Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13751376137713781379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Astra HB 1,6 136hp Dizel Otomatik Excellence: 120.000TL (Noter Satışlı Olacak!)

Araç rengi ve bu araçta sunroof varmıdır ? Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler...

Diğer yandan Superb yerine önerdiğiniz ikinci el c180, A4 veya 3 serisi BMW gibi örnekler hem donanım, hem hacim hem de sınıf olarak maalesef geride kalıyorlar. Bir de bu kadar yüksek rakamlara bu sınıflarda 2. el araç almayı ben pek uygun bulmuyorum.

200 Bin TL ve üzeri rakamlar ilk bakışta her ne kadar yüksek görünse de (ki ben de bu kaygıyı yaşadım), gerçekten piyasaya araç almak için çıktığınızda sonunda makul görünmeye başlıyor :) VW Passat Highline birkaç ek opsiyon ile 245 Bin TL fiyat verdiler ki, benim aldığım Superb'in donanımı çok daha iyi. Bu paraya alacağınız örneğin A4 hem benzinli hem de bomboş bir araç, vs.

Tabii tüm bunlar hep beklenti ve talep meselesi. Her görüş önemlidir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

Bu mesaj silindi.
    Sahibinden e bir bakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer alacağı vergi levhası yani şirket üstüne 2 adet aracı varsa evet indirim var. Bu durumda filo üzerine araç alabilir.Filo alımlarında sıfır faiz kampanyası yok. Bireysel alımlarda C-HR,Yaris ve Auris için 17 bin TL'ye kadar sıfır faiz, 30 bin TL'ye kadar %1 ve altı kredi kampanyası var. 2500 TL veya 4 bin TL gibi bir rakam tutuyor kredi faizi. Web sitesinde detayı yazıyor.
  • Aganta374 kullanıcısına yanıt
    1.6 136 Astra dizel otomatik excelance

Araç rengi nedir.opsiyon olarak ne var üzerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: fr4m3

1.6 136 Astra dizel otomatik excelance

Araç rengi nedir.opsiyon olarak ne var üzerinde
    Aracımız, Şarap Kırmızı standart Excellence donanımdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aganta374 -- 16 Mayıs 2018; 11:18:19 >
  • 2018 Polo 1.0 TSI Comfortline Manuel 79.900 TL kampanyalı fiyat yazıyor, belki çok az daha inebilirler.

Listesi 92 bin TL.

Doğuş Esenyurt.
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    Arkadaş 79.500'e aldı 1 ay olmadı henüz. Ama günlük bile zam gelir hal alacak otomobiller bu gidişle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

2018 Polo 1.0 TSI Comfortline Manuel 79.900 TL kampanyalı fiyat yazıyor, belki çok az daha inebilirler.

Listesi 92 bin TL.

Doğuş Esenyurt.
    Otomatik için fiyat alan var mı?

• Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Highline 1.0 dsg 95 bin tl sanırım .

Herkes için aynı durum söz konusu. 6 ay önce 110binden aldığım sıfır superb dizel 140bin oldu. Simdi olsa 140bin kesinlikle vermem gücüm isterki yetsin yine o paraları vermem. Döviz kurundaki oynamalar piyasayı altüst etti. Eldeki araçlara iyi sahip çıkmak gerekiyor ister ucuz ister pahalı farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oasis99 -- 16 Mayıs 2018; 22:0:6 >
    Ağustos ayında 96'ya aldığım araç. Şimdi 140 lira. Benim maaşıma bu kadar zam gelmedi. Ne olacak halimiz bilemiyorum.

• Fırsat aracı varmı arkadaşlar? 1-2 sene önce a3'lerde iyi indirim vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0B46CB32A

Bu mesaj silindi.
    Daha henüz araç piyasasını araştırdığım için aldığım net teklifleri yazayım o halde...

Renault Megan Sedan 2018 model Icon 1.5 dci edc opak renk
    + sürüş paketi+longscreen paket+kontrol paketi+head up display+18 inch jant+eller serbest bagaj sistemi+yedek lastik
    Toplam fiyat 170.054.99 TL (05.05.2018) Mais Ankara

VW Passat 1.6 TDİ 120 PS Highline pirit gümüş renk
    + R line iç paket/dış paket+nappa deri+19 inch Verona jant+panoramik cam tavan
    Toplam 245000 TL (13.05.2018) Doğuş Çankaya Ankara

Opel Insignia Grand Sport 1.6 dizel Exclusive paket istediğiniz renk
    Standart donanım ek paket yok
    Toplam 232000 TL (13.05.2018) Opal Ankara

Aldığım Superb'i biliyorsunuz zaten...

• İbiza yada polo(dsg) hakkında fiyat alan var mı? İlk arabam olacak yardımcı olursanız sevinirim, bilgim sıfır.

• Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    2017 Martta 124950 TL 'ye A3 SEDAN DİZEL DESIGN sıfır almıştım. Şimdi 160 dan aşağı yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

İbiza yada polo(dsg) hakkında fiyat alan var mı? İlk arabam olacak yardımcı olursanız sevinirim, bilgim sıfır.
    ankarada doğuş tan polo 1.2 tsi dsg comfort için 89.300 tl fiyat aldı bi arkadasım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: getbusy06

ankarada doğuş tan polo 1.2 tsi dsg comfort için 89.300 tl fiyat aldı bi arkadasım.

Alıntıları Göster
    Ben de şimdi erelden 1.0-tsi-comfortline-dsg için fiyat aldım 92bin. Fiyatlar uçmuş resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 17 Mayıs 2018; 12:20:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: getbusy06

Alıntıları Göster
    1.2 tsi var mi eski kasa ozaman

• Bundan birkaç ay sonra geriye dönüp okuduğumuzda, şimdi uçmuş dediğimiz fiyatlar hepimize çok makul görünecek :)

Hep öyle olmuştur...:)
  • 
Sayfa: önceki 13751376137713781379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.