Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.569
Cevap
656
Favori
3.260.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle iyi fiyat, kaçırmayın derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila24

Gerek kalmadi astra sedan edition 63000'e plus paketlisi 64500e alindi

Nerden aldınız hocam bende düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Satışlar geçen sene kasım ayına göre yaklaşık 20 bin adet düşmüş 95700-75900

Volkswagen bayisindeydim geçen ay sinek avlıyordu dediğimde bazı arkadaşlar özelden saydırmıştı bana onlara da kapak olsun Allah'tan filo satışları var yoksa tüm firmalar perişan halde ki müstehak hepsine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Ripper

118i pure plus: 141000
    118i joy plus : 147000

bugün alınan bayi fiyatları.

malum sitede 2. el fiyatları hala joyplus'ın 0'ının 137bin oluşuna göre yazılmış, oralardan alınabilir onlar da yükseltmeden.

3-5 güne kalmaz yeni fiyatları görüp yükseltirler.
  • Arkadaşlar baktım 1000 kusur sayfa olmuş, ben 0 araç düşünüyorum. Dizel otomatik C segmenti. Daha doğrusu yakıt konusuna önem veriyorum gerçekten az yakan benzinli (fabrika verisi değil kullanıcı ölçümü 6 l gibi olan) araç önerisi olursa o da makbül. Kendim baktığımda focus, octavia, astra sedan, megane ağır toplar gibi. A3 sedan da güzel ama çok tuzlu malüm:) Ne varsa saydım gibi oldu ama ilk kez 0 araç bakıyorum. Fanatizmi bi kenara kim neyi neden önerir neden önermez? Audinin ve skodanın 1.0 benzinli versiyonunu uzun süreli kullanan var mıdır? Araç değiştirme işini çok kafa ütüleyen birşey geliyor alıp bineyim istiyorum

Öncelik sıralamam :) Sorunsuzluk, Yakıt tüketimi, konfor, tasarım, araç fiyatı
  • Arkadaş bunlar ne kadar saçmasapan fiyatlar üstünde doğru düzgün donanım olmayan 1.0 Motor A3 140 bin küsür, ya hu 30-40 Bin Km lerde A4 hatta A6 lar var 150-200 bandı içerisinde, ki bu araçlar 2.0LT Dizel. yahu nekadar kozmopolit saçmasapan bir piyasa oldu çıktı burası

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• spxln S kullanıcısına yanıt
    Şehir içi 6 litre yakan benzinli araç olur ama anadolu şehirlerinde falan kullanmak lazım, yada büyük şehirlerde çevreyolu gibi yerlerde. Trafiğe girildiği zaman tüketim artar çünkü. Şu piyasada en uygun dizel otomatik c segmenti araç da egea.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Şehir içi 6 litre yakan benzinli araç olur ama anadolu şehirlerinde falan kullanmak lazım, yada büyük şehirlerde çevreyolu gibi yerlerde. Trafiğe girildiği zaman tüketim artar çünkü. Şu piyasada en uygun dizel otomatik c segmenti araç da egea.

Ben araç göstergelerine pek inanmıyorum hocam. Forumlarda bazen görüyorum 1.0 motor 6 litre 5 litre vs de aynı aracı kullanan diğer arkadaş da 8,5-9,5 yazmış tutup o araçlardan bana gelmesi ihtimali pek sempatik durmuyor. O yüzden dediğim gibi dizel otomatik C segmenti bakıyorum. Megane kiralamıştım 400 km falan kullandım 5 litre gösteritordu ama onda da farkli şikayetleri olan kullanıcılar gördüm. Focus için başta çok iyi sonra laçkalaşıyor diyenler var Astranin fabrika verisi zaten 6,5 :) Octavia dizel için fazla bilgim yok ama onun da fabrika verilerinden uzak olduğunu okudum. O yüzden kullanan arkadaşlar önerir mi tüm bu saydıklarımı servis fiyat şişirir mi vs bi danışalım dedim

• spxln S kullanıcısına yanıt
    Burdan fazla tavsiye gelmez, hem de konu dağılır. Otomobil genelde konu açın bence.

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    Lastikcide birşeyler isterse onada biraz bahşiş versin hocam, es geçmeyelim lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: spxln

quote:

Ben araç göstergelerine pek inanmıyorum hocam. Forumlarda bazen görüyorum 1.0 motor 6 litre 5 litre vs de aynı aracı kullanan diğer arkadaş da 8,5-9,5 yazmış tutup o araçlardan bana gelmesi ihtimali pek sempatik durmuyor. O yüzden dediğim gibi dizel otomatik C segmenti bakıyorum. Megane kiralamıştım 400 km falan kullandım 5 litre gösteritordu ama onda da farkli şikayetleri olan kullanıcılar gördüm. Focus için başta çok iyi sonra laçkalaşıyor diyenler var Astranin fabrika verisi zaten 6,5 :) Octavia dizel için fazla bilgim yok ama onun da fabrika verilerinden uzak olduğunu okudum. O yüzden kullanan arkadaşlar önerir mi tüm bu saydıklarımı servis fiyat şişirir mi vs bi danışalım dedim

Zaten aracinin yakit tuketimi konusunu acanlar kendini tatmin etmek icon aciyor genelde.siz firmalarin yayinladigi ortalama degerleri sehirdisi, verilen sehirdisi degeri×2 yi de sehirici olarak dusunursen surprizle karsilasmazsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Peugeot KDV kampanyası ne kadar indirim sağlıyor bilen var mı?

2008 düşünüyorum mesela. Fiyat alan var mı?
  • EnginAKB E kullanıcısına yanıt
    Her ulkede tutan arac var tutmayan arac var bizde ne yazikki o sistem ilginc isliyor.Audi’de A3’un 2. El piyasasi Audinin hic bir modelinde yok ne ilginctir ki.Ozellikle sedan acayip tutuluyor.

• Bir ay kadar önce105.000-110.000 TL aralığında A3 sedan satılıyordu. Hatta o sırada kredi kampanyası da vardı diye biliyorum. Acaba bu A3 sedanlardan kalmış mıdır bayilerde? Bilgisi olan var ve paylaşabilir ise sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eylcn

Bir ay kadar önce105.000-110.000 TL aralığında A3 sedan satılıyordu. Hatta o sırada kredi kampanyası da vardı diye biliyorum. Acaba bu A3 sedanlardan kalmış mıdır bayilerde? Bilgisi olan var ve paylaşabilir ise sevinirim.

Mümkün değil galeriler dahil suyunu çektirdiler, Doğuş pazarlama konusunda çok profesyonel hocam, allem kullem ediyor araç stoklarını eritiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylcn

Bir ay kadar önce105.000-110.000 TL aralığında A3 sedan satılıyordu. Hatta o sırada kredi kampanyası da vardı diye biliyorum. Acaba bu A3 sedanlardan kalmış mıdır bayilerde? Bilgisi olan var ve paylaşabilir ise sevinirim.

Kredi kampanyası yoktu. O hazirandaydı. Ekim başında 104.800 sportback 108.600 sedan veriyorlardı. Para çıkışmadığı için alamadım. O ara her renk sportback vardı. Sedanıda gemide gelenlerden opsiyonlayıp 2 hafta sonraya gün veriyorlardı. Superb 1.6 tdi manuel active ide 103 liraya bırakmışlardı. Şu anki fiyatlara bakınca arada 10 15 bin lira oynuyor şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman1987 -- 4 Aralık 2017; 23:36:51 >
  • eylcn E kullanıcısına yanıt
    Kredi kampanyasi yoktu.Suan birakin 110’u sedanlar 122 125 bin oldu ve hala bir tane arac yok mart 2018’e gun veriyorlar ki %60lik dilimde gelicegini soylediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

quote:

quote:

Zaten aracinin yakit tuketimi konusunu acanlar kendini tatmin etmek icon aciyor genelde.siz firmalarin yayinladigi ortalama degerleri sehirdisi, verilen sehirdisi degeri×2 yi de sehirici olarak dusunursen surprizle karsilasmazsiniz.

Hocam ne yaptınız x2 Gerçi bu tüketim biraz sürüş tarzına ve lastiklere, havaya falan da bağlı ama 2 kat biraz fazla olmuş. Mesela benim arabanın karma fabrika verisi 5.3 lt, şu ana kadar hiçbir zaman 6.5 lt'yi geçmedi karma tüketim o da kış lastikleri ile ve tasarruf yapmak için de çok kasmıyorum ama çok sert de kullanmıyorum. Yaz lastikleri ile 6.0 lt'ye düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

quote:

quote:

Hocam ne yaptınız x2 Gerçi bu tüketim biraz sürüş tarzına ve lastiklere, havaya falan da bağlı ama 2 kat biraz fazla olmuş. Mesela benim arabanın karma fabrika verisi 5.3 lt, şu ana kadar hiçbir zaman 6.5 lt'yi geçmedi karma tüketim o da kış lastikleri ile ve tasarruf yapmak için de çok kasmıyorum ama çok sert de kullanmıyorum. Yaz lastikleri ile 6.0 lt'ye düşer.

+2lt demek istenmiştir.

• 
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.