Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pirim yapsın diye piyasada zibil gibi olan araç ve modellerini almaktansa herkeste olmayan alırken ucuz ama bol donanımlı satarken ucuz giden araç her zaman tercihimdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesela?

• skoda super b 1.6 tdı comfort dsg için
    157.100 aykan
    157.500 maslak
    158.500 yağcı otomotiv verdi
    alt vergi dilimine giren araçlar heryerde bitmiş.
  • BlueNight2 kullanıcısına yanıt
    En son Eylül gibi 122.5e satıldığını hatırlıyorum dip fiyat olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEREROKA

Lpg li mi? Değilse lpg lş nekadar biliyormusunuz?

Alıntıları Göster
    Hangi bayi? Başka civic elegance eco fiyat alan var mı? 2017 model varsa o da olur.

• T_Box T kullanıcısına yanıt
    2017 4.500 km tungestren gri cam tavan 125k satarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sincax S kullanıcısına yanıt
    Bana da lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlueNight2 kullanıcısına yanıt
    Bunu alacağıma bayi bayi arar 2017 Style alırım. Comfortlar alt vergi dilimi için mantıklı.

• 2017 style yok hiç bir bayide

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Hocam baktım ama göremedim 125 teklifi ? Ben bugün 133.500 teklif aldım golf 1.0 dsg highline cam tavan metalik gri

• Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    dövize %1-2 ancak faiz var zaten.
    saysanız da çok bir şey değişmez.
  • Hsnyksr H kullanıcısına yanıt
    İst acarlar da vardı beyaz 125 e satılmadıysa

• Kendime.cıvıc hb eşime jazz almayı ciddi düşünüyoruz. Uygun olarak bu araçlara karar verdik yanlış bir kararmı? iki araç yaklaşık 220 bin tl

• Dün itibari ile Skoda Superb 1.6 TDİ DSG şanzuman Prestige Paket, Şeker Beyazı renk araç aldım. Standart Prestige donanıma ek olarak; adaptif hız sabitleme, ön bölge frenleme asistanı, şerit takip asistanı, kör nokta bilgi asistanı, akıllı far asistanı ve panoramik sunroof opsiyonları bulunuyor. Araç bildiğiniz üzere tam deri döşeme ile geliyor.

Aracı anahtar teslim 208500 TL fiyata aldım. 40 bin TL 1 yıl %0 faiz avantajı kullandım. Orijinal kauçuk paspasları ve bagaj havuzunu hediye olarak verdiler.
  • PUNCTUM kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın, fiyatlar çok değişik bir yere geldi. Hayırlısı olsun artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Güle güle kullanın, fiyatlar çok değişik bir yere geldi. Hayırlısı olsun artık.
    Fiyatlar maalesef inanılmaz yüksek. Ama Türkiye şartlarında fazla alternatifiniz yok. Fiyatlar hep bir yerlere gidiyor :)

Aslına bakarsanız, önceki aylarda/yıllarda da hep benzer şeyler söylenmiş. "Fiyatlar uçtu", "artık araç alınmaz", "döviz nereye gidiyor", vb. serzenişler. Ama durum hep daha da kötüye doğru evrilmiş. Evet, aldığım araç gerçekten ucuz değil ama bu fayda/masraf oranında pek seçeneğiniz de kalmıyor. Zamanla hep fiyatlar kabulleniliyor ve sonra yine benzer serzenişlerde bulunuluyor. Eminim birkaç ay sonra benim aldığım aracın ne kadar da ucuz kaldığını tartışıyor olacağız :)

Teşekkürler...
  • Japon almaya karar verdiyseniz Honda olmaz ise geriye Toyota kalır. İkisi arasında karar vermeniz lazım. Benzinli otomatik Corolla ve yine benzinli otomatik Yaris donanımlı olduğunu da kabul edersek 190 bin TL civarı tutar.
  • Bu vesile ile ''Araç Duruyor mu?'' Sorularına Toptan Cevap vermiş olayım...
    2017'Modellerden Kalan Son -9- Araç

Corsa 1,4 90Hp otomatik Essentia: 74.000TL

Astra HB 1,4 150hp Otomatik Enjoy (Still Paketli):94.500TL (Noter Satışlı olacak!)
    Astra HB 1,4 150hp Otomatik Opc (GPP'li) 110.000TL (Noter Satışlı olacak!)
    Astra HB 1,4 150hp Otomatik Dynamic (GPP'li) 105.000TL (Noter Satışlı olacak!)
    Astra HB 1,6 136hp Dizel Otomatik Enjoy: 99.000TL (Noter Satışlı Olacak!)
    Astra HB 1,6 136hp Dizel Otomatik Excellence: 120.000TL (Noter Satışlı Olacak!)

Astra Sedan 1,6 136HP Dizel Otomatik Sport (Stil Paketli): 118.000TL (Noter Satışlı Olacak!)

Mokka 1,6 136HP Dizel Otomatik Excellence: 124.900TL

Insignia 1,5 165HP Benzinli Otomatik Enjoy: 132,000TL

Bu araçların Tümü 2017 model olup Muğla/Fethiye Opel Bayi'den Hemen Teslim araçlardır.
    ''Noter Satışlı Olacak'' demek Araç Bayi üzerine fatura edilmiş olup Devri Noterden verilecek demektir.
    Bir başka deyişle 30 nisan 2018 den itibaren 0 km ikinci el araç oldular

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNCTUM

Dün itibari ile Skoda Superb 1.6 TDİ DSG şanzuman Prestige Paket, Şeker Beyazı renk araç aldım. Standart Prestige donanıma ek olarak; adaptif hız sabitleme, ön bölge frenleme asistanı, şerit takip asistanı, kör nokta bilgi asistanı, akıllı far asistanı ve panoramik sunroof opsiyonları bulunuyor. Araç bildiğiniz üzere tam deri döşeme ile geliyor.

Aracı anahtar teslim 208500 TL fiyata aldım. 40 bin TL 1 yıl %0 faiz avantajı kullandım. Orijinal kauçuk paspasları ve bagaj havuzunu hediye olarak verdiler.
    hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin güzel araç.

Ama skoda için 210000 tl para vermek bence çok mantıklı bir hareket olmamış. Onun yerıne 2. el sıfıra yakın donanımlı 1.6 c180, 1.4 TSI A4 ya da 3-4 serisi bir BMW tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNCTUM

Dün itibari ile Skoda Superb 1.6 TDİ DSG şanzuman Prestige Paket, Şeker Beyazı renk araç aldım. Standart Prestige donanıma ek olarak; adaptif hız sabitleme, ön bölge frenleme asistanı, şerit takip asistanı, kör nokta bilgi asistanı, akıllı far asistanı ve panoramik sunroof opsiyonları bulunuyor. Araç bildiğiniz üzere tam deri döşeme ile geliyor.

Bugün itibariyle liste fiyatı:
    1.6 TDI CR 120 PS DSG Prestige 198.400 TL
    Metalik Renk3-5(Sedan & Combi) 926 TL
    Elektrikli Açılabilir Panaromik Cam Tavan3-5(Sedan) 3.654 TL
    Toplam: 202.980 TL
    Diğer opsiyonların fiyatı yazılmamış.
    https://www.dogusoto.com.tr/skoda-superb-prestige-16-tdi-120-ps-dsg-ad123
    Şurada aynı opsiyonlarla 217.950 TL fiyatlandırılmış.
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• 
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.