Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Arma 3 Alpha (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm araçlar ve birimlerde yok. Biraz geniş kapsamlı bir demo tarzı. Oyun benim laptopta 4650 ekran kartımda 4 gb ram bulunan bir sistemde düşük detaylarda akıcı oynuyor. Güzel hoşuma gitti oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

10 sene önce delta force diye bir oyun oynardık aynen ona benzettim

Hiç deme o oyunu hala midem bulanir[bscfp=]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya tam da bu oyunu nasıl diye merak ediyordum vallahi çok teşekkürler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ArmA 3'ten beklentim yüksek. Delta Force ve Operation Flashpoint günlerini tekrardan canlandıracak gibi gözüküyor.

Oyunu beğenmeyenlerin olması normal. Simulasyona yakın oyunlar sonuçta herkese hitap etmez.
  • Bu oyunu tek başıma editor kısmından oynadığım zaman cpu kullanımı=%45 gpu= %50-60 Fps=35 Ultra ayarlarda,
    multiplayer oynadığım zamanlarda cpu kullaımı=%45, Gpu=%10 ve fps
    Optimizasyon? Yeni Cpu almak?

• delta force un tahrına bence hala kimse oturamadı...
  • Merhaba Arma 2 alacağımda dayz mod için hangi sürümü almam şart dayz oynamak istiyorum fakat arma 2 nin hangi sürümünü alacağımı bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim lütfen yorumlarnızı bekliyorum :D
  • İNTROYU KİM YAPTI
  • bsc diye bir server açında birlikte oynayalım :D

• denıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Scaletta

beş para etmez

hele hele
  • Arma dedinmi orada duracaksin.Gercek savas oyunu istiyorsan baska adrese gidilmez

• gtx 560 ti ekran kartıyla 1920x1080 de 60 fps high de alıyorum.(aa yı kapatıyorum)
    multi 45-50 arası.

Oyundaki haritanın Büyük olmamasının sebebi çok basit (arma sürümlerini oynayan tam sürümlerini alan kişiler bilirlerki ana haritanın yanında küçük bir harita daha olur.Bizim bu oynadığımız büyük ihtimal önceki arma sürümlerindeki gibi küçük haritası.

Oyuna Kötü diyorsanız inceleme uyduruk olduğudan bu serinin uzun süredir takip eden yada arma armed assault dan başlamayan kişiler incelemeleri yani arma 2ye göre ne artısı var neler eklemişler o kişiler bilebilir.Benim gördüğüm özellikler

Kasma sorununu çözmüşler aslında üstelik çok daha güzel gözüküyor. ki
    bu daha betası

Işıklandırmalar harika olmuş.

araçlar eskisi gibi çarptıklarında az tepki vermeleri düzelmiş.

bütün kıyafetleri çıkartıp multide sadece silah alıp düşmanları şaşırtarak öldürmekde aşırı eğlenceli.

ping sorunu filanda yok 4 mbps internet kullanıyorum 173 ms gördüm oda yabancı serverda (sağ tarafında ? işaretlilere girmeyin.onların bol olma sebebi resmi server olmaması ve iyi serverlar 1-2 haftada açılmıyor hemen.)

Kısaca inceleme çok kötü olmuş.yada arma 2 baz alınmayarak yapılmış ?

• dolrdurdum çayımı aldım çerezimi yehuuu :D

• Operation flashpoint 1 e devam edelim biz sonuç ta beni devasa savaş alanları daha çok cezbediyor bu oyunda map editörde 30 adam bassam pc nin anası ağlar
  • Arma 3 ü KUTULU şekilde pc ye alma ımkanı varmı varsa nerelerden temın edebılırız kutulu sekılde ?
  • Güzel

• İntro çok manidar
  • insanlar alismis bir bolumde 100 adam oldurmeye tabi begenmezsiniz bu simulasyon action degil oyle elinde makineli rambo misali gidilmiyor valla tum seri mevcut bende arma 3 en iyisi olmus aralarinda ama benim tek favorim VBS2dir umarim kisa zamanda yeni grafik motoruyla yaparlar simdiden para biriktirmeye basladim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fmehmed

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

10 sene önce delta force diye bir oyun oynardık aynen ona benzettim

Hiç deme o oyunu hala midem bulanir[bscfp=]

10 önce portakalda vitamin olduğundan şimdiki nesli örnek olarak konuşuyorsun, ondan dolayı miden bulanıyor biliyorum ama Delta force zamanında harikaydı. Nova Logic'in efsane oyunlarındandı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.