Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Skoda Octavia Sport" donanım fiyat alan varmı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Bir arkadaşımıza ötv indirimli

Tiguan 1.6 tdi comfortline cam tavan elektrikli bagaj ile beraber 97750 ye aldık

Altur dan

Ovv fiyata bak, tüm modellerde ÖTV indirimi yapıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatlili06

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: La Patrie

Bana göre piyasada şuan iki f/p ürününden biri olan 1.2 Octavia'ya zam gelmiş. 72900 liste fiyatı olmuş. MTV avantajı, yakıt ekonomisi, iç hacim genişliği, malzeme kalitesi vs. Bu fiyatlara en alınası araç bence.

bana göre piyasanın f/p ürünleri cerato ve elantra. 1.6 130 beygir yardır yardır giden mis gibi motor, lpgyle de 30 kuruşu geçmeyecek bir yakıt ekonomisi hem de c sınıfı. 1.2 fındık kadar 86 beygirlik motora binmekten daha iyidir.

2 aydın cerato kullanıyorum . İstanbul’da 7 litre yakıyor lpg’siz Ve hala 70 bin altı bir fiyata alınıyor. Emin ol hiç pişman değilim cerato aldığım için.

Hocam sitesinde 9-9,5 yazıyor?
    2017 lerde mi yakıt tüketimi artmış?
    5-6 defa full leyip km alınan benzin fiyatı hesaplaması ile mi söylüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: JoSeePh

quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Bir arkadaşımıza ötv indirimli

Tiguan 1.6 tdi comfortline cam tavan elektrikli bagaj ile beraber 97750 ye aldık

Altur dan

Ovv fiyata bak, tüm modellerde ÖTV indirimi yapıyorlar mı?

%90 ve üzeri ağır engelli raporunuz var ise evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

80 tl max sifir onerilerinize acigim. cok sayfa gezdim full muhabbete dondugu icin sorma geregi duyuyorum.

1.0 tsi octavia ya da leon derim. al kullan ne LPG derdin olur ne de performans sıkıntın
  • Merhaba tekrar rahatsiz ediyorum kusura bakmayin. 200 bg astra icin fiyat verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 golf comfortline dsg

109 bin tl..

• quote:

Orijinalden alıntı: uludag34

"Skoda Octavia Sport" donanım fiyat alan varmı arkadaşlar.

Geçen ay sormuştum, liste fiyatından hiç inmediklerini söylediler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler eksi de veya diger forumlarda srekli ww grubu dsg sansıman yuzunden aracını yakma seviyesine gelen adamlar varken hala neden ww
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

quote:

Orijinalden alıntı: polatlili06

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: La Patrie

Bana göre piyasada şuan iki f/p ürününden biri olan 1.2 Octavia'ya zam gelmiş. 72900 liste fiyatı olmuş. MTV avantajı, yakıt ekonomisi, iç hacim genişliği, malzeme kalitesi vs. Bu fiyatlara en alınası araç bence.

bana göre piyasanın f/p ürünleri cerato ve elantra. 1.6 130 beygir yardır yardır giden mis gibi motor, lpgyle de 30 kuruşu geçmeyecek bir yakıt ekonomisi hem de c sınıfı. 1.2 fındık kadar 86 beygirlik motora binmekten daha iyidir.

2 aydın cerato kullanıyorum . İstanbul’da 7 litre yakıyor lpg’siz Ve hala 70 bin altı bir fiyata alınıyor. Emin ol hiç pişman değilim cerato aldığım için.

Hocam sitesinde 9-9,5 yazıyor?
    2017 lerde mi yakıt tüketimi artmış?
    5-6 defa full leyip km alınan benzin fiyatı hesaplaması ile mi söylüyorsunuz?

Hocam benim araç da 2017. Sakin kullanımda fabrika verilerinden daha az rakamlar ortaya çıkıyor ki benim de en çok şaşırdığım durum bu oldu. Evet dediğiniz gibi ölçtüm tüketimi .

• engelli indirimi 70 den 90 a çıkmış , eşi kore gazisi ve kızı yüzde 40 engelli bir yakınımızda sormuş faydalanmamıyormuş,,

http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/otv-indirimini-cok-gorduler-2056466/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 21 Ekim 2017; 14:48:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

67 bin liste fiyatı edition plus 65 verirler sanırım. Opel ci arkadaş vardı. Bende temmuzda aldım 62 bine aldım. Memnunum. Corolla çok boş 1.33 yüksek vergi diliminde aralarında ciddi yakıt farkı Yok gibi (1.33 auris kullandım) tek artısı corolla nın 6 vites olması

Corollanin nesi cok bos acaba ?

2017 model astralarda ne yokus kalkis destegi var ne usb girisi var. Corolla bunun yaninda cok bos nasil oluyor merak ettim.

• ecay kullanıcısına yanıt
    corolla ile kıyaslayabilecegimiz astra sedan edition paketimiz var ki yine motor 1.6 ve hız sabitleyici ekstrası var 62,500 tl ye bırakabiliyoruz
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    kasım sonu gibi gelmesini bekledigimiz

OPC Line Sport 1.6 Benzinli 200HP Active Select Start&Stop+gelişmiş park pilotu ile birlikte 108,000 tl
  • deniz_86 kullanıcısına yanıt
    Ortalama fabrika verisi 6.6
    yanılmıyorsam baya bir sakin kullanıyorsunuz.
  • Mini cooper countryman 136 hp benzinli otomatik 124.800 tl.

Bütün mini bayileri bu fiyatı veriyor. Bir üst paketi ötv dilimine takıldığı için alınabilir tek paket en baz paketi.
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Merhaba arac otomatik mi acaba?

• Arkadaşlar iyi forumlar,

Aralıkta araç almayı düşünüyorum. Çevremdekiler yeni yıl gelmeden al, sonra zamlanır diyorlar.

İkinci el alıcaksam, 50 bin TL yi aşmadan clio 4, 2013-2014 dizel, 50 bin km öncesi icon paketlere bakıyordum ama çevremdekiler o para clio ya verilmez diyorlar.

Bunun dışında buraya baktığımda, liste fiyatlarından iyi indirimler alındığındığını gördüm sıfır araçlar için. Bu yüzden sizlerden de destek almak istedim. 60 bin liraya sıfır araç düşünebilirim ki çevremdeki mühendis arkadaşlarım, genelde işe başladıktan sonra sıfır araç alıyorlar ikinci ele kıyasla.

Yeni kasa ibiza yı 65 bin liste fiyatını 60 bine alırım diyorum. Yeni gelen fiestayı da beğendim keza otosan da çalışan birçok arkadaşım var. Onlara tanınan %8-9 civarı indirimden de faydalanabilirim gibi duruyor.

Dediğim gibi sıfır için 60 bin zorlayabilirim, ikinci el olacaksa 50 bin max diyorum. Bunun dışında % 25 peşin olacak, kalanını kredi ile halletmeyi düşünüyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• İbiza 1.0 ecotsi Style daki kampanya sona ermiş.Liste fiyatı tekrar 64 bin olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soru Bankası

Arkadaşlar iyi forumlar,

Aralıkta araç almayı düşünüyorum. Çevremdekiler yeni yıl gelmeden al, sonra zamlanır diyorlar.

İkinci el alıcaksam, 50 bin TL yi aşmadan clio 4, 2013-2014 dizel, 50 bin km öncesi icon paketlere bakıyordum ama çevremdekiler o para clio ya verilmez diyorlar.

Bunun dışında buraya baktığımda, liste fiyatlarından iyi indirimler alındığındığını gördüm sıfır araçlar için. Bu yüzden sizlerden de destek almak istedim. 60 bin liraya sıfır araç düşünebilirim ki çevremdeki mühendis arkadaşlarım, genelde işe başladıktan sonra sıfır araç alıyorlar ikinci ele kıyasla.

Yeni kasa ibiza yı 65 bin liste fiyatını 60 bine alırım diyorum. Yeni gelen fiestayı da beğendim keza otosan da çalışan birçok arkadaşım var. Onlara tanınan %8-9 civarı indirimden de faydalanabilirim gibi duruyor.

Dediğim gibi sıfır için 60 bin zorlayabilirim, ikinci el olacaksa 50 bin max diyorum. Bunun dışında % 25 peşin olacak, kalanını kredi ile halletmeyi düşünüyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

O çevredekiler her seyin en iyisini bilir. 2007 de sıfır clio aldım dizel 120 bin km biniyorum. Ne bir yerinde çürük ne başka sorun oldu. 11 senedir yağ filtreler ve triger kayışindan başka bir sey degistirmefim. (Lastik ve aküde değiştirdim).

Banada alırken çok alma diyen oldu.

• 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.