Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun 55.000 e anlaştık doğuş oto da fabia 1.2 dsg 110hp style paket icin soz aldik. Opak renk alacagiz. Ellerinde yoktu. Ekim ayin da arabayi alacağız. Fakat ekim ayi icin fiyat garantisi vermediler. Arta bilir de cikabilir de diyorlar. Yada sifir faiz kampanyasi da gelebilir dediler.

Fikri olan var mi ? Artar mi acaba fiyatlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bmw 4.18 ve 5.20i test sürüşü yaptim ama 2012 320d f30 kasanin tadini vermedi. 520i nin fiyati uygun geldi 166k hayalet var vakum yok.

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    sancaktepeden 79bin fiyat almıştım. 2008 ful sanruf dizel otomatik

• 520i kasa değişeceği icin 1-2 ay içerisinde daha uygun fiyata alinabilir düşüncesi ile beklemeye karar verdim. Alip almama konusunda benzinli olmasi ve düşük tork olmasi(2.0 dizel motora gore) almasanda olur dedirtti. 418 lpg li arac gibi hissettirdi. 160hp Talisman test eden oldumu, ivmelenmesi nasil? O da markadan kaybediyor. Kala kala insignia ve passat kaldi. Passat sadece 2.el piyasasindan dolayi tercih sebebi parasini haketmeyen bir arac.

• Golf tsi otomatik ve megane dizel otomatik bakıyorum, iyi fiyat alan varmı. Birde takası sormak istiyorum, elimdeki aracı takasa vermek mantiklimi yoksa illa dışarda satmaya mi çalışsam

• İnsignia dizel otomatik şu an 100 bin tl altındaki fiyatıyla fırsat aracı gibi gözüküyor. 120'den 100'indirip, yeni kasanın da 140 dan giriş yapacağını düşününce 2 yıl sonra 110'a satarım diye düşündürüyor.

Ama insginia'nın yeni kasası bu;

https://www.youtube.com/watch?v=w0awPz6DD3M

Araç evrim geçirecek neredeyse. Bir de 1.6 160 bg ZF şanzımanla gelirse eski kasa aşırı ağır tork konvertörlü insignia elde patlayabilir.

Yoksa şu anki kasasıyla ben de düşünüyorum 100K'lara adaptif cruise control ve süspansiyonlu, bose'li bir insigna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DrMobile kullanıcısına yanıt
    Doğuş oto maslak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

İnsignia dizel otomatik şu an 100 bin tl altındaki fiyatıyla fırsat aracı gibi gözüküyor. 120'den 100'indirip, yeni kasanın da 140 dan giriş yapacağını düşününce 2 yıl sonra 110'a satarım diye düşündürüyor.

Ama insginia'nın yeni kasası bu;

https://www.youtube.com/watch?v=w0awPz6DD3M

Araç evrim geçirecek neredeyse. Bir de 1.6 160 bg ZF şanzımanla gelirse eski kasa aşırı ağır tork konvertörlü insignia elde patlayabilir.

Yoksa şu anki kasasıyla ben de düşünüyorum 100K'lara adaptif cruise control ve süspansiyonlu, bose'li bir insigna.

Daha çirkinini görmemiştim.

2 yıl sonra bir opeli 110.000e satmak biraz hayal.

• DrMobile kullanıcısına yanıt
    Evet hayaller ve hayatlar demek istedim ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ratt

Premium donanım

hangi bayiden aldınız fiyatı?
  • accountmanager A kullanıcısına yanıt
    Trabzon vardallar geçen hafta aldım fiyati
    İkinci elde 92-93 civarına gidiyor sıfır almanın mantigi yok bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hard_hacker -- 27 Eylül 2016; 9:57:36 >
  • gidakontrol G kullanıcısına yanıt
    Takas ile rahat satabileceginiz fiyat arasinda %5 oynar genelde. Daha da artabilir ama %10 uda gecmez.

Satarken ilandan sonra arayan ve fiyat veren ilk 3 kisiden birine satin. Beklemek daha iyi sonuc vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 27 Eylül 2016; 10:05:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Takas ile rahat satabileceginiz fiyat arasinda %5 oynar genelde. Daha da artabilir ama %10 uda gecmez.

Satarken ilandan sonra arayan ve fiyat veren ilk 3 kisiden birine satin. Beklemek daha iyi sonuc vermiyor.

bence ilk müşteriye satın ilk müşteri genelde takip eden sürekli bakan müşteridir istediğiniz fiyata çok uzak değilse hiç beklemeyin .dolar yapip 2 hafta beklesen zaten aynı paraya geliyor.

ben ev satarken ilk müşteri 190 verdi ben 200 diyordum 195 e de bırakmadım bıraksam belki oda alacaktı. 2 ay bekledim 190 a gitti yine.
  • Arkadaşlar takasda vermeyin vicdansızca fiyat veriyorlar. Bence aceleniz varsa piyasanın normal fiyatını yada bi tık altını yazsanız anında satarsınız malum sitede. Ben 2011 polo comfortline 39.000 km de olan aracımı gelen ilk müşteriye sattım . Düşünün şehir dışında olduğum için ilanı verdim 1 hafta sonra geleceğim, ona göre randevu verdim millete. İlk gelen müşteri geldi, expertiz'e soktu. Adam aldı arabayı. Bayi 38,500 fiyat verdi, Galeri 39-40 dedi. Şehir dışında ki galericilerden 42 ye çıkan bile oldu. 43,850 ye koyduğum aracı 43 bine sattım gitti. Aklımdaki rakam 43,5 dı ve satacağımı biliyordum. Ama uğraşmak istemedim, İlk gelen müşteriye verdim. Bende yeni sıfır araç aldım dün. Ama sattığım aracında maşallahı vardı hep servis bakımlıydı. Hiçbir şeyi yoktu.
  • yakın zamanda leon 1.6 tdi style için fiyat alan olduysa, bildirirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

bence ilk müşteriye satın ilk müşteri genelde takip eden sürekli bakan müşteridir istediğiniz fiyata çok uzak değilse hiç beklemeyin .dolar yapip 2 hafta beklesen zaten aynı paraya geliyor.

ben ev satarken ilk müşteri 190 verdi ben 200 diyordum 195 e de bırakmadım bıraksam belki oda alacaktı. 2 ay bekledim 190 a gitti yine.

Katiliyorum. Ilk 3 musteriden genelde ilki en iyi fiyati veriyor ve dediginiz gibi takip eden ve piyasayi bilen kisi ilk ariyor. 2 ev, 5 arac sattim. Ufak tefek esyalarinda ilaninda bu durum hic degismedi. Ilkine satip parayi degerlendirmek daha mantikli.

• Arkadaşlar Skoda Sperb hakkında fiyat alan varmıdır. Active yada bir üstü paket, benzinli.
  • Cerato yine fiyat alındı konya bayi
    82000 tık para istiyor...
    Araba harika bu arada fanatiklik yapmıyorum ama octavia dan çok daha iyi malzeme kalitesi düşük ayrıca ilk defa bu kadar uzun mesafede ve arabayı hoor kullandırtan bir bayii gördük arkadaşımla...
    120 ile ani fren yaptırdılar elimizi direksiyondan bıraktık bir gram yoldan ve şeritten çıkmadı...
    300 tork diyor tork çok hissedilir değil...
    Kısaca bu fiyata en iyi araba

• bmw 3.20i ed 40.yıl izmir özgörkey de telefonda trafik sigortası dahil 167.400 fiyat alındı, dip rakam olduğu Tr nin hiç biyerinde daha düşük fiyat alınamayacağı söylendi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

Cerato yine fiyat alındı konya bayi
    82000 tık para istiyor...
    Araba harika bu arada fanatiklik yapmıyorum ama octavia dan çok daha iyi malzeme kalitesi düşük ayrıca ilk defa bu kadar uzun mesafede ve arabayı hoor kullandırtan bir bayii gördük arkadaşımla...
    120 ile ani fren yaptırdılar elimizi direksiyondan bıraktık bir gram yoldan ve şeritten çıkmadı...
    300 tork diyor tork çok hissedilir değil...
    Kısaca bu fiyata en iyi araba

Hyundai/Kia grubunun guc degerleri ilginctir hep. Bir gun vw emisyon skandali gibi hyundai/kia nin guc degelerinde kandirmaca varmis diye haberler cikarsa sasirmam.

Otoderginin 0-100 testleri var. Katalog degerinden iyi olanda var, kotu olanda.

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.