Şimdi Ara

SICAK Acer Nitro 16 AMD Ryzen 7 7840HS 16GB 512GB SSD RTX4060 Laptop 36.699TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
7.664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 39 adet diyor 42 adetti belki birileri faydalanır.

Peşin Fiyatına 6 taksit

Not:Satıcı hepsiburada

4060 ekran kartı 140w

sıvı metalik soğutma

panel ve kasa kalitesi baya iyi ( 165 HZ 3 ms 400 nit %100Srgb )

peşin fiyatına 6 taksit mevcut.

1x16 ddr5 ram 1 slot boş

yine 1 slot ssd için boşta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 3 Şubat 2024; 1:34:27 >

• Ben ikindi sipariş verdim kargolamışlar. Ürün kurulumu hakkında bilgi var mı diye arattım bu başlık çıktı.Bu fiyatlara bu ürünler hayal olacak yakında .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yalnız ben 6 taksit olayını beceremedim ödeme ekranında çıkmadı

• Masaüstüm var 4060’li ama satıp mobile geçmeyi düşünüyorum sizce doğru tercih olur mu ? Yoksa hiçbir şekilde masaüstünün yerini tutmuyor mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sukruciger S kullanıcısına yanıt

4060 ile performans farkı çok az diye biliyorum.

Zamanında masaüstü alacakken param yetmedi laptop aldım. Şu an fiyatlar tam tersi benim bildiğim. Ben olsam masaüstü devam ederim. İhtiyaç varsa o ayrı. Onun dışında masaüstü iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kenfat10 kullanıcısına yanıt

hangi kartı kullanıyorsun?

oyun için laptop alıyorsanız kesinlikle tavsiye etmiyorum. Laptop istediği kadar üst düzey olsun o çıkardığı ses yok mu direk satma sebebi. Mubala ediyorum dersin ki ben laptobu balkona koyacağım ses vs duymam mümkün değil o zaman alınır.

• 4060'lı bir laptop arıyordum. Ram ve SSD kısıtlı olsa da artırılabilir olması cezbetti. Aldım 1 tane 6 taksitle world cardla. 200+50 puan ve hepsi puan gelecek. Keşke daha yüksek bir e-ticaret kampanyası olsaydı. Neyse, umarım ışık sızması veya ölü piksel gibi bir durum olmadan gelir.

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt
    World...İptal ettim yeniden sipariş ettim.Kargoya da vermişler ama ne yaparsın 6 taksit güzel iş.Ne de olsa DH ölücüsüyüz.

• englishmannn kullanıcısına yanıt
    İyi yazdın valla şimdi ben de başvurdum 200 TL bonus verdi tuttuğun altın olsun.En son notebook umu 2013 te Lenovo Z500 core i7 GT 260M almıştım halen işyerimde kendim kullanırım.Epeydir uzak kalmıştım bu işlere.5 Gün araştırma yaptım bu üründe karar kıldım.Seçtiğim cihazlar beni üzmez.15,6 Ekran yazıyor ürün açıklamasında ama Nitro 16 da öyle bir ekran yok araştırdığım kadarı ile.Bu mal 16 ekran ve 15.6 lar ilk çıktığı zamanlardan bu yana berbat bulurum. Ofis uygulamaları ve Web gezintisi için berbatlar.Harika bir cihaz aldık.2007 de aldığım Toshiba T7200 bile halen işyerinde halen kullanılıyor.Notebookta yıllara meydan okuyan İşlemcidir. En büyüğünü almalısın mümkün mertebe.Gönül isterdiki İntel olaydı.Olsun.

• jrbacktoback kullanıcısına yanıt
    Arada oynamak için alıyorum ve diğer zamanlar için mükemmel ekranı var bu cihazın.Ses için de kulaklık takarız.Bu incelikte kasalarda bu kartlar için sessiz olduğunu iddia eden varsa evet doğru diyorsun yalan söylüyordur.En azından Victuslar gibi oyundan çıktıktan sonra da fanlar bağırmaz diye umuyorum

• trendyol.com
    ACER Nitro5 Intel Core i7-12700H 8GB 1TB SSD 8GB RTX4060 DOS 15.6" Gaming Laptop (Acer Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/acer/nitro5-intel-core-i7-12700h-8gb-1tb-ssd-8gb-rtx4060-dos-15-6-gaming-laptop-acer-turkiye-garantili-p-741177833?boutiqueId=638145&merchantId=968

bunla arasında ki farklar işlemci ram ve ssd mi? hangisi alınır sizce?

Hiç bir şekilde masaüstü yerini tutmaz. Evimde yer olsa Notebook’un yüzüne bakmam. Mobilite lazımsa bimden bir laptop alır dışarıda onunla işimi görürüm.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ürün bitti. Nitro 5 ile hp ile kiyaslayanlar olmuş üzücü.

Ben de açıkçası hiç ihtiyacım olmamasına rağmen almamak için zor tuttum kendimi. Emektar bir Asus var 1050ti 16 ram i57300hq onunla devam ediyorum

• CeyeranEngineerR C kullanıcısına yanıt

üzüleceğine yazsana nedenini bizde bilelim ! herkes artist olmuş :)

• kaspersky155 kullanıcısına yanıt

Haklısın ama vaktimi hangisinin neden daha iyi olduğunu anlatarak harcamak istemiyorum. Bu çok daha iyi inanmıyorsan da araştırabilirsin. Alacağın ürün için seni neden ikna edeyim kendin araştır zaten indirim bitti. İyi forumlar

• Bunlar sıcak havayı ekrana üfleyen tasarım harikalarından değilmiydi?

• Eşkiden metal kasalar revaçta idi, herkeşler metala rağbet edip plastiği iplemezlerdi. Bu zamanda ise metal arayan yoğ, bir çırpıda heç acımadan o kadar parayı tamamen plastik kasaya veriyolla...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.