K

Yüzbaşı
25 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
quote:

Orijinalden alıntı: kulekule

Merhabalar arkadaşlar . Laptopum için şu linkteki ramları almayı düşünüyorum . Sizce nasıl ? Kullanmış olan var mı ? Birde bu ramların muadili olup daha ucuz f/p ürünü var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

ben 2*4GB olanını kullanıyorum. 15 ocakta Hepsiburadadan 184 TL'ye almıştım, canavar gibi, tavsiye ederim.
2011'in son aylarında 4 adet lassa snoways era kar lastiği aldım. ilk günlerde kuru zeminde araç kayma yaptı, kaza atlattım, çevremden gören arkadaşlarım var. ilerleyen günlerde ıslak, sulu karlı,karlı ve buzlu her türlü yol şartında aracın kaymasına neden olan bu lastiklerden rahatsız oldum ancak kış şartları zorlu olduğundan lastikleri garantiye göndermeyi erteledim. yaz lastiklerimi takınca kayan lastikleri garantiye gönderdim. 'her türlü yol şartında kayıyor' ibaresi ile incelemeye gönderilen lastikler için 'yapılan testlerde emsallerinden bir farkı olmadığı anlaşılmıştır' gibi bir cevap verildi. müşteri memnuniyeti kavramı içerisinde hiçbir iade, değişim v.b. gibi öneriler sunulmadı. 'lastiğimiz bu, birşey yapamayız' anlamına gelen görüşmelerden bir sonuç alamadım. kısacası yerli malı olsun, paramız yurt dışına kaçmasın gibi düşüncelerle lassa kış lastiği alacaklar bu durumu bilerek başka markaya yönelsin!
geçen sonbahar organize olunup kış lastiği alındığı gibi, bu aralar yaz veya 4 mevsim lastik almaya niyetli arkadaşlara yardımcı olunsun.
ankara'dan kış lastiği alan arkadaşların önerdiği lastikçiyi kaç kez telefonla aramama rağmen bir türlü fiyat verecek arkadaş telefona çıkmadığı için, mecburen eskişehirden lassa snoways era lastik aldım. yaz lastiklerim 6 yaşını doldurduğundan yeni lastik alacağım. hem marka model, hem de fiyat bilgisi gerekli olacaktır. birkaç arkadaş şimdiden araştırmaya başladık, buradaki fiyatlar biraz yüksek, bi ankara bi istanbul gibi olmuyor. ayrıca birebir kullanıcısından yorum almak seçim yapmakta çok faydalı oluyor.
kısaca niyeti olup arştırmayı seven arkadaşlar önayak olurlarsa ve kullanan fikir verirse doğru lastiği uygun fiyata ve olursa da toptan alsak nasıl olur?
mini bir anket koysak;
lastik markası-modeli-fiyatı-yorum gibi
ilk bilgi benden gelsin
lastik markası-modeli-fiyatı-yorum
continental-modeline bakmadım-eski lastiklerim-sert bir lastik, konforundan şikayetçiyim, fabrika çıkışı 6 yıl 30000 km'dir üzerindeymiş doğru düzgün erimemiş bile!
2001 brava'mı yeni sattım.
yerine şehiriçi kısa km'ler kullanımım olduğu için öncelikle benzinli (lpg'yi ben takacağım), lpg ye sorunsuz uyumlu
güvenliği yüksek, bagajı ve iç mekanı geniş, az yakan bir araç arıyorum
mpv tarzı araçlar öncelikli, nissan note, seat altea, ford c-max, renault scenic olabilir.
alternatif düşüncelerinizi bekliyorum
cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
1991 nissan sunny
2001 brava sx
2006 nissan note 1,4 tekna
Dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanıyorum!!!
(ARACIMIN ARKASINA DA AYNEN YAZDIM)
1991 nissan sunny,
2001 brava sx,
2006 nissan note 1,4 tekna,
2012 hyundai ix20 dizel
Dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanıyorum!!! (Aracımın arkasına da aynen yazdım)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 656
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.808 (Bu ay: 53)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 146 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.