Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: debian.tr

Polo 1.0 Highline DSG 2017 için 87.5'dan farklı bir fiyat teklifi alan var mıdır?

87500 kirmizi highline+teknoloji paket kapora yatirdim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the block

Peki hocam arabanin performansi nasil sizce 1.4 almaya degermi, bi eksiklik hissettinizmi?

Performans konusu göreceli. Benim beklentilerimi karşılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: the block

İyi fiyata almissiniz. Bende jantlari sonradan takmayi düşünüyorum. İyi gunlerde kullanmaniz dileğiyle.

Teşekkür ederim. Jantların ebatında bir değişiklik yapmadan standart olanı aldım. Jant kapaklı gözüme iyi gözükmüyordu

• opel corsa 1.4 otomatik teklifi alan varmı? Arkadaşa alacağız o essentia istiyor bense enjoy al diyorum 3 bin lira farkla. essentia 66 bin civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: drhakanoz

opel corsa 1.4 otomatik teklifi alan varmı? Arkadaşa alacağız o essentia istiyor bense enjoy al diyorum 3 bin lira farkla. essentia 66 bin civarı

69 a aldık enjoy 1.4 otomatik saten gri corsa

• Duster 1.5 dizel otomatik 88.900

Duster 1.5 dizel manuel 86.500 beyaz 4*2 fiyatları Alanya bayiinden verdiler bu fiyatı nasıl sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: kanokano

Duster 1.5 dizel otomatik 88.900

Duster 1.5 dizel manuel 86.500 beyaz 4*2 fiyatları Alanya bayiinden verdiler bu fiyatı nasıl sizce

10bin km'de 73.500 Duster 1.5 Lauren paket sıfırını mi almak mantıklı 10bindekini mi

• nyagiz N kullanıcısına yanıt
    46 bine dacia sandero 1.0 75 bg benzinli sıfır araç alabiliniyor hocam

• Duster donanımları hakkında bilgim yok fakat 7 8 binliraya kadar sıfır tercih edilmeli diye düşünüyorum. Yanı aynı donanımdaki aracın sıfırı 88 bin 2. Eli 80 bin ise sıfır alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

Duster donanımları hakkında bilgim yok fakat 7 8 binliraya kadar sıfır tercih edilmeli diye düşünüyorum. Yanı aynı donanımdaki aracın sıfırı 88 bin 2. Eli 80 bin ise sıfır alınır.

Bu biraz da markalara gore degisiyor.reno grubu hyundai toplu satis vs ile ikinci el fiyatina 0 km verebiliyor vw grubunda piyasa şişirilmiş oldugu icin hemen hemen yuzde 5 oynuyor fiyatlar.megan icon 120 bin liste fiyati varken bir arkadas 0 ayarinda 95e almisti mesela.sanmiyorum satanin da zarar ettigini filo vs ise %25e yakin indirimlerle aliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Orijinalden alıntı: debian.tr

Polo 1.0 Highline DSG 2017 için 87.5'dan farklı bir fiyat teklifi alan var mıdır?

87500 kirmizi highline+teknoloji paket kapora yatirdim..

hocam teknoloji paketli de dsg varmı 87500e
  • skoda superb 1.4 style dsg için fiyat alan oldumu
  • Bir arkadaşım Yeni Polo 1.0 75 PS Manuel Trendline 61.000TL Ankara Eskihisar'dan aldı.Bilginize

Ellerinde daha kalmış olabilir bilgi için arayabilirsiniz.

0312 328 90 10
  • kickergls K kullanıcısına yanıt
    137.800 tl idi 10 gün önce.
  • kickergls K kullanıcısına yanıt
    Aynısının Tdi Manueli için duyan var mı?

• 24 Ekim'de Clio 1.2 75 Bg İcon aracımı liste fiyatı 71.850 iken 61.000 TL'ye Ankara'dan aldım. Yaklaşık 30-35 bayiden teklif-pazarlık yaparak bulduğum en uygun fiyattı. Diğerleri 64-65 bandındaydı. Tam 2 ay geçti şu anda liste 81.850.
  • Peugeot 3008 Dizel Otomatik Active yada Active Sport Pack Teklif alan var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandoer -- 27 Aralık 2017; 11:50:55 >
  • syseng S kullanıcısına yanıt
    hangi bayii bilgilendirirmisiniz
  • Suzuki baleno için güzel teklifler var arkadaşlar . Suzuki bayilerini aramanizi tavsiye ederim . araç otomatik hem LPG uyumlu ve az yakıyor fp aracı araç almak isteyenler fiyat alabilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 301 1.6 HDi Active için İstanbul Mepa'dan 62 bin tl civarı teklif almıştı bir arkadaşım fakat daha sonra almaktan vazgeçti, eğer bayinin elinde hala araç varsa bu fiyata alınır.

Liste fiyatı 85 bin tlden fazla görünüyor çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.