Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
660
Favori
3.258.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FourierSeries

quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

quote:

Orijinalden alıntı: spxln

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Şehir içi 6 litre yakan benzinli araç olur ama anadolu şehirlerinde falan kullanmak lazım, yada büyük şehirlerde çevreyolu gibi yerlerde. Trafiğe girildiği zaman tüketim artar çünkü. Şu piyasada en uygun dizel otomatik c segmenti araç da egea.

Ben araç göstergelerine pek inanmıyorum hocam. Forumlarda bazen görüyorum 1.0 motor 6 litre 5 litre vs de aynı aracı kullanan diğer arkadaş da 8,5-9,5 yazmış tutup o araçlardan bana gelmesi ihtimali pek sempatik durmuyor. O yüzden dediğim gibi dizel otomatik C segmenti bakıyorum. Megane kiralamıştım 400 km falan kullandım 5 litre gösteritordu ama onda da farkli şikayetleri olan kullanıcılar gördüm. Focus için başta çok iyi sonra laçkalaşıyor diyenler var Astranin fabrika verisi zaten 6,5 :) Octavia dizel için fazla bilgim yok ama onun da fabrika verilerinden uzak olduğunu okudum. O yüzden kullanan arkadaşlar önerir mi tüm bu saydıklarımı servis fiyat şişirir mi vs bi danışalım dedim

Zaten aracinin yakit tuketimi konusunu acanlar kendini tatmin etmek icon aciyor genelde.siz firmalarin yayinladigi ortalama degerleri sehirdisi, verilen sehirdisi degeri×2 yi de sehirici olarak dusunursen surprizle karsilasmazsiniz.

Hocam ne yaptınız x2 Gerçi bu tüketim biraz sürüş tarzına ve lastiklere, havaya falan da bağlı ama 2 kat biraz fazla olmuş. Mesela benim arabanın karma fabrika verisi 5.3 lt, şu ana kadar hiçbir zaman 6.5 lt'yi geçmedi karma tüketim o da kış lastikleri ile ve tasarruf yapmak için de çok kasmıyorum ama çok sert de kullanmıyorum. Yaz lastikleri ile 6.0 lt'ye düşer.

+2lt demek istenmiştir.

• ferman1987 kullanıcısına yanıt
    Ben 1.6 superb.tdi active manueli 8 kasimda metalik renk dahil 110bine aldim. Ekim basinda 103bine biraktilarsa 1 ayda 7bin tl.zam gelmis.

Arac piyasada yoktu pazarlik sansim yoktu gelecek vardi ve zamlarda eli kulagindaydi.

Aslinda 1-2 bayide olsa 107-108bin tl.gibi alinabilirdi. Bayiler kimsede olnadigini bilince firsatcilik yapip liste fiyatindan satiyorlar. Simdi ayni arac indirimli 124.600tl. Ben.aldiktan sonra superb dizele 2 haftada 14bin zam.geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrvolkan kullanıcısına yanıt
    O muhabbet zaten sacmaydi. Aracin tr'ye giris fiyatlarinda manuel.ile otomatik arasinda ortalama1000tl.fark oluyor. Otv kdv derken makas aciliyor 100binlik aracta fark 10bin tl ye kadar cikiyor. Ben gecen ay 110bine 1.6 superb tdi.active manuel aldim. Simdi ayni manuel arac 124bin tl. Manuel.kullanmayi seviyorum.ve otomatik sanziman yolda birakirmi endisesi tasimiyorum. Bozulunca cok masrafli yolda birakmasida cabasi..

• quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın lakin ben sipariş vermedim, bazı konularda tam emin olamadığım ve daha aracımı satılığa koymadığım için biraz daha bekleyeceğim mecburen.

Eksik olmayın, daha iyileri sizlerin olsun inşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasis99

Ben 1.6 superb.tdi active manueli 8 kasimda metalik renk dahil 110bine aldim. Ekim basinda 103bine biraktilarsa 1 ayda 7bin tl.zam gelmis.

Arac piyasada yoktu pazarlik sansim yoktu gelecek vardi ve zamlarda eli kulagindaydi.

Aslinda 1-2 bayide olsa 107-108bin tl.gibi alinabilirdi. Bayiler kimsede olnadigini bilince firsatcilik yapip liste fiyatindan satiyorlar. Simdi ayni arac indirimli 124.600tl. Ben.aldiktan sonra superb dizele 2 haftada 14bin zam.geldi.

Bu kadar artacağını bilsem bende alırdım. 2. Eldede manueli yok 3 4 tane ilan var onlarda 110 bin civarı yazmışlar. Genelde d segmentinde otomatikler çok satıyor. Dsg artı hız sabitleyiciyle beraberde 117 bin fiyat almıştım. Onunda liste fiyatı 140bin. Bence araba talebide ev gibi bi anda duracak.Ev çok prim taptığımdan ihtiyacı olan olmayan durumu olan olmayan yatırım için aldı. Şimdide araba için aynı durum geçerli .Şu anki fiyatlar ortalama gelirli bi ailenin limitlerine ulaştı bence. 2018 modeller daha pahalı olacağından ve vergisi fazla olacağından 2.ele yönelen çok olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: spxln

Arkadaşlar baktım 1000 kusur sayfa olmuş, ben 0 araç düşünüyorum. Dizel otomatik C segmenti. Daha doğrusu yakıt konusuna önem veriyorum gerçekten az yakan benzinli (fabrika verisi değil kullanıcı ölçümü 6 l gibi olan) araç önerisi olursa o da makbül. Kendim baktığımda focus, octavia, astra sedan, megane ağır toplar gibi. A3 sedan da güzel ama çok tuzlu malüm:) Ne varsa saydım gibi oldu ama ilk kez 0 araç bakıyorum. Fanatizmi bi kenara kim neyi neden önerir neden önermez? Audinin ve skodanın 1.0 benzinli versiyonunu uzun süreli kullanan var mıdır? Araç değiştirme işini çok kafa ütüleyen birşey geliyor alıp bineyim istiyorum

Öncelik sıralamam :) Sorunsuzluk, Yakıt tüketimi, konfor, tasarım, araç fiyatı

az yakan istiyorsan 1.0 tsi alacaksın. ankara şehir içi 6.0 suan yazın daha dusuktu kısın lastıkler falan 6.0 cıvarında gezıyorum.

• spxln S kullanıcısına yanıt
    Bu dediğin kriterlerde ve benzinli araç varsa ben de istiyorum ve mümkünse otomatik ve C sınıfı olsun.

• Sayın Opel Arden Otomotiv,
    15.000 EURO değerinde bir araç, gümrükten girdiğinde Euro 4,70 TL idi. Aradan bir ay geçti, müşteri bu aracı alırken Euro 4,50'ye düştü.
    Şimdi bu aracın değeri neye göre hesaplanıyor? Faturası gümrükten girdiği güne göre mi, müşteriye satıldığı güne göre mi kesiliyor?
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 5 Aralık 2017; 9:45:56 >
  • euronun 5 kuruş artışında hemen ortalama 2-3 bin zam yapan seat acaba 2 günde euro 15 kuruş düştü 6-9 bin arası indirim yapacak mı hiç zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Sayın Opel Arden Otomotiv,
    15.000 EURO değerinde bir araç, gümrükten girdiğinde Euro 4,70 TL idi. Aradan bir ay geçti, müşteri bu aracı alırken Euro 4,50'ye düştü.
    Şimdi bu aracın değeri neye göre hesaplanıyor? Faturası gümrükten girdiği güne göre mi, müşteriye satıldığı güne göre mi kesiliyor?
    Saygılar.

cevap gelirse faydalı bir bilgi olur
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    imzamdaki Golf'ü 3 sene önce almıştım. Satış temsimcil geçen ay telefonla aradı "nasıl memnunmusunuz, geçen sürede arayamadım sizi kusura bakmayın" diye devam etti. Bayram değil seyran değil düşünürken jeton düştü sonradan. Yeni araçları satmak için yoklama yapmaya başlamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cauchy33

euronun 5 kuruş artışında hemen ortalama 2-3 bin zam yapan seat acaba 2 günde euro 15 kuruş düştü 6-9 bin arası indirim yapacak mı hiç zannetmiyorum.

aynısını skoda da yaptı 2 günde bir zam yaparak
  • Arkadaşlar babamın %91 engelli raporu var. Acaba taşıt kredisi ile araç alabilir miyiz ? Kanser olduğu için vermeyebilirler diye düşünüyorum ama kendisi çok istiyor. Bu isteğini yerine getirmek için ancak kredi ile araç alımı yapabilirim. Benim aracı takasa vereceğim, üstüne kredi çekeceğim.
  • 5kuruş EURO çıkınca zam çakanlar pardon fiyat güncelleyenler iki günde 13 kuruş düşen EURO sonrası indirimi yaptı mı ?

Eyvallah EURO olması gerektiğinden çok yüksek, doğru vergiler aşırı fazla lakin bayilerin kar marjını hiç küçümsemeyin. Sadece vag grubu değil alayı çakal bunların
  • Bu aralık kampanyaları ne zaman başlar bekleye bekleye fiyatlar uçtu kampanyalarda yok denecek kadar az bu gidişle alamadan ocak gelicek mtv yicez :S
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    biz bayiler olarak merkeze bir şey diyemiyoruz ne yazık ki, bize gelen fiyatları euro ile hesaplamıyoruz, merkez direk olarak kdv dahil fatura kesip gönderiyor. opel tarafında böyle oluyor işler. birde paylaştıkları fiyat listeleri var tl olarak geliyor onun üzerinden hesaplama yapıyoruz.

fiyat ne zaman netleşiyor derseniz,gümrükten gecip faturası kesildikden sonra netleşiyor.

yani siz aracın sipariş formunu imzaladınız arac 2 ay sonra geldi 2 ay sonra ki kampanya ve fiyattan aracı alıyoruz fiyat sabitleme ne yazık ki olmuyor
  • Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt
    NEW ASTRA DYNM 1.4 150HP MT6 89,000 tl benzinli düz vites

NEW ASTRA DYNM 1.6 136HP M6S&S 17" Alloy 106,000 tl DİZEL düz vites
  • Merhaba, 26/10/2017 tarihinde Seat Leon 1.2 TSI STYLE ADV.PACK manuel araç aldım. 85700 TL ye mal oldu.

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bayiler sattıkları aracın MTV yi genelde son gün mü ödüyor?
  • Merhaba Arkadaşlar, konuyu biraz geç fark ettim. 26/10/2017 tarihinde Seat Leon 1.2 TSI STYLE Advanced Paket Manuel Vites aracımı 85.700 TL ye satın aldım. Herkesin aracı hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.