Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizel otm egea urban için beylikdüzü birmot 92 teklif verdi tek renk seçeneği için geçerli olduğunu söyledi bal köpüğü mü öyle bişey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bmw 318i sportline 201 bin tlye alındı
  • Abdusselamp A kullanıcısına yanıt
    En son zamdan once otomatik icin fiyat sormustum. Simdiki fiyatlari bilmiyorum ama Sahibinden'de 69 70 bine sifirlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: beybiger

quote:

Orijinalden alıntı: professionaldreamer

quote:

Orijinalden alıntı: Ratt

geçen aralıkta otomatik benzinli kampanyalı 54-55 civariydi. öyle bir arabanın nesine güvenerek 75 diyorlar ki sanki yok satıyor. hiç bir özelliğide yok. ayıp valla

Şaşırmışlar satma ihtimalleri hiç yok. Ne yapıcaklar acaba ellerindeki araçları ?

yakınım orda çalışıyor ve araçlar ellerinde kalmıyor,suzukiciler kapışıyor.

Kasım ayında 1 adet satmış. Kapanın elinde kalmış :)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trexin

En son zamdan once otomatik icin fiyat sormustum. Simdiki fiyatlari bilmiyorum ama Sahibinden'de 69 70 bine sifirlar var.

Abi cumaertesi gunu kayseri bayiine ugradigimda 75 bin manuel dediler. Daha indirimli bulan var mi diye merak etmistimm .Tesekkur ederim cevabiniz icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdusselamp -- 27 Aralık 2017; 23:44:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Ambiance 1.0 Sce 75 bg Liste fiyatı 48.950 TL

İndirim olur mu sizce?

Bu arabadan düşük fiyata 0 araç göremedim. 2001 model 1.4 cliomu satıp bu aracı almayı düşünüyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2016-model-renault-symbol-1.5-dci-90-lik-0-yeni-kasa-ledli-421655813/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kilicoglu-ndan-0-km-2017-volkswagen-polo-1.0-75-hp-trendline-494261493/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2017-cikisli-0-km-2016-fiat-egea-easy-plus-hb-512794944/detay

Yanlış anlamayın ama dacia alan adam motoru için alır. Sırf sıfır ve en ucuzu olsun diye alıyor iseniz en azından polo bakın. Veya dizel sümbül. Tabiki üstüne 7-8 koymanız gerekecek. 1.0 atmosferik 75 hp lik motordan yana sıkıntınız yoksa kesinlikle polo alınmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Orijinalden alıntı: stornado

quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Orijinalden alıntı: debian.tr

Polo 1.0 Highline DSG 2017 için 87.5'dan farklı bir fiyat teklifi alan var mıdır?

87500 kirmizi highline+teknoloji paket kapora yatirdim..

hocam teknoloji paketli de dsg varmı 87500e

Teknoloji pakette ekstra ne var hocam bizim bir arkadas paketsiz highline 85 e aldi bugun

Adaptif Hız Sabitleyici ve Hız Sınırlayıcı
    Geri görüş kamerası
    Kör nokta uyarı sistemi "Blind Spot Detection"
    Yaya Algılama Sistemi
    Ön bölge asistanı "Front Assist" (Şehir içi acil fren desteği ile)

ilaveten Katlanır yan aynalar... sanırım ortalama 5000 lıra maliyeti var..

Arkadaşınız iyi fiyat almış..

Bence bu yazdiklariniz dahil 87500 daha uygun ben olsam kesin tekno paket alirdim bu araca

• Sümbül az yaksın diyenler için çok mantıklı.54/55e bitirilir.90 lık diyor eğer öyleyse çok iyi.Bu fiyata sümbül varken Polo düşünmezdim.Trendin kalitesi yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Ambiance 1.0 Sce 75 bg Liste fiyatı 48.950 TL

İndirim olur mu sizce?

Bu arabadan düşük fiyata 0 araç göremedim. 2001 model 1.4 cliomu satıp bu aracı almayı düşünüyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2016-model-renault-symbol-1.5-dci-90-lik-0-yeni-kasa-ledli-421655813/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kilicoglu-ndan-0-km-2017-volkswagen-polo-1.0-75-hp-trendline-494261493/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2017-cikisli-0-km-2016-fiat-egea-easy-plus-hb-512794944/detay

Yanlış anlamayın ama dacia alan adam motoru için alır. Sırf sıfır ve en ucuzu olsun diye alıyor iseniz en azından polo bakın. Veya dizel sümbül. Tabiki üstüne 7-8 koymanız gerekecek. 1.0 atmosferik 75 hp lik motordan yana sıkıntınız yoksa kesinlikle polo alınmalı.

Hocam poloyu bende beğeniyorum almak isterim ama arada fiyat farkı çok . Param yetmiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Sümbül az yaksın diyenler için çok mantıklı.54/55e bitirilir.90 lık diyor eğer öyleyse çok iyi.Bu fiyata sümbül varken Polo düşünmezdim.Trendin kalitesi yok maalesef

Şirkete iş için şahsımın kullanacağı araba bakıyorum. 2.el araba temiz bulmak çok çok zor oldu. 1.85 boyunda sümbüle sığabilsem yeterli olacak ama

Bu yüzden fluence bakıyorum. Hatta bir ara temiz corollada bakayım dedim 1.33 lüklerden. Onlarda maalesef motoru bana gelmez. Bu ülkede sıfır veya 2.el araba almak çok zorlaştı.

• ririii kullanıcısına yanıt
    Polo için bayileri tek tek arayın derim. 51.000’e alan vardı sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Hocam ekim sonu kasım başı gibi listesi 47 iken 45 bine aldık beyaz rengi, ayrıca 12bin tl 12 ay sıfır faiz kullanmıştık. Sanırım sıfır faiz kampanyası yine var. Eğer alacak olursanız iletişime geçelim size de fiyat alim bayi tanıdık çünkü

• commandoer kullanıcısına yanıt
    Kayseri İnciroğlu 164,200 Dizel Otomatik Active SportBack
  • MTV zammı ile ilgili kafama takılan bir nokta var. Çeşitli kaynaklara ve bayilere sorduğumda çelişkili cevaplar aldım. Konu ile ilgili kesin bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Aracın değerine göre mtvnin belirlendiği sistemden kaçmak için aracın faturasının 2017de kesilmesi yeterli mi? Yoksa tescilinin de 2017de mi yapılması gerekir?

Bazı arkadaşlar tescil ve faturayı aynı işlem olarak varsaymıç o yüzden kafam karıştı. Şu an aracın faturasını kestirdik, tescilini bekletiyoruz Ocak’ta tekrar mtv ödememek adına fakat bu durumda yeni sisteme mi dahil olacağız eski sisteme mi?

• Hangi bayi hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

quote:

Orijinalden alıntı: professionaldreamer

quote:

Orijinalden alıntı: Ratt

geçen aralıkta otomatik benzinli kampanyalı 54-55 civariydi. öyle bir arabanın nesine güvenerek 75 diyorlar ki sanki yok satıyor. hiç bir özelliğide yok. ayıp valla

Şaşırmışlar satma ihtimalleri hiç yok. Ne yapıcaklar acaba ellerindeki araçları ?

Hindistan üretimi Baleno'lar Swift'in neredeyse 1 yıldır gelemediği bu yıl aslında iyi bir pazar payı elde edebilirdi. Yaris fiyatına kimse almaz Baleno'yu, zaten satış rakamları da ortada. Doğan grubun otomobil işinde daha çok ekmek yemesi lazım.
    Suzuki markasına gerçekten üzülüyorum.

Suzuki'den geliyorum, başka bir ile gittim sırf bunun için. 1000 TL daha inmedikleri için almadım. Ben satıcı olsam 1000 TL'ye bakmazdım. Tok satıcı modundalar. Kendileri bilir...

vitaranın giriş donanım ve motorlu aracını sordum.
    liste 90.900, kredili alımda 87.900, peşin alımda 84.900 tl ye indiler.
    ancak bayilerdeki çalışanların ilgisizliği insanı alımdan soğutuyor.
    izmit bayisinin önündeki araçlar kir ve pas içinde bakan bile yok.
    manuel soruyorum elinde otomatik olduğu için otomatik verelim diye illa yorum katıyorlar.

• holgermeins H kullanıcısına yanıt
    önemli olan tescil tarihi. 2018 de tescil edilirse yeni sisteme göre vergiye tabi olursunuz. ocak mtv yi bayi öder.
    2017 de tescil edilirse eski sisteme dahil olursunuz. Aralık mtv yi bayi öder, ocak size kalır.
    Hesabınızı yapın hangisi avantajlı ise ona göre bir tercih yapın.
    Motor hacmi yüksekse 2017 de tescil edilmesi daha avantajlı gibi sanki.
  • kickergls K kullanıcısına yanıt
    Uçmuşlar hocam

• Teşekkürler. Benim aldığım araç için Ocak tescili durumunda 5 Yıldan sonra zarar etmeye başlıyorum, yılda 129₺. 10 senelik kullanımda 645₺ bir zarar var. Öte yandan 647₺yi Ocakta peşin olarak ödemem gerekmeyecek, 5 seneye yaymış olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holgermeins -- 28 Aralık 2017; 8:45:41 >
  • Dün Kayseri galerilerde gezdiğim araçların fiyatları

Kayseri-İnciroğlu Peugeot
     SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA
     SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA

Kayseri-Skoda İncar
     SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA

Kayseri Toyota Aksoy

Kayseri Ford Ünal
     SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA

Kayseri Kia İncar

Kayseri Honda İnciroğlu

Kayseri Opel İnciroğlu---Araç Grandland X-

Kayseri Nissan ---Araç Qashqai-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickergls -- 28 Aralık 2017; 9:3:5 >

• 
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.