Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (162. sayfa)

5 sn
288.949
Cevap
4.621
Favori
47.019.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İmkansız, şu an için 95 civarıdır diye tahmin ediyorum hurda teşvikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 58_transporter_58 kullanıcısına yanıt
    Şu anda 2018 allure ve zenith paketlerde 120hp bluehdi motor var. Kur artışından etkilenmeyen eski parti kalan araçları 91.000 e veriyorlar. İnternet sitesinde liste var 10-20 adet araç var.

Eğer 79.000 liraya 115hp 2017 model allure veriyorlarsa da çok iyi fiyat. Fakat ben aile için aldığımdan arkada bebek gideceğinden zenith paket olması şarttı arka havalandırmalardan dolayı.
  • 90 bin liraya stokta bulunan seat ibiza 1.0 dsg 115hp style paket alınırmı?

Liste mevcut fiyatı 119,9

Alternatif öneriniz nedir?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi say -- 16 Eylül 2018; 23:58:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Aydın SURTAŞ dan aldım. Ben alırken bir tane cosmic gri vardı. Ben şarap kırmızıyı Aldım astra hb 1.6 136 hp at exelence sr 2018 hurda indirimiyle 137 ye maloldu. Hurda araç onlardan.
    Ben 2017 Dynamic + sunroof bayramdan hemen önce 125bin TL ye aldım.

Benimkisi ama bayiden değil bi galeridendi.

Bir de sıfır değil 200km de idi. Ama sıfırdan farksızdı yani. 1 gün kullanılmıştı.

Ben iyi aldım diyordum ama siz çok daha iyi almışsınız.

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

• Arkadaşlar selam.

Benden uzakta bir bayiden güzel bir fiyat teklifi aldım. Bayi hurda işlemleri için araç da bulacak. Yalnız batının yaklaşımı kafama tam anlamıyla yatmış değil.

Şöyle ki; işlemlerin başlaması için önce paranın tamamını yollamam isteniyor. Ancak ben parayı tamamen yolladıktan sonra işlem başlıyor ve hurda, tescil başvuruları yapılıyor. Kapora veya paranın bir kısmını verme işine bayi kesinlikle yanaşmıyor.

Bu iş beni kıllandırdı. Çünkü bahane olarak bizim harcamalarımız olacak diyorlar. Harcamalarını önden karşılamayı da teklif ettik, ona da yanaşmadılar.

Normalde bu işler nasıl yürüyor? Farklı ilden hurda indirimi (hurda onlardan olacak şekilde) nasıl kullanılır? Bu işin jargonu nedir? Bilgi ve tecrübenizi aktarırsanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Arkadaşlar selam.

Benden uzakta bir bayiden güzel bir fiyat teklifi aldım. Bayi hurda işlemleri için araç da bulacak. Yalnız batının yaklaşımı kafama tam anlamıyla yatmış değil.

Şöyle ki; işlemlerin başlaması için önce paranın tamamını yollamam isteniyor. Ancak ben parayı tamamen yolladıktan sonra işlem başlıyor ve hurda, tescil başvuruları yapılıyor. Kapora veya paranın bir kısmını verme işine bayi kesinlikle yanaşmıyor.

Bu iş beni kıllandırdı. Çünkü bahane olarak bizim harcamalarımız olacak diyorlar. Harcamalarını önden karşılamayı da teklif ettik, ona da yanaşmadılar.

Normalde bu işler nasıl yürüyor? Farklı ilden hurda indirimi (hurda onlardan olacak şekilde) nasıl kullanılır? Bu işin jargonu nedir? Bilgi ve tecrübenizi aktarırsanız sevinirim.
    tescili yapılan sıfır aracın geri dönüşü yoktur . paranıj tamamını almadan kredi kullanıyorsanız kredinin onaylanıp bayinin hesabına geçmeden işlemleri başlatmaması normal. cayarsanız ya da parayı eksik yollarsanız adınıza tescil edilmiş aracı ne yapacaklar?

• Servis icin vw geldim dedim sifir fiyatlarini bakayim bakmaz olaydim

1.6 tdi higline passat full 275 bin

1.5 tsi arteon r donanim 335 bin

Fiyatlar ucmus

• quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Arkadaşlar selam.

Ben 2 ay önce araç aldım. Hurda için beş bin verdim araç için 2 bin verdim işlemler başladı. Teslim almadan iki gün önce paranın geri kalanını yolladım. Belli miktar kapora yollayın bu devirde kimseye güven olmaz

• ilteris_ kullanıcısına yanıt
    Hurda olmasa dahi şehir dışından araç alan tanıdıklarım paranın tamamını yatırmadan işlemleri başlattıklarını söylüyorlar. En son teslime yakın geri kalan miktarı yatırarak aracı teslim almışlar. Bu olay yeni mi çıktı? Yoksa yeni mi risk olmaya başladı?

• Son 2 ayda özellikle VW grubu araçlarda peşin parayla araç alan kişilerin paranın tamamını bayiye göndermeden işlemlere başlanılmadığını duydum ve gözlemledim, kendi şehrimdeki bayiden temmuz ayı sonunda araç aldım, ben de aynı şekilde paranın tamamını gönderdim bu şekilde işlemler başlatıldı.
  • MCErgun kullanıcısına yanıt
    Bizde paranın tamamını gönderdik. Sıkıntı olmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • insignia gs araç aldım ama herkes ben o fiyata jip alırdım naptın sen diyor siz ne düşünüyorsunuz
  • 2 hafta önce aldığımız aracı opsiyonlamak için 1000 TL ve hurda işlemleri için 10 bin TL yolladık. 3 gün sonra tescil işlemlerini tamamladılar. Tescilden 2 gün sonra kalan tutarın 10 bin TL eksiğini yollayıp aracı teslim aldık.

Kalan 10 bin TL'yi ise nakit vermemiz gerektiğini söylediler, teslimat günü nakit ayarlayamadigimiz için onu da teslimattan sonraki gün verdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnun1

insignia gs araç aldım ama herkes ben o fiyata jip alırdım naptın sen diyor siz ne düşünüyorsunuz

Jip (ya da SUV) olunca daha kaliteli araç olmuyor malesef. 3008 ya da x2 gibi istisnalar olabilir ama insignia ile benzer fiyata alabileceğiniz qashqai sizin aracınızdan daha kalitesiz olmak durumunda. Çünkü tabiri caizse "gideri var".

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mecnun1 M kullanıcısına yanıt
    çok iyi bir araba almışsınız, hiç bir suvumsu araba sizin arabanızın sürüş dinamiğini ve konforunu sunamaz güle güle kullanın.

• mecnun1 M kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun ne 3008 ne qq hiç biri sizin arabanızın ne kalite ne yalıtım ne de sürüş dinamiği ve konforu olarak yanına yaklaşabilir. En güzel tercihi yapmışsınız tebrik ederim.

Bir de eco elagance lpgli civic 130 teklif aldım fakat bir iki daha inerler diye düşünüyorum fakat ben hondaya karşı ön yargılı olduğum için almayı düşünmüyorum ihtiyacı olan bakabilir.

• İnatla toyota chr hybrid advanced arıyorum bulamıyorum :)
  • 130 bine focus dizel style manuel. Manisa

• MCErgun kullanıcısına yanıt
    Bende şehir dışından araç aldım, paranın hepsini yolladım işlemlere başladılar. Hatta evrakları bana tekrar yolladılar işlemleri noterde kendim tamamladım. Böyle bir talepte bulunmadım, açıkcası garip geldi. Alacaksanız ha 3 gün erken ha 3 gün geç olmuş ne farkeder. Koca bayi paranızı alıp kaçacak hali yok. Zaten işlem dediğiniz aracın gümrükten çıkan belgelerini alıp, fatura kesip, notere gitmek. İsteyen aynı gün yapar aracı size tescil eder.
  • Bulacağınız zannetmiyorum araç yok diye biliyorum. 1.2lt versiyonunda hala avantajlı fiyat yani 137 bin TL civarına hurda bayiden bulabilirsiniz.

Bu zamanda çoğu bayi şehir dışından müşteriye parayı peşin almadan uygun fiyatlı aracını satmaz. İçinize yatmadıysa almayın, ticaret karşılıklıdır sonuçta. Sonuçta siz para verip araç alıyorsanız karşı tarafta para bağlıyor araç alıyor. Ortada sözleşme yok, birşey yok ya cayarsanız ne olacak araç alımından?

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.