba sorun yaşayan var mı yeniler de eski seriler de sorun yaşanmış o yüzden korkarak yaklaşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

quote:

Orijinalden alıntı: codemaster42

quote:

Tesekkurler eranyumm, daha iyileri sana olsun. 308 active icin once gittim., pazarlik vs. derken 1-2 gun dusunmek icin sure istedim, arac satildi. 208 icin pazarlik yaltim ve almaya gittim. 208 1.2 110 beygir eat6 tam otomatik, allure donanim ve cam tavan icin 58 e alacaktim. 308 de son dakika ek indirim yaptilar ve aldik. Neye niyet neye kismet.

Sakıncası yoksa 308'i aldığınızı fiyatı yazabilir misiniz?

Tabiki . Birkac kez yazdim biktirmamak icin tekrarlamak istememistim. 2015 ten kalan arac. Garantisinde vs. Fark yok. Yaginida alirken degistirttim. 70 e aldim. 1.2 eat6 allure ve ek opsiyon yok, sedef beyaz. Bayinin elinde satilmadiysa active eat6 dizel de vardi 73 demisler.

tam piyango olmuş sizin için; şu anda 1.2 si 85 bin civarı görünüyor listede;dizel 87 bin civarı...

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostiki

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: codemaster42

quote:

Tesekkurler eranyumm, daha iyileri sana olsun. 308 active icin once gittim., pazarlik vs. derken 1-2 gun dusunmek icin sure istedim, arac satildi. 208 icin pazarlik yaltim ve almaya gittim. 208 1.2 110 beygir eat6 tam otomatik, allure donanim ve cam tavan icin 58 e alacaktim. 308 de son dakika ek indirim yaptilar ve aldik. Neye niyet neye kismet.

Sakıncası yoksa 308'i aldığınızı fiyatı yazabilir misiniz?

Tabiki . Birkac kez yazdim biktirmamak icin tekrarlamak istememistim. 2015 ten kalan arac. Garantisinde vs. Fark yok. Yaginida alirken degistirttim. 70 e aldim. 1.2 eat6 allure ve ek opsiyon yok, sedef beyaz. Bayinin elinde satilmadiysa active eat6 dizel de vardi 73 demisler.

tam piyango olmuş sizin için; şu anda 1.2 si 85 bin civarı görünüyor listede;dizel 87 bin civarı...

Iyi fiyat oldu. Liste fiyati sedefli biya farkiyla 90. Indirimli sitede yazan 87. 87 den 10 bin ek indirim yaosalar 2016 ici 77 ye verirler. 2016 ocak subat gibi sormustum 2015 allure icin en dusuk 71 vermislerdi. 2017 ocaktan sonra arac kalir ve 2016 lari satmaya devam ederlerse bence %10 fark olabilir, gecen sene 71 idi tahminim 78 olur. Yani 1 sene eski ama sifir araci 70 e almak mantikli geldi.

Kismet. Birkac hafta once aracimi satarken biriyle pazarlik yapiyoruz, son rakam su inmem dedim, adam "yeni evliyiz" vs diyince "tamam o zaman drdiginiz fiyat olsun" dedim adamda sasirdi. Oradan dustugum rakamdan cok daha fazlasi geri döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 26 Eylül 2016; 14:42:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gstez

Selamlar.
    İnsignia otomatik için son zamanda teklif alan var mı?

Beşiktaş Darphane'nin oradaki Opel bayii'inde otomatik sıfır sanırım cosmo modeli 95.000 TL dediler, düz olanı 90.000 TL.
  • hamza_67 H kullanıcısına yanıt
    aurislerin 2013-14 2.el makyajsız activelerine bile 57 -58 fiyat çekiyolar ;10 daha koyup yeni kasa 2016 makyajlı 3 yıl garantili almak çooook mantıklı...da liste fiyatları ve söylenen fiyatlar neden 4- 5 bin oynuyor???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostiki -- 26 Eylül 2016; 15:06:33 >
  • Kardeşime araba lazım. Sıfır kilometre, benzinli, manuel, geniş bir araç istiyor. Donanım çok önemli değil. Maksinum 55 bin parası var. Aklımızdan Auris geçiyor ama bilemiyorum. Başka alternatif var mı bu şartlara uygun?

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.