Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stornado

quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Orijinalden alıntı: debian.tr

Polo 1.0 Highline DSG 2017 için 87.5'dan farklı bir fiyat teklifi alan var mıdır?

87500 kirmizi highline+teknoloji paket kapora yatirdim..

hocam teknoloji paketli de dsg varmı 87500e

Teknoloji pakette ekstra ne var hocam bizim bir arkadas paketsiz highline 85 e aldi bugun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    Göral 301 1.6 dizel allure + dokunmatik ekran + geri görüş kamerası + jant 67 ye bırakıyor.
  • Seat Ibıza 1.0 75 hplik motorla sunulan referance donanımlı araçlar satıştan kalkmış .

Ayrıca 1.0 75 hplik style donanımda indirime gidilmiş liste fiyatı 63.600 kampanyalı .

• sizce alınabilecek sıfır en ucuz otomatik araç hangisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkmy

Suzuki baleno için güzel teklifler var arkadaşlar . Suzuki bayilerini aramanizi tavsiye ederim . araç otomatik hem LPG uyumlu ve az yakıyor fp aracı araç almak isteyenler fiyat alabilirler

İki bayiye sordum. Bana liste fiyatını verdiler. Siz hangi bayiden ne kadar fiyat aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

quote:

Orijinalden alıntı: cenkmy

Suzuki baleno için güzel teklifler var arkadaşlar . Suzuki bayilerini aramanizi tavsiye ederim . araç otomatik hem LPG uyumlu ve az yakıyor fp aracı araç almak isteyenler fiyat alabilirler

İki bayiye sordum. Bana liste fiyatını verdiler. Siz hangi bayiden ne kadar fiyat aldınız?

Aykon 75 dedi bana bugün.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizlik007

sizce alınabilecek sıfır en ucuz otomatik araç hangisi ?

Sandero veya i10

• professionaldreamer P kullanıcısına yanıt
    geçen aralıkta otomatik benzinli kampanyalı 54-55 civariydi. öyle bir arabanın nesine güvenerek 75 diyorlar ki sanki yok satıyor. hiç bir özelliğide yok. ayıp valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Ratt

geçen aralıkta otomatik benzinli kampanyalı 54-55 civariydi. öyle bir arabanın nesine güvenerek 75 diyorlar ki sanki yok satıyor. hiç bir özelliğide yok. ayıp valla

Şaşırmışlar satma ihtimalleri hiç yok. Ne yapıcaklar acaba ellerindeki araçları ?

• Qhasqai 1.5 dizel visia ya da tekna fiyatı alan var mı son zamanlarda?

• quote:

Orijinalden alıntı: professionaldreamer

quote:

Şaşırmışlar satma ihtimalleri hiç yok. Ne yapıcaklar acaba ellerindeki araçları ?

Hindistan üretimi Baleno'lar Swift'in neredeyse 1 yıldır gelemediği bu yıl aslında iyi bir pazar payı elde edebilirdi. Yaris fiyatına kimse almaz Baleno'yu, zaten satış rakamları da ortada. Doğan grubun otomobil işinde daha çok ekmek yemesi lazım.
    Suzuki markasına gerçekten üzülüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Toyota Corolla 1.33 Life 65.900₺ ye alındı.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

quote:

quote:

Hindistan üretimi Baleno'lar Swift'in neredeyse 1 yıldır gelemediği bu yıl aslında iyi bir pazar payı elde edebilirdi. Yaris fiyatına kimse almaz Baleno'yu, zaten satış rakamları da ortada. Doğan grubun otomobil işinde daha çok ekmek yemesi lazım.
    Suzuki markasına gerçekten üzülüyorum.

Suzuki'den geliyorum, başka bir ile gittim sırf bunun için. 1000 TL daha inmedikleri için almadım. Ben satıcı olsam 1000 TL'ye bakmazdım. Tok satıcı modundalar. Kendileri bilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knopix2626 -- 28 Aralık 2017; 0:21:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Orijinalden alıntı: stornado

quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Orijinalden alıntı: debian.tr

Polo 1.0 Highline DSG 2017 için 87.5'dan farklı bir fiyat teklifi alan var mıdır?

87500 kirmizi highline+teknoloji paket kapora yatirdim..

hocam teknoloji paketli de dsg varmı 87500e

Teknoloji pakette ekstra ne var hocam bizim bir arkadas paketsiz highline 85 e aldi bugun

Adaptif Hız Sabitleyici ve Hız Sınırlayıcı
    Geri görüş kamerası
    Kör nokta uyarı sistemi "Blind Spot Detection"
    Yaya Algılama Sistemi
    Ön bölge asistanı "Front Assist" (Şehir içi acil fren desteği ile)

ilaveten Katlanır yan aynalar... sanırım ortalama 5000 lıra maliyeti var..

Arkadaşınız iyi fiyat almış..

• Bir kaç reno bayiisini aradım .. Megane 1.2 otomatik hb touchcrome araca 98 bin fiyat verdiler .. Yaklaşık bir ay önce 94.750 TL fiyat almıştım, bodykitli ve gg kameralı bir araca ..

tv lerde 7000 TL ye varan indirimler diyorlar ancak bana telefondan verdikleri teklif bu .. Ayrıca bursa fabrikada bu araç yok diyorlar ..
  • abilerim sıfır elantra benzinli manuel fiyat alan oldu mu acaba. iki ay içerisinde 10 bin lira zamlanmış maalesef duyunca şok oldum sizden fiyat alayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdusselamp -- 27 Aralık 2017; 21:57:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_

Bir kaç reno bayiisini aradım .. Megane 1.2 otomatik hb touchcrome araca 98 bin fiyat verdiler .. Yaklaşık bir ay önce 94.750 TL fiyat almıştım, bodykitli ve gg kameralı bir araca ..

tv lerde 7000 TL ye varan indirimler diyorlar ancak bana telefondan verdikleri teklif bu .. Ayrıca bursa fabrikada bu araç yok diyorlar ..

Touchcrome lar komple kaldırılıyor. 2018de yok. Bu arada liste fiyatı zaten 97.850 nasıl 98 teklif veriyorlar hayret. Metalik boya yedek lastikle 99.5 civarı yapar. Hiç indirim yapmamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman1987 -- 27 Aralık 2017; 22:9:27 >
  • quote:

quote:

yakınım orda çalışıyor ve araçlar ellerinde kalmıyor,suzukiciler kapışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_

Bir kaç reno bayiisini aradım .. Megane 1.2 otomatik hb touchcrome araca 98 bin fiyat verdiler .. Yaklaşık bir ay önce 94.750 TL fiyat almıştım, bodykitli ve gg kameralı bir araca ..

Güzel indirim yapmışlar

• Ambiance 1.0 Sce 75 bg Liste fiyatı 48.950 TL

İndirim olur mu sizce?

Bu arabadan düşük fiyata 0 araç göremedim. 2001 model 1.4 cliomu satıp bu aracı almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.