Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Arma 3 Alpha

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      En başarılı savaş simülasyon serilerinden biri olan Armed Assault'un son oyunu Arma 3'ü sizler için ele alıyoruz.

• Sabah izleriz artık
  • beş para etmez
  • gelmiş geçmiş en kötü oyun
  • Optimizasyon özürlü oyun.
  • Ya Tomb Raider gibi incelenmemiş sağlam oyunlar dururken bu oldu mu?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yahu anlamıyorum Alpha sürümünün Betası bu oynanan başlığı da mı okumuyorsunuz? kötülemeden önce neyin ne olduğunu bilin be adam!

• cod nesli doluşmuş ilk dakikadan. alpha ne demek bilmeyen çoluk çocuk kötü damgasını vurmuş yine.
  • Arma 3 Alpha davetiye kodu olan varsa beni de davet edebilir mi acaba? Teşekkürler :)

• Güzel güzel.
    DayZ Arma 3'e de mod çıkarır artık.
  • O kadar çok yerin dibine sokmussunuz ki oyunu görende en iğrenç oyun sanicak. Bu oyun kadar detaylı ve gerçekçi başka hangi oyun var söyleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açaydım kollarımı ARMA diyeydiiim. :)

• benım pc gx 560 kartım kaldırmaz kasar oyun sıkıcı gıbı olsada arma oyunu bılmıyom ama flaş plonnt oynadım gerçek savaş hıssı verıyo oyun resmen yenı nesıl grafıği bana gore ve catişmalar sızı gerıyo gercekten o hıssı alıyosunuz .

• Havada,Suda;Karada, Heryerde onun adi ArmA.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trolo

Arma 3 Alpha davetiye kodu olan varsa beni de davet edebilir mi acaba? Teşekkürler :)

zorentten indirip oynayabilirsin alphayı, kürek de gerekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gedo Mazo

quote:

Orijinalden alıntı: Trolo

Arma 3 Alpha davetiye kodu olan varsa beni de davet edebilir mi acaba? Teşekkürler :)

zorentten indirip oynayabilirsin alphayı, kürek de gerekmiyor.

Teşekkür ederim tavsiye için ;)
  • Bende steam'den ön siparişle aldım. 14 mart da 3 adet alpha keyim aktif olacakmış. İsteyen 3 arkadaşa verebilirim keylerimi.

Grafikler çağ atlamış Arma 2'ye göre. Dayz standalone'u Arma 3 grafikleriyle yapıyorlar sanıyordum ama grafiklere bakılırsa durum bu değil. Arma 3 motoruyla Dayz şahane olurdu.. Alpha olmasından kaynaklı çok az araç ve silah mevcut. Arma 2 oynayan bilir, Wasteland modunu hemen yapmışlar :) ama uzun süre oynanabilir durumu yok şuan. Betayı bekleyecez artık..

• Arma 3 Alpha 15:00'da çıktığında direk aldım. Oyunun hataları çok var, hele fps sorunu aşırı derece de fazla ping sorunu yaşanıyor. Ama tabi bunlar geçecek hatalar çünkü daha oyun 5GB oyunun tam sürümü 20 GB olacak. Alphadayken haritanın hepsi yok daha çok azını eklemişler ama o kadar harita bile çok büyük.

• 10 sene önce delta force diye bir oyun oynardık aynen ona benzettim
  • Süper bir oyun herşeyi ultrada oynadım 7970 le hiç takılmadan bayıldım bu oyuna arma 2 yide deniycem şimdi cod oyunmu bunun yanında kendimi askerde hissettim gerçekten
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.