Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaanTam35
Gerçek AdÇağatay Kaan Şener
Doğum Tarihi1 Mayıs ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 53 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Oyun adı: COD WW2 Pri-Sec: Primary Alındığı ülke: TR Fiyat: 50 İletişim: PM Ödeme: Enpara Diğer hak: Forumda Not: Takas iç... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Oyun adı: COD WW2 Pri-Sec: Primary Alındığı ülke: TR Fiyat: 50 İletişim: PM Ödeme: Enpara Diğer hak: Forumda Not: Takas için Far Cry 5... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Oyun adı: COD WW2 Pri-Sec: Primary Alındığı ülke: TR Fiyat: 50 İletişim: PM Ödeme: Enpara Diğer hak: Forumda Not: Takas için Far Cry 5... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Oyun: God of War Digital Deluxe Edition Hak: Primary Bölge: TR Fiyat: 65 TL ( SATILDI ) Not: Oyunu 1 aydan fazla süredir oynuyorum fiyatlar hâlâ beni... Mesaja git »
RAGE 2 ( PS4 ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Rage çıktığı zaman o nesılın o grafikleri nasıl 60 FPS de oynattığını bi türlü anlayamamıştım... Sahi o oyun nasıl 60 FPS çıktı arkadaş hala düşünürüm... Mesaja git »
SATILDI konusunu başlattı (2 ay önce)
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
20 Mayıs 2018 Tarihine kadar geçerli Gold Üyelik (Tam 50 Gün) P2 - 15 TL... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gears of War 4 p1 30 tl iki aylık Gold 20 tl Pazarlık yok diyenlere inat vardır... Mesaja git »
2 aylık Gold Üyelik P2 20 Tl 1 ay önce forumdan arkadaşla ortak almıştık artık multiplayer oynamadığım için satılıktır... Mesaja git »
2 aylık Gold Üyelik P2 20 Tl 1 ay önce forumdan arkadaşla ortak almıştık artık multiplayer oynamadığım için satılıktır... Mesaja git »
Arkadaşları

NomAmor

KAKÁ

JOSEPH_STALin

Arm the Homeless

Sentez*

ercnsklc

zepharoth
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN: KaanTam35 Xbox Live: PERF3CTIONI5T

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137