Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1058. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: polatlili06

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: La Patrie

Bana göre piyasada şuan iki f/p ürününden biri olan 1.2 Octavia'ya zam gelmiş. 72900 liste fiyatı olmuş. MTV avantajı, yakıt ekonomisi, iç hacim genişliği, malzeme kalitesi vs. Bu fiyatlara en alınası araç bence.

bana göre piyasanın f/p ürünleri cerato ve elantra. 1.6 130 beygir yardır yardır giden mis gibi motor, lpgyle de 30 kuruşu geçmeyecek bir yakıt ekonomisi hem de c sınıfı. 1.2 fındık kadar 86 beygirlik motora binmekten daha iyidir.

2 aydın cerato kullanıyorum . İstanbul’da 7 litre yakıyor lpg’siz Ve hala 70 bin altı bir fiyata alınıyor. Emin ol hiç pişman değilim cerato aldığım için.

120yle giderken kaç yakıyor hocam anlık tüketim?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

quote:

fiat egea hb 1.4 easy plus da 65.900 tl lik rakamıyla değerlendirilebilir.

ELANTRA 1.6 D-CVVT STYLE 68500 daha mantıklı bir tercih.

aynı paraya KİA CERATO daha da mantıklı bir tercih.

eski bir kia kullanıcısıyım, asla gidip kia'yı 0 almam. arabayı satarken neler çektiğimi bir ben bilirim.. arkadaşım hyundai'sini 2 haftada sattı, ben 3 ayda satamadım kendi arabamı. kia alacaksam 2.el alırım uzun yıllar binerim. 0 alıp yarın satamayacağım arabaya o kadar para bağlamam açıkçası.

Yüksek fiyattan satmaya kalkarsan öyle olur, sadece kia için değil tüm arabalarda fiyatı yüksek çekersen kimse almazhttps://forum.donanimhaber.com/static/forum/img/emoji/m11.gif

• quote:

quote:

quote:

quote:

eski bir kia kullanıcısıyım, asla gidip kia'yı 0 almam. arabayı satarken neler çektiğimi bir ben bilirim.. arkadaşım hyundai'sini 2 haftada sattı, ben 3 ayda satamadım kendi arabamı. kia alacaksam 2.el alırım uzun yıllar binerim. 0 alıp yarın satamayacağım arabaya o kadar para bağlamam açıkçası.

Yüksek fiyattan satmaya kalkarsan öyle olur, sadece kia için değil tüm arabalarda fiyatı yüksek çekersen kimse almaz

• quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

quote:

quote:

quote:

quote:

Yüksek fiyattan satmaya kalkarsan öyle olur, sadece kia için değil tüm arabalarda fiyatı yüksek çekersen kimse almaz

ne yüksek fiyatı kardeş? getz'i 25bine koy 1 haftada satarsın, rio'yu 20bine koy 3 ay beklersin benim gibi.

• Arkadaşlar babam için araç öneriniz var mı? Astra 1.6 düşünüyorduk onda da fiyatlar uçmuş 67 olmuş sanırım. Fiyat dışında güvenlik sorunsuzluk ve genişlik önemli.Donanım kısmı pek önemli değil(klima olsa yeter).Motor benzinli olabilir.Düz şanzıman olacak.Kriterlere göre araç önerecek var mı? Aklımızda 1.33 Life Corolla var bu araç için fiyat alan var mı?
  • 80 tl max sifir onerilerinize acigim. cok sayfa gezdim full muhabbete dondugu icin sorma geregi duyuyorum.
  • un momento kullanıcısına yanıt
    B sınıfı için 80 bin donanımlı otomatik benzinli ibiza.

Kıstası tam belirlersen tecrübeli ve bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olabilir.

Hatchback /Sedan

Benzin/dizel

Manuel/otomatik

B sınıfı/C sınıfı

Baz/orta/dolu

Eski kasa/yeni kasa

B sınıfı için çok seçenek olur. C den de iyi seçenek bulabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

80 tl max sifir onerilerinize acigim. cok sayfa gezdim full muhabbete dondugu icin sorma geregi duyuyorum.

Polo kasa degistiyor o yuzden eldekileri ucuza veriyorlar.otomatik benzinli bulamadim ama diger seceneklerden arac vardi galiba.

• quote:

quote:

quote:

Bana göre piyasada şuan iki f/p ürününden biri olan 1.2 Octavia'ya zam gelmiş. 72900 liste fiyatı olmuş. MTV avantajı, yakıt ekonomisi, iç hacim genişliği, malzeme kalitesi vs. Bu fiyatlara en alınası araç bence.

bana göre piyasanın f/p ürünleri cerato ve elantra. 1.6 130 beygir yardır yardır giden mis gibi motor, lpgyle de 30 kuruşu geçmeyecek bir yakıt ekonomisi hem de c sınıfı. 1.2 fındık kadar 86 beygirlik motora binmekten daha iyidir.

2 aydın cerato kullanıyorum . İstanbul’da 7 litre yakıyor lpg’siz Ve hala 70 bin altı bir fiyata alınıyor. Emin ol hiç pişman değilim cerato aldığım için.

Evet 65-70 bandında araç bakanlar bence düşük fiyat veren kia bayilerine cerato sormalı. Örnek oğuşlar...

• quote:

quote:

quote:

quote:

120yle giderken kaç yakıyor hocam anlık tüketim?

5.2 yakıyor hocam . İstanbul - Ankara ortalamam 5.1 105 km hız ile

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Arkadaşlar babam için araç öneriniz var mı? Astra 1.6 düşünüyorduk onda da fiyatlar uçmuş 67 olmuş sanırım. Fiyat dışında güvenlik sorunsuzluk ve genişlik önemli.Donanım kısmı pek önemli değil(klima olsa yeter).Motor benzinli olabilir.Düz şanzıman olacak.Kriterlere göre araç önerecek var mı? Aklımızda 1.33 Life Corolla var bu araç için fiyat alan var mı?

65 bin corolla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

B sınıfı için 80 bin donanımlı otomatik benzinli ibiza.

Kıstası tam belirlersen tecrübeli ve bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olabilir.

Hatchback /Sedan

Benzin/dizel

Manuel/otomatik

B sınıfı/C sınıfı

Baz/orta/dolu

Eski kasa/yeni kasa

B sınıfı için çok seçenek olur. C den de iyi seçenek bulabilirsin.

tek kriterim dizel ve olabildigince dusuk km.

gerisi farketmiyor hocam
  • karagoz07 kullanıcısına yanıt
    cerato yu bir haftada satmıştım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bu işler nasip kısmet. Ne Hyundai nin hemen satılma garantisi var nede kia nin. 2012 de sıfır i20 aldım 1.5 sene sonra satmaya niyetlendim ne çevremden ne de 1 aylık ilandan alıcısı çıkmadı. Sonrasında bayiden rio alırken takasa verdim. Şimdi istediğim aracı bulabilirsem ekim sonuna kadar aracim için sözleştiğim 2 kişi var. Bu işler nasip kısmet. Markaya bağlı durumlar değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Her marka aracın alıcısı vardır bana göre..Yeter ki fiyatınız piyasanın üstünde olmasın.2012 de 0 km aldığım rio sedani birkaç ay kullandıktan sonra ev almaya karar verip sattım.Yalniz 1750 tl eksiğine 1 -1,5 ay da sattım...Kia sportage mevcut aracım...Şöyle düşünün siz bir arabayı beğenip almayı düşünüyorsanız,sizin gibi o aracı beğenen birçok insan vardır...Mutlaka satılır.

2015 te sıfır focus almıştım...Beklentimin aksine daha geç elden çıkarabildim.

• Corsa 1.4 otomatik 60bin

• ecay kullanıcısına yanıt
    67 bin liste fiyatı edition plus 65 verirler sanırım. Opel ci arkadaş vardı. Bende temmuzda aldım 62 bine aldım. Memnunum. Corolla çok boş 1.33 yüksek vergi diliminde aralarında ciddi yakıt farkı Yok gibi (1.33 auris kullandım) tek artısı corolla nın 6 vites olması

• quote:

Orijinalden alıntı: herby

quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Bikmadiniz... kullanmadiginiz, sahibi olmadiginiz araclar hakkinda ahkâm kesmeye.

Su konudaki en doğru yorum...

✋ tesekkurler.

• Yakın zamanda 308 soran oldu mu internet fiyatları ile benzer mi geliyor teklifler?

• Bir arkadaşımıza ötv indirimli

Tiguan 1.6 tdi comfortline cam tavan elektrikli bagaj ile beraber 97750 ye aldık

Altur dan

• 
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.