Şimdi Ara

İki Ayrı Hesapta Dying Light Following Oynamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle Dying Light ana konusuna yazmam gerektiğini biliyorum fakat kimse son sayfayı açıp mesaja cevap atmıyor nolur bana bi yardımcı olun sonra konu silinsede olur.

1- Aylar önce Dying Light PRİMARY aldım fakat following DLC si yoktu. DLC oyundan daha pahalı olduğu için oyunu bitirdim öylece kaldı.

2- Şimdi Dying Light Following Enhanced Edition Primary aldım.

Arkadaşlar diğer oyundaki save'ler bunda gözükmüyor, hani dedim lanet olsun o kadar emek boşa gitti o kadar medkit silah geliştirme vs. Onada eyvallah sıfırdan following i oynayayım dedim şimdide ana hikayeyi bitirmeden oynayamazsın diyor. Allah aşkına bi yardım edin delirmek üzereyim

• Yani arkadaşlar oyunu silip sonra yeniden yüklesem savelerimi kullanamayacak mıyım aynı hesap değil mi bi yardım ediverin nolur
  • Forumda nerde boş muhabbet var millet orada şöyle yardım lazım olunca kimse bi şey demez
  • Şimdi dijital hesapta şöyle bir durum var bazı oyunlarda örnegın usa hesabından save alıp daha sonra avrupa hesabıyla oyunu alırsanız save i görmeyebilir.

ayrıca dyıng following edition sürümünü konsol ayrı bir oyun olarakta algılıyor olabılır bu durumda saveleri gormez. Örnegın normal witcher 3 ile witcher 3 goty versıyonu ayrı ayrı trophylere sahıptır.

dyıng light tada bu 2 durumdan biri mevcut olmus olabılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 9 Ocak 2017; 21:11:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Şimdi dijital hesapta şöyle bir durum var bazı oyunlarda örnegın usa hesabından save alıp daha sonra avrupa hesabıyla oyunu alırsanız save i görmeyebilir.

ayrıca dyıng following edition sürümünü konsol ayrı bir oyun olarakta algılıyor olabılır bu durumda saveleri gormez. Örnegın normal witcher 3 ile witcher 3 goty versıyonu ayrı ayrı trophylere sahıptır.

dyıng light tada bu 2 durumdan biri mevcut olmus olabılır.

Hocam yalnız şöyle bir şey var normal Dying Lightta ℅47 trophy almışım onlar diğer oyundada alınmış gözüküyor yani menüdeyken simgenin üstüne gelince aşağıda gözükenler her ikisindede aynı
  • O zaman bölge sorunu olabılır örnegın ilk oyun usa dır 2. oyun avrupa hesabı gibi benım aklıma baska bırsey gelmıyor simdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol hocam illa diyorlar git ordan burdan season pass al önüne bak. Adam akıllı bir yerde hesap tarzı bir şey acsak bunların hiç biri olmayacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.