Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaanTam35
Gerçek AdÇağatay Kaan Şener
Doğum Tarihi1 Mayıs ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
SATILIK / TAKASLIK Oyun adı: Dying Light Enhanced Edition Pri-Sec: SEC Alındığı ülke: US Fiyat: 20 TL İletişim: PM Ödeme: Enpara Diğer Hak: Bend... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Onu aldım zaten hocam ama multiplayer oynayacağım için kalıcı olması lazım yani sürekli 1 TL olsa gamepass o zaman olurda... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Arkadaşlar herkese merhaba yeni Xbox one aldım sadece Gears 4 için, Ps 4 konusunda ayrı alınık bölümü var burda göremedim Gears 4 arıyorum yanlış yere... Mesaja git »
Gears of War :ULTIMATE EDITION -ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam gerçekten çok garip dead rising 3 te çok kolay multiye attı beni, dün gece birde us westte deneyim dedim ilginç bir şekilde adam buldu fakat 170... Mesaja git »
Gears of War :ULTIMATE EDITION -ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gerçekten koca forumda bu oyunu oynayan yok mu... Mesaja git »
Arkadaşlar sırf bu oyunu oynamak için xbox aldım fakat multiplayerda adam bulmuyor neden kaynaklanıyor olabilir ? dün gece de goldum olduğu halde beni... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Satılık - Takaslık Oyun adı: Dying Light The Following Enhanced Edition (2. Sahibiyim Pri Hakkı Uzun Süre Bende Kalacak) Pri-Sec: Sec Alındığı ü... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Satılık - Takaslık Oyun adı: Dying Light The Following Enhanced Edition (2. Sahibiyim Pri Hakkı Uzun Süre Bende Kalacak) Pri-Sec: Sec Alındığı... Mesaja git »
Satılık - Takaslık Oyun adı: Dying Light The Following Enhanced Edition (2. Sahibiyim Pri Hakkı Uzun Süre Bende Kalacak) Pri-Sec: Sec Alındığı ülk... Mesaja git »
Satılık - Takaslık Oyun adı: Dying Light The Following Enhanced Edition (2. Sahibiyim Pri Hakkı Uzun Süre Bende Kalacak) Pri-Sec: Sec Alındığı ülk... Mesaja git »
Arkadaşları

NomAmor

KAKÁ

JOSEPH_STALin

Arm the Homeless

Sentez*

ercnsklc

zepharoth
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN: KaanTam35 Xbox Live: PERF3CTIONI5T

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.258