Şimdi Ara

SICAKTAN ERİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dayanılmaz sıcaklar bu ne yahu eridim resmen şu an evde çırılçıplağım .Normalde de sıcağı hiç sevmem kışın bile buzlu suyla duş alırım akşamları balkonda yatarım asla üstüme bişey almam, kışın bile sıcak hiçbişey yemem. Çay bile içmem. Suyun içine her zaman buz atarım. Karlı havada sadece gömlekle gezerim. Okul harici asla gündüz dışarı çıkmam.Yemekleri önce buzdolabına koyarım sonra yerim. Şuan kapı pencere açık ama esmiyor lanet olsun çok sıcak dayanamıyorum. Buzdolabındaki rafları kaldırıp içine mi girsem napsam ?

• Klima yok mu olum nerde yaşıyosun sen
  • Kutupa git kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1z1a1q

Kutupa git kardes

Valla yanlış yerde mi doğdum acaba diyorum. Beyaz buzullarda çıplak ayakarla koşmak istiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironist -- 25 Haziran 2012; 17:16:32 >
  • İstiyorsan dene bir gun.Adim attigin an ayagin yapisir cekincede bir bakmisin deri yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

Dayanılmaz sıcaklar bu ne yahu eridim resmen şu an evde çırılçıplağım .Normalde de sıcağı hiç sevmem kışın bile buzlu suyla duş alırım akşamları balkonda yatarım asla üstüme bişey almam, kışın bile sıcak hiçbişey yemem. Çay bile içmem. Suyun içine her zaman buz atarım. Karlı havada sadece gömlekle gezerim. Okul harici asla gündüz dışarı çıkmam.Yemekleri önce buzdolabına koyarım sonra yerim. Şuan kapı pencere açık ama esmiyor lanet olsun çok sıcak dayanamıyorum. Buzdolabındaki rafları kaldırıp içine mi girsem napsam ?

csb ise:Beni gördü beyler siz kaçındoğru söylüyorsanda

• 30Bin kadınla nasıl birlikte oldum.Dinle arkadaşım sende yapabilirsin.

quote:

Dayanılmaz sıcaklar bu ne yahu eridim resmen şu an evde çırılçıplağım .Normalde de sıcağı hiç sevmem kışın bile buzlu suyla duş alırım akşamları balkonda yatarım asla üstüme bişey almam, kışın bile sıcak hiçbişey yemem. Çay bile içmem. Suyun içine her zaman buz atarım. Karlı havada sadece gömlekle gezerim. Okul harici asla gündüz dışarı çıkmam.YeMekleri önce buzdolabına koyarım sonra yerim. Şuan kapı pencere açık ama esmiyor lanet olsun çok sıcak dayanamıyorum. Buzdolabındaki rafları kaldırıp içine mi girsem napsam ?
  • aga sinbo nun pervanesini aldık gayet güzel serinletiyor 3 derece ayarı var 4 5 metre ötene koyup kendine çevir püfür püfür fiyatı 50 yada 60 lira olması lazım. ss atarım istiyorsan.

quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

bu arada imzana bastım kahkahayı . fil aspirin muhabbeti.bende o sınava girmiştim dedim bu ne ya salladım yanlış çıktı o soruyu doğru yapan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Haziran 2012; 17:25:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukjack

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

Dayanılmaz sıcaklar bu ne yahu eridim resmen şu an evde çırılçıplağım .Normalde de sıcağı hiç sevmem kışın bile buzlu suyla duş alırım akşamları balkonda yatarım asla üstüme bişey almam, kışın bile sıcak hiçbişey yemem. Çay bile içmem. Suyun içine her zaman buz atarım. Karlı havada sadece gömlekle gezerim. Okul harici asla gündüz dışarı çıkmam.Yemekleri önce buzdolabına koyarım sonra yerim. Şuan kapı pencere açık ama esmiyor lanet olsun çok sıcak dayanamıyorum. Buzdolabındaki rafları kaldırıp içine mi girsem napsam ?

csb ise:Beni gördü beyler siz kaçındoğru söylüyorsanda

Bidaha okudum doğru olması imkansız

•  SICAKTAN ERİYORUM

hacı bende bundan var. 65 liraya almıştım. Samsun'un nemli havasında güzel gidiyor.
  • İnanmayabilirsiniz ama şuana kadar çay neredeyse hiç içmedim. Hiç sıcak yemek yemem. Geceleri de balkonda uyuyorum bi yastık alıp üstüme de sinekkovar sıkıp yatıyorum odamın balkonuna . Ve de asla sıcak suyla duş almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

aga sinbo nun pervanesini aldık gayet güzel serinletiyor 3 derece ayarı var 4 5 metre ötene koyup kendine çevir püfür püfür fiyatı 50 yada 60 lira olması lazım. ss atarım istiyorsan.

quote:

bu arada imzana bastım kahkahayı . fil aspirin muhabbeti.bende o sınava girmiştim dedim bu ne ya salladım yanlış çıktı o soruyu doğru yapan var mı ?

Elektrik faturası ayda kaç para geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xaerk

quote:

aga sinbo nun pervanesini aldık gayet güzel serinletiyor 3 derece ayarı var 4 5 metre ötene koyup kendine çevir püfür püfür fiyatı 50 yada 60 lira olması lazım. ss atarım istiyorsan.

quote:

la her dk çalışmıyor zaten öğlen saatleri sadece akşam 5 6 ya kadar. o kadar büyük motoru yok ki bunun yakacağı elektrikten ne olur. üstte arkadaşın verdiği resim gibi birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Haziran 2012; 17:34:31 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xaerk

quote:

quote:

la her dk çalışmıyor zaten öğlen saatleri sadece akşam 5 6 ya kadar. o kadar büyük motoru yok ki bunun yakacağı elektrikten ne olur. üstte arkadaşın verdiği resim gibi birşey.

İyi o zaman, bundan bir tane almak şart oldu.

• ben de hem sıcaklardan hem de başka şeylerden bunalıyorum ama şu şarkıyı dinleyince geçiyor.

http://www.youtube.com/watch?v=uolgIeS-duc
  • laptop sogutucusunun fanini soktum kendimi sogutmak icin kullaniyorum

• quote:

30Bin kadınla nasıl birlikte oldum.Dinle arkadaşım sende yapabilirsin.

quote:

Dayanılmaz sıcaklar bu ne yahu eridim resmen şu an evde çırılçıplağım .Normalde de sıcağı hiç sevmem kışın bile buzlu suyla duş alırım akşamları balkonda yatarım asla üstüme bişey almam, kışın bile sıcak hiçbişey yemem. Çay bile içmem. Suyun içine her zaman buz atarım. Karlı havada sadece gömlekle gezerim. Okul harici asla gündüz dışarı çıkmam.YeMekleri önce buzdolabına koyarım sonra yerim. Şuan kapı pencere açık ama esmiyor lanet olsun çok sıcak dayanamıyorum. Buzdolabındaki rafları kaldırıp içine mi girsem napsam ?

cuk oturmuşş..

• adam subzero beyler pizzaya buz atıyomuş
  • yayladayız , gece battaniyeyle yatıyoz
  • yogurt varsa cacık yap ye serinletir bir süre
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.